TÜM YORUMLAR

Kuzu: Gezi olaylarında 7-8 devlet işin içinde
Kuzu: Gezi olaylarında 7-8 devlet işin içinde
İç Politika
10 Kasım 2013, 01:38
Kuzu: Gezi olaylarında 7-8 devlet işin içinde
Anayasa Komisyonu Başkanı Burhan Kuzu, Gezi Parkı olaylarında 7-8 devletin işin içinde olduğunu söyledi.
YORUMLAR 7
 • Sabit Kal 7 yıl önce Şikayet Et
  Önce Sosyalist idiler, sonra Sosyal Demokrat oldular, şimdide külliyen atatürkçü. çünkü Leninizm, Stalinizm, Maoizm vs. öldü. Lenin ve Stalin'in heykellerini Rusya, vinçlerle çöplüğe taşıdı. Ölülerini müzelerden çıkarıp herhangi bir yere gömdü, Rusya aslına dönmeye başladı. Bizim gomunistler gidip Lenin, Stalinin önünde secdeye duramadıkları için yeni bir put arayışına girdiler ve de ne görsünler, hemen her köşede, parkta, kitapta, sınıfta bir put var. Karar verdiler, ne diye ta Rusya'ya, Çin'e gitmeye gerek varki, tapmak istiyorsak hemen burnumuzun dibindede bir put var zaten, hadi bundan sonra buna tapalım ve tapınma ihtiyacımızı bununla giderelim, çünkü Allah hariç her şeye tapınma meşru onlar için. Yeni putunuz kutlu, ulu ve yüce olsun.
  Cevapla
 • Bumin Kağan 7 yıl önce Şikayet Et
  merak ediyoruz. uzaylilardan kimse yokmuymus ? biraz utaniin be Allahtan korkun!
  Cevapla
 • murtaza pekuz 7 yıl önce Şikayet Et
  asıl vatan hainleri ebu hubelehebele gibi yorumcular ve yandaşları. bu açıklamayı başbakan veya başkası yapsa neyse derim de koskoca anayasa hukukcusu akademik kariyer sahibi bir insan, bu işi böyle tanımlayacağınıza, insanların neden destek vermesine sebep olduğunuza dair kendinizi neden eleştirmiyorsunuz ? yok öğrenci evlerinde kızlı erkekli kalınıyor, yok alkol yasakları, yok internet yasakları tv sansürleri... ne yani her size karşı çıkan ajan, işbirlikçi, istihbaratçı ve vatan haini mi? ebu hebelehübele isimli yorumcular gelip burada atatürkçüleri vatan haini ilan etmişler, bu kepazelikler maskaralıklar sıradan insanları rahatsız etmiyor mu yani ??
  Cevapla
 • murtaza pekuz 7 yıl önce Şikayet Et
  küba, jamaika, papua yeni gine, dominik, rusya, abd, suriye, iran, ırak, yunanistan, gürcistan, çin, fransa, kore.... türkiye sansürcü ve baskıcı olmasaydı olmazdı bunlar. 5651 sayılı kanunu yürürlükten kaldırın. insanlar fikirlerini özgürce söyleyebilsin, istediği yayını özgürce takip edebilsin. bunların hiçbiri olmaz.
  Cevapla
 • ebu ubeyde bin nihad 7 yıl önce Şikayet Et
  ha 7-8 devlet ha atatürkçüler . bir fark göremiyorum hainlikte ya siz ?
  Cevapla
 • Karlı Zigana Dağları 7 yıl önce Şikayet Et
  tabi ki CHP bu işin içerisinde. olmasaydı bu olaylara bu denli sahip çıkmazlardı. gezi olaylarının sayesinde Milletimize hainlik yapanların yüzleri biraz daha belirgin bir şekilde görünmüş oldu.
  Cevapla
 • levent 7 yıl önce Şikayet Et
  Acikliyorum. Bu hain devlet ve isbirlikcileri = Almanya- israil - ingiltere - iran - neocon abd - yunanistan - suriye - rusya - bunlarin isbirlikcisi teror orgutu de d - CHP - k - bu orgut darbe cunta dikta soykirim kardes kavgasi meraklisisidr - ittihat terakki teror ve darbe orgutunun devamidir
  Cevapla