Yerin dibi, dilinizden utanır

.

 • GİRİŞ10.07.2020 16:40
 • GÜNCELLEME13.07.2020 09:26

Ar damarındaki çatlaklıklar ruhun depremidir. Ne kadar önemli bir damar olduğunu, hayanın siteminden anladık. Hep yazmışımdır yine yazayım, o damardan şeref takviye edilecek olsa  damar yolunuzda küfür tek şerit.

 

 

Hoş gerçi sizin damarlarınızda dolaşan kan değil Haliç..

Yine bir canlı. Ağzı burnu filan var , anatomik benzerliğimizden ötürü insan demek zorunda kaldığımız bir gider borusu, Hem Emine Erdoğan hem de Semiha Yıldırımla alakalı leş haznesini boca etmiş. Yazdıklarına bakarsanız, beyni ile bağırsaklarının yer değiştirdiğini anlarsınız.

 

 

Bunların beyinlerini gömseniz üzerine Wc bile inşa edemezsiniz. Temeli tutmaz. Küfür, neyin eksikliğini yaşıyorsanız oradan harf alarak oluşur. Küfür, ayak izinizdir, nerelerde gezindiğinizi ne kadar saklasanız da aşikar eder.

Emine Erdoğan’ın zırhı vakarı. Mazlum çocukların dilinde olduğu için bu bulaşık süngerlerinin dilini vakarıyla silkeliyor . Sıfır Atık projesinin mimarı olduğundan şeref sınavında sıfır çekenlerin nefret atıklarıyla da ilgilenmiyor. Afrikada Cennet Zeytini çocukların yüzünü silecek o merhametli zamanını, Arakanda kendisine ağlayarak sarılan evlatsız anneleri teselli edecek şefkat enerjisini bataklık sineklerine harcayacak değil.

Öyle sizin boyalı zanlarınızla sıçramaya çalıştığınız bir duvar değil bir kale. Neyi hedefliyorsanız bir anneye edilmiş her dua sizi ıskalatır, acınızla böğürtür, ayaktayım zannedersiniz ama sürüngenler arasında hatrı sayılır bir itibarınız oluşur. Toprağın bile midesini kaldıracak beyin cesetlerinizle ayakta olsanız bile yaşamıyorsunuz yelkovan kovalayan kubur akrepleri..

Ne demiştik kimi küfesinde kalbini taşır, kimi de işkembe torbasında beynini.

Kötüye iyi yazılmaz. Kötüye kullandığı kelimelerle yazacaksın ki sıçrattığı çamurdan sıçrasın. Kötüye edebi salvolarla girilmez, kötüyü öyle sade anlatacaksın ki cümle içinde bile yazım yalnızı olacak!  Hayatımda hiçbir zaman kötüye zaman ve kelime harcamadım. Kötünün sarrafı olmuşsanız iyileri de kolay harcamazsınız !

Hani mucit olsalar en fazla çöp suyuyla çalışan kafa yapabilecek kitle. Omurgaları siftahsız, çalıntı araba gibi sürekli park halinde olan kitle..

Karakteri kaldırıma bile oturmamış kitle.

İşte bu çöp yığını dün de hareket halindeydi. Semiha Yıldırım da Emine Erdoğan gibi bu, beyinleri cenaze ekibin hedefindeydi. Öyle şerefsiz cümlelerle havlıyorlardı ki köpekler jüri olsa itlik oscarı bunların olur. Ey tavalı tencereli feminist güruh.. Çaldığı tavada bozuk yumurta güruh. Nerdesiniz?  Duyamadım. Hani o açtığınız pankartlarla böğürüp kadın hakları yazan eli keçeli tayfa nerede? Bir annenin, bir kadının onuruna sıçrayanlara ne yapacaksınız? Buyrun .. Allah aşkına turşusu bile kurulmayacak beyinlerinizi bir sudan geçirin. Hak nerede! Haksızlık nerede bir görün.. Sizi sadece nefretinizle düet yapan kadınların hakkı ilgilendirir öyle değil mi?

Sizin olduğunuz yerde olmamak şeref, başladığınız yerde bitmek şeref.. Yükseğinizin alçağı olmak, Uçtuğunuz yerde yaya kalmak şeref.

Esra Elönü - Haber

elonue@gmail.com

Twitter@elonue

 

 

Yorumlar7

 • Mücadeleci 3 hafta önce Şikayet Et
  Haydar mahlası ile yorum yazan şahıs anlaşılıyor sende de bir karın ağrısı var sen niye rahatsız oldun
  Cevapla Toplam 1 beğeni
 • Abdullah 4 hafta önce Şikayet Et
  Allah sana yardım etsin harika bir yazı
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • Adnan TATAR 4 hafta önce Şikayet Et
  agzına saglık yureklı kadın Allah senden razı olsun.karınca mısalı sen ustune dusen vazıfeyı kalemınle yapıyorsun
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • mkeskin 4 hafta önce Şikayet Et
  Esra hanımın cumhurbaşkanı yardımcısı olmasını istiyorum..
  Cevapla Toplam 5 beğeni
 • oral 4 hafta önce Şikayet Et
  birkaç gündür esra kızım bu adi insanları yazısıyla bir utandırsa diyordum, çok da güzel sıvamışsın tebrik ederim...yeri değil ama şu anda haberler beni ağlattı, çocukluğumun hayalinin gerçekleştiğini duyuyorum, artık diyorum ölsemde gam yemem...ayasofya camimiz ülkemize hayırlara vesile olsun diyorum, ilklerin adamının adını tarihe yazılsın istiyorum. R.TAYYİP ERDOĞAN....
  Cevapla Toplam 15 beğeni
Daha fazla yorum görüntüle
Haber7 Mobil Sayfa Banner'ı Kapat