TÜM YORUMLAR

Başbakan Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' cevabı
Başbakan Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' cevabı
GÜNCEL
12 Temmuz 2013, 17:17
Başbakan Erdoğan'dan 'Çözüm Süreci' cevabı
Başbakan Erdoğan, Bingöl'de yapımı tamamlanan havaalanının açılışında konuştu. Havalimanı yanında Bingöl'e birçok müjde veren Erdoğan, 'Çözüm Süreci'nin kararlılıkla sürdüğünü ifade etti.
YORUMLAR 11
 • nurettin gül 6 yıl önce Şikayet Et
  İşte sorulan suallere müthiş cevaplar.... Sual: Heyhât! Bize tesellî veren şu ulvî emeli ye’se inkılâp ettiren ve etrafımızda hayatımızı zehirlendirmek ve devletimizi parça parça etmek için ağızlarını açmış olan o müthiş yılanlara ne diyeceğiz? Cevap: Korkmayınız. Medeniyet, fazilet, hürriyet âlem-i insaniyette galebe çalmaya başladığından, bizzarure terazinin öteki yüzü şey’en feşey’en hafifleşecektir. Farz-ı muhal olarak, Allah etmesin, eğer bizi parça parça edip öldürseler, emin olunuz, biz yirmi olarak öleceğiz, üç yüz olarak dirileceğiz. Başımızdan rezâil ve ihtilâfatın gubarını silkip, hakikî münevver ve müttehid olarak kervân-ı benî beşere pîşdârlık edeceğiz. Biz, en şedit, en kavî ve en bâkî hayatı intaç eden öyle bir ölümden korkmayız. Biz ölsek de İslâmiyet sağ kalır. O millet-i kudsiye sağ olsun;
  Cevapla
 • mehmet 6 yıl önce Şikayet Et
  Çok güzel . Bu ülkenin kalkınması birilerini rahatsız etse de birileri için de çok gerekli. Allah yardımcımız olsun. Memleketin batısı doğusu demeden, kuzeyi güneyi demeden yatırım yapılıyor. Muhtar bile olamaz dediğiniz İmam Hatipli bakın neler yapıyor. Bunu bazıları görmese de sağ duyulular görüyor. Bırakın hava alanı yapmayı; uçak yapmaya, helikopter yapmaya başladık. Siz nerem diyorsunuz. Yürü Türkiyem yürü kardeşlerim. Kalkınmış bir Türkiye insanlığın kurtuluşuna çaredir. İnanın buna inanın kendinize. Davanız büyük dava. Bu dünyada atacağınız hayra yönelik temeller inanın kıyamette ahirette cennette ki köşkünüzün temelleri olacaktır. Bırakın boş ideolojileri. Durmak yok yola devam.Selamlar
  Cevapla
 • musa akarsu 6 yıl önce Şikayet Et
  duacıyız başbakanımıza. allah cc yardımcısı olsun başbakanımızın
  Cevapla
 • Metin Temur 6 yıl önce Şikayet Et
  CAULCULAR ONU HIC BIR ZAMAN ANLAMAYACAKLAR !. ONUN UFKU O KADAR GENISKI KAINAT KADAR, ONUN MILLETINE OLAN SEVGISI O KADAR COK ki..GÜNESLER KADAR,ONUN AZMI O KADAR BÜYÜK ki, CAPULCULAR ONU DURDURAMAYCAK KADAR... CÜNKÜ O SEVGIYI KAZANIP GÖNÜLLERE YERLESTI ve bU YÜZDEN SÜREKLI DUA ALIYOR. CAPULCULAR NEFRETI HAKETTI VE SÜREKLI NEFRET VE BEDDUA ALIYORLAR... BU MILLET CAPULCUYU ASLA UNUTMAZ.....ISIMLERI VATANSEVER OLSADA...
