TÜM YORUMLAR

Tuğgeneralden şehit anasına esas duruş!
Tuğgeneralden şehit anasına esas duruş!
GÜNCEL
13 Nisan 2013, 11:34
Tuğgeneralden şehit anasına esas duruş!
Denizli Garnizon Komutanı Tuğgeneral Memduh Hakbilen, şehit oğlu adına okul yaptıran Eşe Ana'yı ziyaret etti.
YORUMLAR 16
 • fatih DEMİR 7 yıl önce Şikayet Et
  -tuğgeneral: genelkurmay başkanının selamını getirdim,o mübarek elleri öpmeye geldim.. -eşe ana: bu terör bitsin,biz çok ağladık başka analar ağlamasın......." bu profilden rahatsız olan özürlülere mardinden selam ederim"
  Cevapla
 • son nefes 7 yıl önce Şikayet Et
  ihlas süresini okumadan gitmişler. annemiz samimiyetsizliği gördü,en sonunda elini bir kez daha öpmek isteyen komutana isyan edip elini öptürmedi...bunlar gerçekler.geçen gün tvde ,bir hırsız kovalamacası vardı,hırsız yakalandı.tam polisler tarafından hırpanıyorken,fiskos edilip kameralar orada olduğu anlaşıldıktan sonra bir şey olmadı..sonuç olarak,.kameralara rol yapacak insanlara,artislere değil,doğal içten gelen insanilikleri desteklemek gerekir.
  Cevapla
 • yorumcuu 7 yıl önce Şikayet Et
  YILLARDIR ÖZLENEN TABLO BU ASKER OCAĞI PEYGAMBER OCAGI DEDİRTEN TABLOYA TEŞEKKÜRLER. 28 Şubatcılar halkın özlediği tabloyu görsün cennet anaların ayağı altındadır dine saygılı anaya saygılı komutanlara teşekkürler. bu ortamı sağlayan başbakana da teşekkürler.
  Cevapla
 • halil soba 7 yıl önce Şikayet Et
  İŞTE TÜRK HALKI BU,PEYGAMBER OCAĞI DİYE SAYGI DUYDUGU KURUM BU,KOMUTAN BU. türkiye ve islam düşmanları yıllardır türk halkı ile ordumuz arasına laiklik,atatürkçülük,batıcılık gibi kavramlar kisvesi altında nifah sokmuşlar adeta türk halkı ile ordumuzu birbirine düşman yapmışlardır.eskiden askere gitmeyene kız vermezler,hatta askere gitmek için özrünü saklarlardı,şimdi ise halkı askerlikten öyle soguttularki,askere gitmemek için sahte rapor almaya başladı.inşaallah bundan sonra türk halkı,başı örtülü olanlar,abdest alıp namaz kılanlar potonsiyel suçlu gibi görülmezde eskisi gibi güven gelir.halk orduyla,ordu halkla bir bütün olur.ilk atılacak adım kışlalar içinde sürekli faaliyette bulunan camii olması,askere din dersi verilmesi,başörtülü diye ayrı bir uygulama yapılmadan vazgeçilmesi.
  Cevapla
 • erol çetin 7 yıl önce Şikayet Et
  İşte özlediğimiz Benim Ordum. İşte Milletimizi asil kılan böyle şehitlerimizin ve analarımızın olmasıdır. Ordumuzun Millertiyle birlikte omuz omuza şehidine sahip çıkması onu samimi olarak selamlaması yüce milletimizin geçmişten beri var olan değerlerden kopmadığını milletiyle birlikte olduğunu göstermesi açısından çok önemlidir.Bu vatan toprakları üzerinde böyle analar ve ordumuz oldukça kimse merak etmesin.Allahın izniyle kardeşliğimiz dahada pekişir.her ne kadar habis urlar rahatsız etsede barış ve kardeşlik kazanacak.Dinimizin Müslüman Müslümanın kardeşidir analyışı mutlaka kazanacaktır.Bu tablo emin olun gözlerimi yaşarttı.
  Cevapla
 • Aziz Tekin 7 yıl önce Şikayet Et
  gördüğünüz bir imaj,imaj ise gerçek değildir. peki gerçekte ne oluyor ; askeri okullara alımlarda halen kişinin anne-bacısının tesettürlü olup-olmadığına bakılıp irtica damgası vuruluyor.. ben yakinen biliyorum ve daha yeni adam çocuğunun astsubay okula girmesi için kendisine askeri makamlardan söylenmesi üzerine eşinin ve kızının tesettürsüz kimliklerini hazırlattırmış..
