TÜM YORUMLAR

Ekşi Sözlük'ten İslam'a küfür-hakaret diz boyu
Ekşi Sözlük'ten İslam'a küfür-hakaret diz boyu
GÜNCEL
22 Temmuz 2013, 13:44
Ekşi Sözlük'ten İslam'a küfür-hakaret diz boyu
Ekşi Sözlük'ün Peygamber Efendimiz'e yapılan hakaretlerin yayınlanmasından sonra gözler, bu sitenin içeriğinde yer alan İslam düşmanlığına çevrilmişti. Sözlükte İslam, Namaz, Allah, Başörtüsü, Hac ve Oruç gibi kavramlarla ilgili olarak hakaretler ardı ardına sıralanınca tepkiler de beraberinde geldi. Hal böyle olunca Ekşi Sözlük yetkilileri de daha fazla sessizliğini koruyamadı.
YORUMLAR 162
 • hamdi 4 yıl önce Şikayet Et
  Allahtan korkmaz kuldan utanmazlar topluluğu Sözlük değil şer yuvası rabbim islah etsin sizi
  Cevapla
 • Can 5 yıl önce Şikayet Et
  Ayip.
  Cevapla
 • Cevat Serin 7 yıl önce Şikayet Et
  Çok basit. Söyledikleriniz doğru mu? yanlış mı? Kıyamet yakın. Yarın görüşürüz..
  Cevapla
 • Mehmet Akif ERYAKTI 7 yıl önce Şikayet Et
  Cahile Bak. Sizi gidi kendini bilmiş, dünyanın tek akıllılarını kendilerini sanan kara cahiller!!!
  Cevapla
 • erdoğan busun 7 yıl önce Şikayet Et
  Bunları tanıyoruz. bu ülkede bunları tanıyoruz.bi kesim sürekli yapıyo bu tür hakaretleri ve şimdi ekşi sözlükte buluştıu bütün inançsızlar.Allah bunlardan ülkemizi korusun gezide gördük suretlerini.
  Cevapla
 • oku yorum 7 yıl önce Şikayet Et
  ah salamon ah!. bu millet ve bu din ne çektiyse sizin gibilerin elinden çekti! Her şeye dili yetiyor ama bir tek, soysuzluğa ve soysuzlara sessiz. Haksızlık karşısında susan dilsiz bir şeytan gibi adeta! Bunların içine düştükleri ruh halini görünce, insan şerlerinden korkuyor!
  Cevapla
 • Zehra Avcı 7 yıl önce Şikayet Et
  BUNLAR MODERN CELALİLER İRANCILAR. tek dertleri dine saldırmak bunların. 700-800 yıldır var bunlar amaçları Türkiye'yi İran'ın eyaleti yapmak...hep eşkıyalık yapmışlardır ıslah ve iflah olanları az.
  Cevapla
 • ahmet dinç 7 yıl önce Şikayet Et
  iyi ki inanıyorum. Allahıma şükürler olsun
  Cevapla
 • suleyman d 7 yıl önce Şikayet Et
  Delisi var,densizi var! Ayrıca: 2004 te yazılmış yazıyı 2013 te gündeme getirmenin altında yatan sebepleri de herkes görüyor! . Bırakın bu gezi ile başlatılan "cadı avı"nı BAKIN TERÖR GİBİ ÇOK ÖNEMLİ BİR GÜNDEM BU TÜRDEN OLAYLARLA SÜTRELENMEK İSTENİYOR! Bir de bakmışsınız ki altınızdan koca bir bölgeyi çekip alıvermişler! Bizim endişemiz kuru inat yüzünden 3 günde 30 milyar$ ı buharlaştırılan milli servettir, Vatandır-Millettir! ! 2-3 milyonluk otobüs,durak faturasını gözümüze sokanların asıl vermesi gereken hesap bu kayıplardır! Güldüğünüz için başınıza gelen ecevit-sezer anayasa fırlatma hadisesi bile bundan daha anlaşılır bir durumdur! En azından orada kayda değer derecede birbiriyle uzlaşması güç taraflar vardı! Gezide ise "çocukla çocuk" olundu!
