TÜM YORUMLAR

Muhsin Yazıcıoğlu hakkında bomba iddia!
Muhsin Yazıcıoğlu hakkında bomba iddia!
GÜNCEL
07 Kasım 2013, 19:58
Muhsin Yazıcıoğlu hakkında bomba iddia!
Helikopter kazasında hayatını kaybeden Muhsin Yazığoğlu hakkında Abdurrahman Dilipak, çok konuşulacak bir iddiada bulundu.
YORUMLAR 16
 • Aziz Tekin 6 yıl önce Şikayet Et
  bbp'nin. aldığı oy oranı neydi. yorumları okuyorumda.
  Cevapla
 • Aziz Tekin 6 yıl önce Şikayet Et
  abdurrahman dilipak. bence psikiyatrik bir hastalığa yakalanmış; saçma sapan delilsiz mesnetsiz şeyler bunlar. medyaya da malesef rahmetlik malzeme oluyor..yeter artık demiyormu yakınları?!..
  Cevapla
 • Çetin Ceviz 6 yıl önce Şikayet Et
  ertan tan sana bir soru;. gerçi soruyu anlayabileceğin konusunda şüphelerim var ama yine de sorayım: haziranda başlayan gezi olayları da akpartiye yaradı. çünkü gezi zekalılara karşı milletin büyük bir kesimi akpartinin etrafında tekrar kenetlendi. birçok konuda ak partiyi eleştiren kişiler, damarlarına basılınca ak partiye daha sıkı sarıldılar. şimdi senin düz mantığına göre gezi olaylarını ak partinin çıkarmış olması lazım. doğru mudur??? hani ak parti sürekli mağdur ya o yüzden değil mi, gezi mağduru rolü oynayıp oy koparmak istemiş olabilir mi?
  Cevapla
 • Çetin Ceviz 6 yıl önce Şikayet Et
  ertan tan, kafanın basmadığı ya da almak istemediği bir şey var; o da şu:. tam seçim arefesinde Muhsin başkan gibi muhafazakar bir milliyetçinin öldürülerek seçimde ak partiye gidecek oyların bir kısmının vefa duygusu ile bbp'ye verilmesidir. yine senin gibilerin kafasının almayacağı diğer şey; o dönemin ergenekon soruşturmasının en kilit dönemi olmasıdır. 2008'de içeri alınmaya başlayan sanıkların çıkmak için her türlü illegal yola başvurmaları ve ordu yönetiminde şu anda müebbet yemiş adamların bulunmasıdır. diğer gerçek ise Muhsin başkanın mecliste tek başına bir parti kadar ağırlığının olması ve diğerleri gibi akparti gitsin de ne olursa olsun tarzında değil yapıcı muhalefet yapmasıdır. işte bu gerçekleri sizin görmenizi beklemiyoruz. çünkü her akparti seçmeninin canı gönülden sevdiği gerçek milliyetçi birinin böyle bir olayla katledilmesine derinden üzüldüğünden eminim. kirli işlerle seçim kazanılsaydı kaset olayları olan mhp/chp tek başına iktidar olurdu.
  Cevapla
 • ertan tan 6 yıl önce Şikayet Et
  Kesin olan bir şey var. O da bu ölümün en çok Akp'ye yaramasıdır. Bugün Müslüman bir vatandaşın sandık başında AKP'ye alternatif bulamaması bu ölümün sayesinde gerçekleşti.
  Cevapla
 • enver çamur 6 yıl önce Şikayet Et
  hatırlatırım..... hatırlatırım ddk muhsin yazıcıoğlu ile ilgili araştırma yaptıktan sonra cumhurbaşkanımız bir videodan cdden bahsetti ve izlerken insanlığımdan utandım demişti sayın cumhurbaşkanımız böyle demişken dilipakın anlattıkları herhalde yabana atılmasa gerek ayrıca bunun gündemden düşme ile de alakası çünkü dostlarının ellerindeki belgelerden bahsediyor bilmem anlatabil dim mi dikkatinizi çekti mi konuşmasının devamında türkiyede derin devleti tanıyan iki adam var birisi muhsin bey diğeri hasan celal güzel demişti!!!!
  Cevapla
 • Bekir z. Çelik 6 yıl önce Şikayet Et
  İddialarının dayanağı ne kadar. Dilipak'ın iddiasının dayanağı nedir acaba? Kendisini aramış olabilir ama bu kendisini aradı ve aralarında geçen diyalogtan dolayı bu tür iddiları neden ortaya atıyor? Elindde delil varsa açıklarsın kimse de sana delil gösterdiğinden dolayı bunu tekzip edemez. Ayrıca orada sağ kurtulan İHA muhabiri İsmail Güneş 112'yi aramış ve geçen konuşmada Muhsin Beyle helikopterle birlikte düştüklerini yanlarında bulunanların öldüğünü söylüyor. Bütün telfon kayıtları ortada. eğer öyle olsaydı İsmail güneş 112'yi arayabilir miydi?
  Cevapla
 • metinistanbul 6 yıl önce Şikayet Et
  Abdurrahman Dilipak'ta gündem den düşmeme peşinde sanırım.. Cennet mekan Muhsin Yazıcıoğlu Şehit oldu ama arkasından konuşan konuşana mekanı cennet olur inşAllah.
