TÜM YORUMLAR

Arkadaşlarının darp ettiği öğrenci öldü
Arkadaşlarının darp ettiği öğrenci öldü
GÜNCEL
20 Eylül 2013, 18:13
Arkadaşlarının darp ettiği öğrenci öldü
Küçükçekmece Kanarya İlköğretim Okulu'nda ortaokul öğrencisi Ahmet Şahin (13), tartıştığı arkadaşları tarafından darp edildi. Okul kameralarına da yansıyan olayda Şahin kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.
YORUMLAR 16
 • suleyman d 7 yıl önce Şikayet Et
  ÖZELLİKLE ŞİDDET VE CİNSEL TACİZ EĞİLİMLİ TİPLERİN TAVİZSİZ BİR ŞEKİLDE NORMAL OKULLARDAN UZAKLAŞTIRILARAK ISLAH EVİ BENZERİ OKULLARDA EĞİTİLMESİ GEREKİR!. SANIRIM CEZAİ EHLİYETİ YAŞININ YENİDEN GÖZDEN GEÇİRİLMESİ GEREKİYOR! DÜNYADAKİ UYGULAMALAR: 7 YAŞINDAN BAŞLATAN ÜLKELER: Avustralya (Tazmanya), Bengaldeş, Kıbrıs, Gana, İrlanda, Ürdün, Kuveyt, Lübnan, Pakistan, Sudan, Suriye. 8 YAŞ Sri Lanka, İskoçya. 9 YAŞ: Irak, Filipinler.10 YAŞ: Avustralya (birçok eyaleti), Nepal, Yeni Zelanda, Nikaragua, İngiltere. 12 YAŞ: Kanada, Kore, Uganda, TÜRKİYE 13 YAŞ: Cezayir, Çad, Fransa, Polonya, Tunus. 14 YAŞ Bulgaristan, Çin, Almanya, Macaristan, İtalya, Japonya, Libya, Romanya, Rusya, Vietnam, Yugoslavya. 15 YAŞ: Danimarka, Mısır, Finlandiya, Norveç, İzlanda, Peru, Sudan, İsveç. 16 YAŞ Arjantin, Azerbaycan, Bolivyya, Şili, Küba, Portekiz, İspanya, Ukrayna. 18 YAŞ: Belçika Kolombiya, Panama, Peru
  Cevapla
 • ROBİN 7 yıl önce Şikayet Et
  diyarbakırlı. arkadşım benım cocuğum 6 yaşında ilkokula gıdyor gecen okula gıtım okulda bır gürevlı elıne zopayı almış cocukları cağıryor gellan dıye hıtap edıyor bağrıyor cağıryor müdür bunu gürmıyorsa ve müdahle etmıyorsa ben ederım daha mınık cocuk bu couklara büyle davranırmı yanı ılkaı onu kameraya cekıpte kanıt güstememızmı lazım okular leş gıbı bunları bıllı eğıtım bakanı gürmıyormu şeytan dıyorkı al cocuğunu hıc yolma
  Cevapla
 • mehmet akif 7 yıl önce Şikayet Et
  çocuklarımızı okuldan almaya gittiğimizde okul dağılımında merdiven inişleri itiş kakış olduğunu kaç kez gördük .... ne müdür ne öğretmenler orada yoktular... ilk öğretim okullarında okul dağılımında merdiven aralıklarında öğretmenlerimiz olsa iyi olur .. yada görevliler .. o çıkış saatleri itiş kakış yapılıyor merdivenler 3*3 atıyorlar tam bir rezalet .. yetkililerimiz bu konuya ciddi şekilde eğilsinler lütfen ...
  Cevapla
 • Tkyrkyyldz 7 yıl önce Şikayet Et
  O gunun tarihinde ,. ,Yaradan dusundurup soyletmisti , Neden en dusuk puanli Universite, Turkiyenin gelecegini yetistiren Ogretmenliktir diye ! Yani bunu dusunemeyen devlet yoneticilerinide millet hakim olur yargilar. ! Ogretenler havaalanlarinda bile vip ten gecmeli ,yani gercekte vip ten gecenlerin cogundan daha onemlidir Turkiye icin ..Artik Yureginde Ogretmenlikle doganlar kucuk yasta kesfedilip bulunmali ,ve fakirse Devlet kendi gelecegine sahip cikip ogretim masraflarini ustlenmeli.. Yani Gercekte kalben ogretmen doganlar sofor olmamali , sofor olacaklarda ogretmen ! Not; ilmen test edilmemis 1 fikir ,tutmassa birakin dussun ilkokullarimizda genelde sabir testinden gecmis felsefesi saglam genc bayan ogretmenler olsun . A-B-C ye Saygilar
  Cevapla
 • Doğrucu Davut 7 yıl önce Şikayet Et
  İyi ki kamera varmış. İyi ki orada kamera varmış. Yoksa nöbetçi öğretmene kim bilir neler yaparlardı. Bu arada aileler çocuklarına saygıyı ve sevgiyi öğretmiyor. Yaptıkları her şeye müsamaha ediyorlar. Hiçbir şekilde eğitim verilmiyor. Okulda öğretmeni dinlemiyorlar, öğretmen bir kızsa hemen ailesi milli eğitime şikayete gidiyor. artık ilkokullarda dahi öğrencilerin karşısında durabilecek kimse kalmadı. Ailelerin bu tutumu yüzünden çocuklar asi, saygısız, her istediğine sahip olmaya alışmış, yıkma eğilimli, çalışmayı angarya gören bir güdülümeyle büyüyorlar.
