TÜM YORUMLAR

Kazlıçeşme'de kaç kişi vardı? İşte resmi rakamlar
Kazlıçeşme'de kaç kişi vardı? İşte resmi rakamlar
Partiler
17 Haziran 2013, 17:22
Kazlıçeşme'de kaç kişi vardı? İşte resmi rakamlar
Başbakan Erdoğan'ın Başdanışmanı Yalçın Akdoğan, Kazlıçeşme mitinginin resmi rakamlarını açıkladı, CHP'ye de meydan okudu.
YORUMLAR 66
 • kazanmakgaranti.tk 8 yıl önce Şikayet Et
  Maşaallah subhanallah. Allah bereket versin. :)
  Cevapla
 • burak gültekin 8 yıl önce Şikayet Et
  enteresan. recep ivedik`in dalış hocası diyor ki, "burada üç yüz cesit balık var..." recep ivedik de hocaya, "saydın mı? nerden biliyon? elinle saydın mı?" diyor... resmi makamlar neye gore soyluyor bunu? yontemi acıklasınlar da bilelim...
  Cevapla
 • musafa engin 8 yıl önce Şikayet Et
  250 bin mişş.1 milyondan fazla insan vardı.. Ak parti seçmeni değilim ama oynanan oyunu gördüğüm için ben de kazlıçeşmeye gittim.Alanda ne kadar insan vardıysa bir okadar da alan dışında vardı.Alana sürekli olarak birileri giriyor birileride çıkıyordu.1 milyonun çok ama çok üzerindeydi.
  Cevapla
 • my 8 yıl önce Şikayet Et
  NEDEN ! NEDEN!. NEDEN CHP'NİN BAŞINA AKILLI VE ZEKİ LİDER VASIFLARINA SAHİP GÜCÜNÜ HALK VE DEMOKRASİDEN ALAN ADİL BİRİ GELMİYOR? Aslında cevap çok basit onları asıl yöneten birilerinin işine gelmiyor da ondan ayrıca halk onları istemiyor. Siz bir ülkeyi ele geçirmek isterseniz onu yönetecek adamları siz seçer bir şekilde onları başa geçirir ve istediğiniz görevlere istediğiniz adamları atarsınız. Velev halk bunları indirmeye kalkar ise ülkede halkı karşı karşıya getirirsiniz ,ülkede etkinlik ,spor,eğlence gibi alanları gündemde tutar ekonomide faizleri yükseltir milletin gücünü zayıflatırsınız vb. bunlar gibi çok var.Zaten İYİLİK YAPIYORUM ZANNIYLA KÖTÜLÜK YAPANLAR bu ülkede çok var onların ya cebini yada duygularını galeyana getirmek yeterli.Ama bunları anlamak için deha olmaya gerek yok sadece düşünün ve yalanlar ortaya çıkar zaten.
  Cevapla
 • Erkan Bey 8 yıl önce Şikayet Et
  dadaş. Asıl hesabı seçimlerde göreceksin:)
  Cevapla
 • Tuvad Nıdya 8 yıl önce Şikayet Et
  evet benim gibi yolda kalıp alana gelemeyenler. 250.000 den fazla olabilir de,oradakilerin ne kadar kalabalık olduğu belli...namazım kaçar diye gelmeyenler de cabası...ak partinin ALDIĞI OY da BELLİ...Daha neyin kafasındasınız...?neyin sidik yarışındasınız?
  Cevapla
 • DADAŞ 8 yıl önce Şikayet Et
  kazlı çeşme 23 dönüm arazi...üst üste koysan milyon olmaz. hesap ortada...
  Cevapla
 • Naim Turhan 8 yıl önce Şikayet Et
  eyyy Dünya R.Tayyip Erdoğan 2029 yılına kadar bu ülkeyi yönetecek,hesaplarınızı ona göre yapın.. AK Partilileri sokağa dökmekle suçlayan chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu kadıköy mitingini iptal edip halkı taksim meydanına göndermedimi onun bu yaptığı halkı sokağa dökmek değilmi.