  Cevapla
 • Kemal Ateş 7 yıl önce Şikayet Et
  BU MUDUR?. evet. hepsi budur ve bu kadar basittir. halkla savasan conconlara duyurulur.
  Cevapla
 • Şerif YILDIZ 7 yıl önce Şikayet Et
  inanç. İşte bu ya. Bu kareleri nekadar zamandır görmedi bu millet. Şehit Annesinin duruşu, yaptığı ve temennisi zaten yorumsuz. Saygıyla ellerinden öpülür. Asıl Memduh Komutanın duruşu, Genelkurmay başkanının mektubu. İnanç ve vatan sevgisiyle ancak ifade edilir. Bunlarında annesi Bir Eşe Anne zira kendini bilen bu tevazuyu ancak anneden alır. İyi ki varsınız Eşe Anne, Memduh Komutan, Genelkurmay Başkanımız. Tevazu su misalidir, alçaldıkça Azizleşir.
  Cevapla
 • akil aktepe 7 yıl önce Şikayet Et
  ......... gaza gelmeyeyim diyorum ama, bu görüntüler adamı gaza getiriyor. samimi bir görüntü. Allah'ım orduma güç ve kuvvet versin. ülkemize saldırı olduğunda, biz komutanımız necdet özel in ölmeyi emrediyorum sözü ile şehadet şerbetini içmeye her zaman hazırız inşallah.
  Cevapla
 • ahmet akpinar 7 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH Ordumuza zeval vermesin . Çok güzel hareketler bunlar ALLAH Ordumuza zeval vermesin amin..
  Cevapla
 • Cafer UÇA 7 yıl önce Şikayet Et
  Kendini ulusalcı veya Atatürkçü Kemalist olarak tanımlayan Chp ve Mhp li dostalar. Neden daha önceleri olmuyordu.. Normal barakaların bile onların yanında lüks olduğu sınır karakollarında, her türlü tehlikeye açık olan askeri birliklerimiz. Taşla dahi vurulabilinecek brandalı araçlarla, açık arazide terörle mücadele ederken. İçimizde ki işbirlikçi yapılanmanın da katkıları ile her zaman yollarda veya karakollarında saldırıya uğruyor şehitler veriyorduk. Yazılı ve görsel kartel basının, siyasetçilerin katkıları ile verilen şehit ler üzerinden yürütülen kampanyalarla hükümetler suçlandı. Protestocu ülkücüler de dâhil hiç kimse askerimizin. Araç, gereç ve silahlarının durumundan söz etmedi. Nedeni gayet açıktır, ne kadar çok asker veya polislerimiz şehit olursa, hükümetleri beceriksizlik le suçlamak, halka sistemden bıktırıp askeri vesayet rejiminin önünü açmaktı. Chp ve Mhp için bunun üzerinden oy devşirip, iktidar olabilmeyi veya akeri vesayet sisteminin yerleşmesi için uğraştılar.
  Cevapla
 • TURGAY AYDOĞAN 7 yıl önce Şikayet Et
  CİHANDEVLETİNE DÖNÜŞ. Maşaallah Barekallah.Hem teyzeme hem Orgeneral Necdet ÖZEL ve ziyareti gerçekleştiren paşaya bu karşılıklı zihniyet ve anlayış bize çok muzaffer zaferler kazandıracak ve Cihan Devleti büyük Güçlü Türkiye'ye götüreketir inşaallah.
  Cevapla
 • Ebuzer 7 yıl önce Şikayet Et
  Eşe Ana Allah Senden Razı Olsun...... Allah Cennette seni oğlunla buluştursun inşallah....
  Cevapla
 • Ahmet Gül 7 yıl önce Şikayet Et
  çok şükür ordumuz milletin gittiği ve bildiği yolda !. herşey daha güzel olacak inşallah,evvelce yalnız LAİK'leri korumayı vadeden ordu, şimdi başörtülü analara değer veriyor.kim o generalleri bu hale getirmişti, CHP den başkası değildi tabi, ve silivriye onları korumaya gidende CHP
  Cevapla
 • kerem yılmaz 7 yıl önce Şikayet Et
  ANNEMİZE DE KOMUTANIMIZA DA TEBRİKLER.... işte olması gereken görüntü bu. işte istenen asker bu..
  Cevapla