  Cevapla
 • suleyman d 7 yıl önce Şikayet Et
  DÜNYEVİ ÇIKARLARINA DOKUNDU DİYE GEZİCİLERDEN RÖVANŞ ALMAK İÇİN DİNİ HASSASİYETLERİ AJİTE ETMEKLE ATEŞLE OYNANIYOR! . Yok üstü çıplakların başörtülü anneye -iğrenç ifadeleri yazmaya elim varmıyor- yaptıkları için ben dahil tüm erkekler idrar tahlili vermeye razıyız! Varsa bulun bu şerefsizleri! Ama yoksa ;Ama müezzinin de dediği gibi camide içki içilme durumu gibi ajitasyonsa ATEŞLE OYNANIYOR DERİM! Gerek Kabataş; gerekse hızlı tren vakalarında kurbanların(!) partiyle yüksek seviyeden ilintili olmaları size bir şey ifade ediyor mu? Kırmızı Ergenekon yapıyor,Yeşil Ergenekon yapıyor,siyonistler yapıyor,kim yapıyorsa yapıyor bilemiyorum. Bildiğim birşey varsa o da olayların ekserisinin düzmece olduğu! planlı bir tertip olduğu!
  Cevapla
 • bayhafız 7 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim bunlara vereceğin azaptan sana sığınırım.... Rabbim o kadar sabırlı ki, sizleri öyle bir yakalayışla yakalayacağımki buyuruyor. o zaman göreceksiniz hakkı, Mevla'mın sonsuz kudretini ve şiddetli azabını, zalim kafirler sizi. Hz. Ali ne güzel buyurmuş ahiret olmasa çatlardım. bu ifadeleri okuyunca korkudan eriyecek gibi oldum. cehennem ateşinde yandığınız zaman "Ya rabbi hakkı gördük bildik bizi dünyaya geri gönderde iyi ameller yapalım" diyeceksiniz amma iş işten geçmiş olacak. tövbe etmezseniz cehennem azabına razısınız demektir. o zamanda böyle yazıp gülebilecekmisiniz bakalım size akıl fikir dilemek isterdim ama siz buna da layık değilsiniz. aklı olan bunu yapmaz zaten.
  Cevapla
 • Osmanlı Torunu 7 yıl önce Şikayet Et
  Cezası yokmu bunun. Kalbi mühürlü kişilerle polemiğe girmeye lüzum yok. Devletin görevlerinden biriside kişilerin dini özgürlüğünü korumaktır. Bu özgürlüğe hakaret edenlerin cezasını vermek de devletin görevidir. Bu ekşi sözlükmüdür ne cehennemin dibiyse artık cezasız kalması büyük bir skandal olur. Gerekirse kapatılmalıdır. Daha da vahim olan CHP denilen partinin bunların arkasında durmasıdır. Artık milletin bunların iç yüzünü görmesi lazımdır. Bütün sağ partiler birleşip bunların bataklıklarını kurutması lazım artık
  Cevapla
 • Yusuf Aydemir 7 yıl önce Şikayet Et
  Cehennem boş değil. Bunun gibi şerefsizleri görünce İnsan anlıyor neden cehennem sonsuz.
  Cevapla
 • suleyman d 7 yıl önce Şikayet Et
  MESELE SEVGİLİ PEYGAMBERİMİZE HAKARET DEĞİL! ÖYLE OLSAYDI PAPA UÇAĞIN MERDİVENLERİNDE KARŞILANMAZ;. Peygamberimize hakaretin en alasını yapan RASMUSSEN DESTEKLENMEZDİ! Mesele "bana dokunmayan yılan bin yaşasın amma bana dokunan kim olursa olsun yakarım!" meselesidir!
  Cevapla
 • EYÜP AKSU 7 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH akıl versin. Kafirun suresinde kafirlere Rabbil Alemin gerekli açıklamayı yapmış onlar bizi vazgeçiremez bizde onları onlar dinsizliklerine devam etsinler ama bize bulaşmasınlar
  Cevapla