TÜM YORUMLAR

Başbakan'ın hedefinde Ezher Şeyhi vardı
Başbakan'ın hedefinde Ezher Şeyhi vardı
İç Politika
25 Ağustos 2013, 12:52
Başbakan'ın hedefinde Ezher Şeyhi vardı
Başbakan Erdoğan, kendi adını taşıyan Recep Tayyip Erdoğan Üniversitesi Geliştirme Vakfı Meclis Toplantıs'nda konuştu. Erdoğan, konuşmasında El Ezher şeyhini eleştirdi.
YORUMLAR 13
 • zeki alperen 8 yıl önce Şikayet Et
  EL-EZHER'İ İLK GÜNDEN BERİ GÖZÜMÜZ TUTMAMIŞTI..!. Müslümanların din üzerinden parasını yiyen yer yüzünde 2 tane devlet vardır. Biri Suudi Arabistan Hac olayı üzerinden, ikincisi de Mısır idi. O da El-ezher üniversitesi üzerinden idi. Zamanında ve buradan hep bu kounuyu dile getirdik. Yıllar boyunca yaptığı açıklamaları ile ve icraatları ile dine yakışan-uyan değil bilakis batıya ve yahudilere paralel bir şekilde çalışmalar yapıyorlardı. Bu durum ise artık Mısır olayları ile artık kanıtlanmış oldu.
  Cevapla
 • cafer mutlu 8 yıl önce Şikayet Et
  Mert basbakanim. Mert olabilirsin ama Ezher Seyh gibilerine guvenmen CAHILIGINDEN dir bakanim.Hata yaptin ki oyle sahte seyhlere guvendin.Zaten Misirda bircogu din adami olarak gecinen ve bazilari alim olsa bile mezhepsizlik hastaligi bulasmistir bi kere.Ne kadar mezhebimiz var deselerde inanilmaz. Imam hatip liselerinde okuyan biridir basbakan daha iyi bilmesi gerekirdi.Hata insanlik halidir,insanliik sucu degil.
  Cevapla
 • muharrem tosun 8 yıl önce Şikayet Et
  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِBismillahirrahmanirrahim. dünya tarihinde varmıdır zulme sessiz kalıpda sapıklık yapan toplumların yada sessiz kalan toplumların allahın azabı ile karşılaşmadıkları.. zalimlerin zulümlerinin yanında olanların sonlarını düşünmek bile istemiyorum . hz. ibrahim ateşe atıması misali . ateşi söndürmek için saffını belli eden karıncamı olacagız yoksa otun taşıyan katır gibimi olaçağız . zalimin yanında olan katırın durumu aşikardır bilmeyenlerede diyecek nem olaki . allah zalimin şerrinde zalimin zalimliklerinden korusun ümmeti muhammedi
  Cevapla
 • vuslatı bekleyen 8 yıl önce Şikayet Et
  haydar kolcu kardeş . Baba ve ana ocağı Rize'ye vefa borcumuzu ödemek zorundayız ben buradaki habere göre yazdım dinlemedim ne konuştuğunu ama bu yazı da bunu çıkartırım başka bir yorum çıkartmam. Başbakanı severim ama haklıysa haklı haksızsa haksız babamın oğlu değil sonuçta.
  Cevapla
 • hakkı coşkun 8 yıl önce Şikayet Et
  gurur kaynağımız başbakanımız. ülkem seninle yücelmekte yolun açık olsun sana selam olsun seninle olanlara selam olsun seni sevenlere selam olsun aynı gökkubbenin altında aynı güneşin ışıltılarıyız.
  Cevapla
 • tankoy oytun 8 yıl önce Şikayet Et
  ümmrtim yanlış üzerinde ittifak etmez. alimlere de kir bulaştığına göre üstteki hadisi şerif gereği meşruiyet artıkhalkın çoğunluğundadır. darbeler ve destekleyenler bundan dolayı gayri meşrudur.
  Cevapla
 • GOK YELELİ AGOP 8 yıl önce Şikayet Et
  MAZALLAH.... İyi ki ERGENOKON oluşumu erkenden teşhis edildi ! yoksa mısır gibi olurduk MAZALLAH...
  Cevapla
 • Haydar Kolcu 8 yıl önce Şikayet Et
  vuslatı bekleyen arkadaş. Anlaşılan sen başbakanın söylediğini ya yanlış anladın veya yanlış yorumluyorsun senin dediğini o söylemedi ifadeleri iyi oku.
  Cevapla
 • vatansever 8 yıl önce Şikayet Et
  ayrımcalık. vefa borcumu her şehire her köye her oy verene vefa borcunuz var sadece oraya değil buralarada ödeyiniz sivas çankırı çorum tokat yozgat buralar işsizlikten kırılıyor görünüzzz
  Cevapla
 • Murat Yıldız 8 yıl önce Şikayet Et
  Eeee tabi bu iş böyle. "El Ezher şeyhini darbe ve darbecilerin yanında olduğunu görünce büyük hüsrana uğradım." Ortadoğu, nasıl bir yer olduğunu bilmeyen herkesi şaşırtır, hüsrana uğratır.
  Cevapla
 • alican 8 yıl önce Şikayet Et
  yapılanları bir gör. Ülkemize yapılanları gör sonra konuşmayı anla ve yorum yap,gerçi konuşmayı anlayacak kapasite olmayınca yorumlar böyle ucuz ve siyasi oluyor.
  Cevapla
 • TRConqueror 8 yıl önce Şikayet Et
  Erdoğan. Türkiye'nin 7 bölgesine de hiç ayırım yapmadan hatta az gelişmiş doğu'ya öncelik veren bir lider Erdoğan ! Bu ülkenin gerçek lideri.
  Cevapla
 • vuslatı bekleyen 8 yıl önce Şikayet Et
  bu nasıl bir iş ya . Vefa derken ? Yatırım yapılacaksa her yere yapılır bir yere vefa borcun var diye bir yere ayrıcalık yapamazsın. O zaman her başbakan olacak kişi kendi memleketini ön sıraya alsın yatırım yapsın herkes vergi veriyor ayıptır yahu. Rize'ye de yapılsın diğer memleketlere de yapılsın yatırımlarında gözümüz yok orası da vatan toprağı ama vefa borcu deyip diğer memleketlere haksızlık yapılmasın.
  Cevapla