  Cevapla
 • Tkyrkyyldz 7 yıl önce Şikayet Et
  Cocuk Yalniz okulda egitilemez,. Turkiyeden kazanan butun zenginlerinde destek olacagi dunyada bir esi bulunmayan % Turk mali COCUK AYYILDIZ PROJESI gerekli ..(Devleti yonetenlere Saygilar)
  Cevapla
 • suna 7 yıl önce Şikayet Et
  dün şahit oldum. 1.sınıflardan bir öğrenci ne zaman, hangi arada yanımdan geçti tuvalete gitti son anda fark ettim. "oğlum yavaşla" sözümü bile duyamadı.Her teneffüs yerler yıkandığı için ıslak. Yıkanmasa da bir şekilde yerler ıslanıyor. öğrencinin o jet hızı dikkatimi çektiği için arkasından bakakaldım.O de ne? vijjjt yeri boyladı. Allah tan kafası yere çarpmadı. Kendini korumasını bildi. ya bilmeseydi orada kim suçlanacaktı yine nöbetçi öğretmen mi?
  Cevapla
 • suna 7 yıl önce Şikayet Et
  bu konuda o kadar dertliyiz ki . nedense o günkü nöbetçi öğretmeni suçlarlar. O ne yapabilirdi? Çocuk laftan anlamayacak hale getirildiyse. Sonra bir acı yiyor "öğretmenim şuram böyle oldu , buram böyle oldu" Kaynaştırma adı altında hiperaktif öğrencileri her sınıfa veriyorlar sonra diğer uslu öğrenciler de raydan çıkıyor. Veliler öğretmenler dertli bu konuda. Verimli ders ortamı oluşmuyor. En kısa zamanda kaynaştırma öğrenci adı altında hiperaktif öğrenciler az sayıda, aynı ana sınıfı şeklinde eğitim almalı. Yoksa 40- 50 kişilik sınıflarda bu çocuklara eğitimden çok zarar veriliyor.
  Cevapla
 • suna 7 yıl önce Şikayet Et
  Ya sabır. Ben bu çocukların merdivenlerden inerken çıkarken ten teması gayretlerini anlayamıyorum "oğlum sakin in ,kızım itme , birbirnizi itmeyin " cümlelerini anlamayacak hale getiren ailelerin hiç mi suçu yok. Okullardaki kapasite belli. üstünde öğrenci alınırsa yığılma oluyor. 40- 50kişilik sınıflarda tıkıştırılıyorlar. çocuk ailesinden kurallara uyup uymadığı takip edilmiyorsa ,okullardakine de uymuyor.
  Cevapla
 • nur dülger 7 yıl önce Şikayet Et
  bu küçük çocuklar. Allahım ne kadar merhametsizler.bu kadar vicdansızlık onların küçük yüreğine nasıl sığıyor?hep medya üzerinden gördükleri vahşet sahnelerinin etkileri bunlar .o arkadaşlarına kıyarken hangi hangi filmden hangi sahneyi hayal ettiler kimbilir?
  Cevapla
 • kartal tibet 7 yıl önce Şikayet Et
  Veliler tarafından öğretmen çocuk bakıcısı olarak görülür, giden bakan tarafından yatan adam olarak görülür. başbakan tarafından maaşı haketmiyor olarak görülür. EĞİTİM AİLEDE BAŞLAR AİLE DEEEEEEE. KİME DİYORUZ KİME? İNSANİ DEĞERLERİ ANNESİ BABASI VERECEK BU ÇOCUKLARA. OKULDA ÖĞRETMENİ İNSAN OLMAYI ÖĞRETİRKEN EVDE BAŞKA BİRŞEY OLMASI YÖNÜNDE EĞİTİM VERİR İSEN ÖĞRETMEN BU ÇOCUK OLMAMIŞ DİYE İADE EDER. ALTINDAN DEĞİL ÇOCUKLARINIZ. HER OLAYDA ÇOCUĞUNUZU BAŞ TACI EDEREK ONLARA İYİLİK YAPMIYORSUNUZ. HABERİNİZ VAR MI?
  Cevapla
 • fatih karaca 7 yıl önce Şikayet Et
  yeni nesil. yanlış yönetmelikler çıkaran ey MEB, şiddeti teşvik eden ey medya, çocuğumun hayatına ne karışıyorsunuz diye öğretmen döven ey veliler! yeni nesil sizlerin eseri olacaktır.
  Cevapla
 • Emin sert 7 yıl önce Şikayet Et
  Çocugunu Uyarmadan Eğitecekmiş. O kadar kansız millet olduk ki başkasına zarar veren çocugunu bile uyarma ihtiyacı duymuyorlar kendine özgüveni olacakmış.Ardından görüyorsunuz sağda solda bir sürü şerefsiz polise taş atıyor.
  Cevapla
 • ali celik 7 yıl önce Şikayet Et
  Çok acı . O kadar şiddetli bir kavga değil ama heralde ölen çocuğun kalbinde sorun vardı.Veya yere düştüğünde kalbinin üzerine kuvvetli bir darbe aldı.Allah anasına babasına sevenlerine sabır versin.Çok acı bir durum.
  Cevapla
 • Nizâmülmülk 7 yıl önce Şikayet Et
  sırtlan sürüsü ile insan topluluklarını ayıran fark nerede. anne babalar çocuklarına sen de vur sen de kır diyor çocuk yaramaz olsun ezilmesin terbiyesiz olsun istiyor, ee erde kaldı sırtlan sürülerinden ne farkı kalır insan topluluklarının nerede hayvanla insanı ayıran fark
  Cevapla