  Cevapla
 • formator 6 yıl önce Şikayet Et
  iddalar çok ama. iddalar çok ama hükümetten tık yok. bir bakan yumruk yediğinde ortalığı ayağa haldıran hükümet nedende yazıcıoğlunun ölümünden bahsedemiyorlar. demekki onlarda bu işin iç yüzünü biliyorlar. yada ölümü akp ye yaradı ondandır
  Cevapla
 • Arif BİLGİN 6 yıl önce Şikayet Et
  İNANILMAZ İDDİA. Bu kadar net bilgiler doğruysa, yapıp edenler de şahitleri de, anlatanları da vardır demektir ki, faili meçhullere karşı taviz vermeyen bu iktidarın bile gücünün yetmediği birileri mi var ki hâlâ meçhulmüş gibi işlem görüyor; hala mahkemesinde belli bir ilerleme yok?
  Cevapla
 • deniz gul 6 yıl önce Şikayet Et
  KESİN OLAN BİRŞEY(LER) VAR. Muhsin Yazıcıoğlu öldü(rüldü). Bu süreçte suikasti tasarlayanlar, enkazı bilerek başka yerde arayanlar, ihmali olanlar, görmezden gelenler, soruşturmayanlar, olayı örtbas etmeye çalışanlar, delilleri karartanlar, kazadan bir şey çıkaramayanlar ... vs. Hem bu Dünya'da hem ahirette sürünsünler, ettiklerini çeksinler, rezil perişan olsunlar, vesselam.
  Cevapla
 • S.Gökhan YILMAZ 6 yıl önce Şikayet Et
  bazı olaylardan ders çıkarmak gerekmektedir ?. 25 Mart 2009 tarihinde, K.Maraş mitinginden Yerköy mitingine hareket etmek üzere içinde bulunduğu helikopter bilinmeyen bir sebepten dolayı düştü. Helikopter düştükten sonra İHA muhabiri İsmail Güneş 112 Acil Servisi aramıştır. Bu konuşmada bacağının kırık olduğunu, helikopterde bulunanlardan sadece BBP Sivas il Başkanı Erhan Üstündağ'ın inlediğini, ne BBP Sivas il başkan yardımcısı Murat Çetinkaya ne de pilot Kaya İstektepe'den ses gelmediğini, Muhsin Yazıcıoğlu'nu ise göremediğini söylemiştir.Bu konuşmalar İsmail Güneş'in son konuşması olmuştur. Kazadan 48 saat sonra helikopterin enkazı ve Muhsin Yazıcıoğlu dâhil 6 kişinin naaşı arama ekipleri içerisinden 17 gönüllü köylü tarafından Sisne ve Kızılöz Köyleri arasındaki Keş Dağı Kuru Dere Kanlıçukur mevkiinde bulundu.Enkaz, 48 saat süren arama çalışmalarının yapıldığı bölgenin içerisinde değil 115 km uzağındaydı, YANİ ?
  Cevapla
 • Cem Can 6 yıl önce Şikayet Et
  BİLİNMEYENLER,. Her canlı ölümü tadacaktır, muminlerin şahadeti de önemlidir, bilinmeyenler yazılmaya başlayınca insanlar şaıracaktır, perde arkası karanlık, görmeyenlerinde, bilmeyenlerinde söylediklerine kızmamak gerekir, ama Dilipak ın dedikleri olmayacak şey değil, bir düşünün ya söylediği doğruysa.... değişen birşey olmaz rahmetli Sonsuzluğun Sahibine kavuştu ama kalanlar başkanla karşılaşınca senin emanetine yanlış yapmadık diyebilecekler mi? bu işe hala particilik ile yaklaşanlar başkanı hiç anlamamış demektir, takım tutar gibi parti tutmak veya partiyi din gibi algılamak bize yakışmaz, Dilipak mumin biri ve dediğine olabilirmi diye bakmalıyız, müslüman bir delikten yılana iki kez zehirlenmemeli, beyler yıl 2014 olacak, ve herşey olabilir diye tedbir almak tevekkülün en güzeli, Cem Cem
  Cevapla
 • Demirci Kawazaki 6 yıl önce Şikayet Et
  Sallama dillipak . Bişiy bilen ender kişi ayaklarına yatma ordamıydın ??? sana bunu anlatan kim ??? Helikopter sert iniş yaptıda sonradan balyozlamı param parça edildi ??? Soğuktan donmamak için yardım bekleyen kameramanda oyuna dahildir belki ??? helikopteri silah zoruyla o indirmiştir gelenlerin onu öldüreceğini bilmiyordur ??? Olanları bilenler var ama içlerinde sen yoksun . Muhsin Yazıcıoğlu namaz kılacak kadar durumda olsa idi infaz edemezlerdi direnir şehit olur ama genede kuzu kuzu ölüme gitmezdi . Muhsin Yazıcıoğlu nu tanımadığın ve İşkembeden salladığın zaten burdan belli oluyor .
  Cevapla
 • Eray Yüksel 25 6 yıl önce Şikayet Et
  BAYRAMA YETİŞMEYEN KINA MİSALİ. Şimdiye kadar neden sustun. Ne oldu da konuşmaya karar verdin. Kimden, neyden korktun. Belki de zamanlamadan dolayıdır bilemem, inandırıcı gelmiyorsun. Yazıcıoğlu'na tekrar haktan rahmet diliyorum, mekanı cennet olsun...
  Cevapla