TÜM YORUMLAR

Dünya Türkiye'nin başarısını konuşuyor
Dünya Türkiye'nin başarısını konuşuyor
GÜNCEL
19 Kasım 2013, 21:15
Dünya Türkiye'nin başarısını konuşuyor
Türkiye, Avrupa ve Ortadoğu ülkelerine insansız hava aracı (İHA ) ihraç etmeye hazırlanıyor.
YORUMLAR 6
 • HalitBinVelit 8 yıl önce Şikayet Et
  Türkiyenin yükselmesi Taksim Hain gezi parkı eylemlerinden bellidir..... .....Demekki Türkiye doğru yolda ? Dünya övmeye başlarken Bizdeki gezicilerde çıldıracak!!!!!!
  Cevapla
 • muharrem tosun 8 yıl önce Şikayet Et
  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِBismillahirrahmanirrahim. ne tuaf bir gercek ülkemizde güzel şeyler oluyor düşünüyoruz dunyada sayılı ülkeler sıralamasında tek tek basamak cıkarken .. içimizde olan bazı çig süt emmizşler hala güzellikler kapatmaya marifet ediyorlar . kuldan utanmazlar allahdanda korkmuyorlar anlaşılan . hayırlı olsun inş en kısa zamanda uzaya kendi araştırma mekiyimiz göndermek görmek nasip olur inş .. rabbim emeyi gecen tüm kardeşlerimizden rabbim razı olsun.
  Cevapla
 • Hiçkimse 8 yıl önce Şikayet Et
  Saçma bir FUTBOL hadisesi için içinde KÜRT veya ŞEHİT kelimesi geçen her haber için, kendinden geçerek YORUM yağdıran arkadaşlar, neden böyle GÜZEL şeyler hakkında yorum yapmıyor ? . TÜRKİYE ADINA oluşan güzel gelişmelerden RAHATSIZ MI oluyorlar yoksa ? Umarım PARTİ ve LİDER ŞEHVETİYLE öyle davranmıyorlardır. MİLLETİ SEVMEK buralarda belli olur.NUTUKLARDA SLOGANLARDA değil.
  Cevapla
 • S.Gökhan YILMAZ 8 yıl önce Şikayet Et
  emeği geçen herkese teşekkürler ..... savunma ve taarruz sanayisinde yerli ürünlere ihtiyaç duyulan şu günlerde ümit ederiz üretimler çok hızlı şekilde ilerler ...
  Cevapla
 • Metin Hamza Tekin 8 yıl önce Şikayet Et
  Büyük Türkiye. Dünya şimdi korkun Osmanlı'nın Torunları geliyor
  Cevapla
 • Ahmet Bolat 8 yıl önce Şikayet Et
  Kötü komşu. Atalarımız ne demiş:"kötü komşu(israil) mal sahibi yapar".Adamlar insansız hava araçlarını bize adam gibi vermediler.Sen misin vermeyen
  Cevapla