TÜM YORUMLAR

Müstehcen reklamlar ile alakalı açıklama
Müstehcen reklamlar ile alakalı açıklama
Bilgisayar
11 Temmuz 2013, 12:42
Müstehcen reklamlar ile alakalı açıklama
Değerli okuyucularımız, son dönemlerde gerek sosyal medya gerekse de iletişim formları aracılığıyla tarafımıza iletilen mesajlarda, sitemizde yetişkinlere yönelik reklamlar gösterildiği ile alakalı şikayetler alıyoruz. Bilgisayarlara bulaşan zararlı yazılımlardan dolayı görüntülenen müstehcen içerikli reklam probleminin çözümü:
YORUMLAR 10
 • Selim 2 yıl önce Şikayet Et
  Kesin çözüm adblock indirin tertemiz tüm reklamları kapatıyor.
  Cevapla
 • hknslh 2 yıl önce Şikayet Et
  yani diyor ki bu reklamları biz yayınlamıyoruz. Siz bilgisayarınızda hangi sitelere girerseniz ona göre reklam çıkar karşınıza diyor :)
  Cevapla
 • gökçe 5 yıl önce Şikayet Et
  Bu rehberi hazırlayan arkadaşlardan Allah bin kere razı olsun. Çok işime yaradı çok sağ olun.
  Cevapla
 • turkuaz 6 yıl önce Şikayet Et
  İnternet karakterinize göre reklamlar.... Arkadaşlar Google reklamları ve buna benzer uygulamalar sizin internet geçmişinize göre ilginizi çeken reklamlar çıkarır. Örneğin; 2 hafta önce internetten ayakkabı almak için araştırma yapmıştım. Araştırmayı ayakkabı sitelerinde yapmış olmama rağmen çok hoşuma giden bir model, Facebook'un sağ reklam bandında sürekli çıkmaya başladı. Üstelik de beğendiğim model, ziyaret ettiğim sitenin değil de Gittigidiyor'daki bir dükkanın ürünüydü...
  Cevapla
 • Ramazan YÜKSEL 6 yıl önce Şikayet Et
  Haber7'ye. Size ben daha önce bir mesaj atmıştım, sitenizde ki reklam görüntüsü ile alakalı olarak. Google reklamlarından ne kadar kazanıyorsunuz bilmem ancak bunları almasanız ? bir yaramazın ziyaret ettiği ve ya etmeye çalıştığından dolayı olmadık yerde sitenizin göbeğinde çıkıyorlar ve bunu izah etmeniz de son derece zor.
  Cevapla
 • yavuz 1 yıl önce Şikayet Et
  Nereden reklam alsınlar. Başka mecra mı var..
  Cevapla
 • Tommy Hawks 6 yıl önce Şikayet Et
  Teşekkürler. Çok faydalı bir çalışma olmuş, bence her kes haber içeriğinde yer alan pdf formatındaki "rehberi" indirip saklasın çünkü muhakkak ileride lazım olabilir.
  Cevapla
 • murat boztürk 6 yıl önce Şikayet Et
  nod 32. programın 30 günlük deneme sürümünü indirin sistemi baştan aşağı taratın sorun halloluyor.
  Cevapla
 • serhat efe 6 yıl önce Şikayet Et
  :) . müstehcen reklam demişken tv lerde dönen bir ped reklamı var. hani kadınlar bir arabanın içine doluşuyor sonra birisi sanruftan dışarı çıkıp falan filan ( yaklaş yaklaş hadi yaklaş diyorlar) bu reklamdan illallah ettim. çıkınca kanal değiştirmekten bıktım.
  Cevapla
 • mert (önceki) 6 yıl önce Şikayet Et
  püskevitler sagolsun ;-). püskevitleri (cookies) devre disi birakin. sayin bahceli ile alakasi yok, ona göre ;-))
  Cevapla