TÜM YORUMLAR

Nihat Hatipoğlu'ndan sağduyu çağrısı
Nihat Hatipoğlu'ndan sağduyu çağrısı
GÜNCEL
29 Kasım 2013, 17:29
Nihat Hatipoğlu'ndan sağduyu çağrısı
Ünlü ilahiyatçı Nihat Hatipoğlu son zamanlarda yaşanan dershane gerilimi ile ilgili öğütlerde bulundu.
YORUMLAR 7
 • kaan can 6 yıl önce Şikayet Et
  bu milletin derdi ile dertlenmemis seccadesinde goz yası olmayanların bu kurumları anlamsı mumkun degil. hani diyorya anlasaydınız aglardınız aglayabilseydiniz anlardınız. bu kurumlar para kaynagı degil. ulkemiizn yarınları adına gencleirmiizn elini tutan buyuk turkiyeyei insa edecek olan neslimizin yetistigi kurumlar ..bu kurumları bu millet binbir zahmetle kurdu birnbir zulme gogus gererek bugunlere getirdi. sen o insnalrın emekleirni gormez o kurumların bugune kadar ortaya koydugu guzel hizmetleri gormez ve yıkmaya kalkısırsan zarar goren sadece o kurumlar olmaz hem milet zarara goruru hemde o kurumlara iliişenler zarara gorur gozyasları ile dua dua acılmıs bu kurumların sahibi bu milletin kendisidir sen eline aldıgın kanun yetkisi ile bunu millete karsı kullanıp kapatıyorum dersen miletete gerekn cevabı vercektir. kusura bakma sen bugun varsın yarın yoksunbu milet o kurumları kolay bulmadı gibi bugunlerede kolay gelmedi.bunun idraki icindede gerektigi sekilde sahip cıkacaktır.
  Cevapla
 • kaan can 6 yıl önce Şikayet Et
  hocam allah razı olsunda ama eline kazam kuregi almıs yıkacam kardesim diyene ne yapmalı onuda bir de hele. bir ulke dununki o ulkenin insanları hep horlanmıs hep hakır gorulmus ve o insanlar kurtulusu genclerin yetismesinde gormusler vecocuklarının neslin kurtulusu icin seferberolmus gozyası dokmus emek vermıs ter dokmus bu kurumları kurmuslar ve ordan yetisen cocukları sayesinde dunyanın dort bucagında bayrak acmıslar miletin umudlarını yesertmis insanlarına ve insanlıga guzel bir dunya nın cokda zor olmaycagını gostermislerr. simdi sen geliyorsun elinde dozerlerinle bu mileitn umid pınarlarının kokune kibrit suyu dokecem diyorsun yerle bir edecm yıkacam kapayacam diyorsun allah iicn bugune kadar emek vermis olan o insanlar kendileirnden cok milletini dusunen o insanlar feryad etmesinde ne yapsın hakert etmiyorlar sovmuyorlar diyorlarki bu yapılmak istenen yanlıstır gelin bu yanlıstan donun diyor ama hayır deniyor kaptacaz simdi sen soyle boylemi olmalı.
  Cevapla
 • ahmet yılmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  uhuvvet. Allah aşkına yüzü daha yeni yeni biraz gülebilen bu memleket Müslümanlarını ağlatmayın. durmak yok kardeşçe yola devam inşallah... Boy Xuda em bıranı em hevalı, deste hev bernedın...
  Cevapla
 • Yasin G 6 yıl önce Şikayet Et
  Allah Razı Olsun Hocam. Duygularımı dile getirmişsiniz.
  Cevapla
 • asabi adam 6 yıl önce Şikayet Et
  allah razı olsun. itidal, uzlaşma, hoşgörü mesajlarını kimden beklerken, kimden geldi... cemaat yöneticileri lütfen ülkemizi germeyin..
  Cevapla
 • Fehmi DOĞAN 6 yıl önce Şikayet Et
  Samanyolu haberlerine elveda,. Çünkü bu işi kızıştıran ve tahrik eden Samanyolu TV dır. Bir ticaret uğruna yapması doğru değildir diyorum.
  Cevapla
 • hasan şahin 6 yıl önce Şikayet Et
  Sn.Nihat Katipoğlu. Bir cümlendede bilimi referans al ne olur.hadisler kadar bilimde önemli.
  Cevapla