  Cevapla
 • FATİH(YAVUZSULTANSELİM) 6 yıl önce Şikayet Et
  vatansever (VATAN SEVMEZ). Cumhuriyet kurulalı 90 yıl oldu 90 yılın 80 yılında 26 havalimanı yapılmış akp hükümetin başına geçeli 10 yıl olmuş havalimanı sayısı 50 aşmış ve sen buna nedediğini anlamıyorum diyorsun şak şak diyorsun sen bakar kör olmuş arkadaş yüce rabbim şu mübarek aylarda seni ve senin gibileri hidayete erdirsin allah ıslah etsin sizi.
  Cevapla
 • nazim manav 6 yıl önce Şikayet Et
  Capulcu Vatansever,,bizde geziyi,dogacilari anlamadik``. Sizin gibiler iyi islerden hic anlamaz,sizin anladiginiz tek sey turkiyeyi geri cekmektir,yazdigin yaziyi acaba kendin anladinmi ki.Alllooo adam kopru diyor,havaalani,diyor,yol diyor,hastane diyor,millet diyor,Vatan buyusun ,gelissin diyor,Anlayana sivri sinek saz,anlamayana davul,zurna az.
  Cevapla
 • raşit aşcı 6 yıl önce Şikayet Et
  vatansever. kardeşim sizin probleminiz de tam olarak bu.sadece siz düşünürsünüz diğerleri koyundur.darbecilerinde zihniyeti bu: vatanı sadece biz severiz başkası satar.sözüm ona hepiniz DEMOKRATsınız.Sevsinler sizin demokratlığınızı.
  Cevapla
 • Ahmet Faruk 6 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Vatansever o dediğiniz dönem çoktan geride kaldı.. En az düşüneni sizin gibi. Herkes heyşeyi çok iyi görüyor. Yok artık göbeğini kaşıyan adam. Artık yok bidon kafalılar.
  Cevapla
 • cihank_37 6 yıl önce Şikayet Et
  Vatansever. Vatansever senin bu hareketine kıskançlık deniyor. Bu millet size de oy verdi ona da buna da şuna da biraz kaseyi kaldırıp da çalışsaydınız hani sizide böyle alkışlarlardı. Ben bir Kastamonu lu olarak soruyorum sizlere havaalanın temeli atılalı 54 sene geçmiş. Ne hükümetler ne darbeler görmüş zavallıcık bu zamana kadar gelmiş geçmiş bütün hükümetler nasıl utanmazlar hala dolaşırlar ortada anlamıyorum. 54 Yıl bu ya demek!! Kuldan utanmadığını söylüyor da Allah dan korkusu olan da helal olsun sana Recep Bey demesi lazım. Kıskanmayın lütfen biraz daha gayret edin yalana hasede iftiraya değil Allah rızası için memleketinize hizmet için çalışın.
  Cevapla
 • şafak gündogdu 6 yıl önce Şikayet Et
  hamdolsun bizm düşünen liderimiz var. şükürler olsun bim düşünen liderimiz var şükürler oldun vatanını sevan liderimiz var şükürler olsun vatanını satan vatanseverlerimiz yok. şükürler olsunki siyonislere uşaklık yapan siyasetcilerimiz yok.YÜCE YARADANIM BU MÜBAREK GÜNLERİN YÜZÜ SUYU HÖRMETİNE BAŞBAKANIMIZN YOLUNUZ DÜZ ET ONA ENGEL OLMAK İSTEYEN SÖZDE VATANSEVNLERE KURDUGU TUZAGKLATI BOYNUNA DOLA.
  Cevapla
 • vatansever 6 yıl önce Şikayet Et
  Ne dediğini bilmiyorum ama hadi hep beraber şak-şak şak. Ne dediğini bilmiyorum ama hadi hep beraber şak-şak şak. konuşmanın içeriği önemli değil isterse fıkra anlatsın hep beraber hadi hobaaaa şak-şak-şak. siz düşünmeyin o düşünür şak şak şak
  Cevapla