  Cevapla
 • ahmet enes 8 yıl önce Şikayet Et
  Ulusal kanal 10-50 bin arası diyor.Mercekle çok gösteriliyormuş :))) Özbey yine insaflı atmış :)). Dediği gibi 259.000 olsa ne olur? 30.000 çapulcu ile hükümet indirmeye çalışıyorsunuz. Bizde 259.000 arslanla kellenizi mi alalım?
  Cevapla
 • Barbaros Gülcan 8 yıl önce Şikayet Et
  Ne kadar zorunuza gitmiş ya.... Öyle ki rakamı küçültmeniz bir şey değilde, münferit bir iki olayı genele yayıp oraya toplanan insanları evinizdeki öküzlere benzetip böğürdü demişsiniz ya birde. "30 lira" iftirası cabası. Daha ne denir ki size. Hazımsızlığın bu kadarını katiller ve komunistler bile yapmadı. Acizler.
  Cevapla
 • salih tt 8 yıl önce Şikayet Et
  öz bey !!! İLKOKULU KAÇ SENE OKUDUN . tüh şimdi onu da hesaplayamazsın farzet 259 bin senin gezide 3-5 çapulcu değil aradaki farkı hasapla bakiiiim sana hocanın vermediği 5 i ben vercem söz :))) bu yaştan son ra yüksek ilkokul mezunu olacan ........
  Cevapla
 • Barbaros Gülcan 8 yıl önce Şikayet Et
  Portzamparc ve Mesut arkadaşlar... 1. Portzamparc; Hesap yaparken gerçeklerden yola çık, 40. yılda iktidar hesabı gibi olmuş seninki. Ben sana bir ipucu vereyim. Ülke nüfusu 76 milyon. Seçimlerde AK Partinin aldığı oy 21 milyon küsur. Oranla bakalım. Tabi kayıtlı seçmen sayısına göre ve gerçek nüfusa göre hesap yap, adil olur . 2. Mesut; Recep Tayyip Erdoğan ömrü olduğu sürece AK Partinin başındadır ve lideridir. Zaman gazetesi sadece %35 i belirtmedi. Diğer şirketlerin anket sonucunu da belirtti. Buna göre %49,9 çıkan anketlerde var. Sadece arzu ettiğini alıp yazman çok hoş değil. Etik hiç değil. 3. Resmi rakamı kabul etmezler, gözleriyle gördüklerini kabul etmezler, oradaki kendi ağızları ile açıklama yapanları dahi kabul etmezler. Sadece istemezükcülerdir onlar. Görmeyen göze , sağır kulağa Allah yardım etsin.
  Cevapla
 • Öz Bey 8 yıl önce Şikayet Et
  1.3 milyon mu? :D. 259bin kişi vardı onlarda kısa günün karı 30 lira için gelmişlerdi. kimisi kıl oldu kimisi "hülaaaağ" diye böğürdü :D
  Cevapla
 • Arif BİLGİN 8 yıl önce Şikayet Et
  KİMLER ORGANİZE ETTİ? . İlgililer şuna dikkat ediyorlar mı bilmem... Bazı kişiler vardır, ekranlarda ikide bir boy gösterip olmadık sözleri sarf eden. Kısaca Ergenekonik kafalılar ve onlarla dirsek temasında olanlar... Bunlar, bu tip büyük organizasyonlardan bir süre önce sessizliğe bürünüyorlar. Adeta görünmez, duyulmaz oluyorlar. Buradan şunu çıkartıyorum; demek ki, bu sessiz kaldıkları süre içende Gezi Hikayesi gibi olayları organize ile meşgul oluyorlar...
  Cevapla
 • Arif BİLGİN 8 yıl önce Şikayet Et
  İNŞALLAH BU BİR PROVA DEĞİLDİR. Sayın Akdoğan'ın bütün söylediklerine katılıyorum. Millet de katılıyor aslında. Aynı şeyleri düşündükleri için sahip çıktılar ve o kadar kalabalık toplanıverdi. Önemli olan şu: Bu olayları organize edenler, gördüler ki yapabilirlermiş. Öyleyse daha başka zamanlarda benzerini, hatta daha büyüğünü yapmanın yollarını şimdiden aramaya başlamışlardır. Bu yüzden Hükumet bunların üzerinden dikkatini bir saniye bile eksik etmemeli, gerektiği andan bile önce müdahalesini yapmalıdır...
  Cevapla