TÜM YORUMLAR

"Milli İradeye Saygı Konvoyu" Türkiye'de
"Milli İradeye Saygı Konvoyu" Türkiye'de
GÜNCEL
03 Ocak 2014, 10:56
"Milli İradeye Saygı Konvoyu" Türkiye'de
Avrupalı Türk Demokratlar Birliği (UETD) Avusturya Şubesi tarafından, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'a destek amacıyla organize edilen "Milli İradeye Saygı" konvoyu, Kapıkule Sınır Kapısı'ndan geçerek Türkiye'ye geldi.
YORUMLAR 39
 • Bilge Kagan 6 yıl önce Şikayet Et
  helal size . tarih sizi yazacak.baslattiginiz seyi siz de belki farkinda degilsiniz!yüz senedir ezilen müslüman türk milletini ayaga kaldiracak hamleyi yaptiniz.
  Cevapla
 • Bilge Kagan 6 yıl önce Şikayet Et
  özgürlestirelim. vatanimizi, chp, cemaat, yabanci sermayeli medya egitim kurumlari sanat ve is dünyasi gibi hacli ve yahudi isbirlikcilerinden temizlememiz sarttir.bu her müslüman türkün görevidir.darbeyse darbe islam devrimiyse islam devrimi yüzyillik birikimi bosaltalim düsmanlarin üzerine kimin bu ülkenin sahibi oldugunu gösterelim.yeni istiklal savasimiz mübarek olsun!
  Cevapla
 • kemalettin 6 yıl önce Şikayet Et
  sayın MüktesebaT. benim adıma yapılan eleştiri benim açık unuttuğum hesabımdan buradan arkadaşım tarafından bana inat olsun diye size yazmış aynı fikirdeyiz özür diliyorum saygılarmla
  Cevapla
 • muharrem tosun 6 yıl önce Şikayet Et
  بِسْمِ اللهِ الرَّحْمنِ الرَّحِيمِِ Bismillahirrahmanirrahim . mısırda darbe yapılınca anlıyamadık dediler görunuyorkii avrupa ve dunyada yapılmak istenilen çok daha iyi görunuyor allah razı olsun zalimlere dur diye müçadele edenlere. bazı art niyetli ler cıkıpda o kadar yoldan gelenlerin zoru ne nkarşılığı nedir diyecekleri en iyi bildiyidir . çanakkalede öleceklerini şehit olmak için zalime dur demek vatanını korumak için onca genç çoçuklar acaba çanıım feda olsun vatanım için derken istanbulda ve bazı şehirlerde padişah istifa diyenler insanların aklını bulandıranlardan ne farkı var ..
  Cevapla
 • müktesebat 6 yıl önce Şikayet Et
  hzılı tren vardıda ben mı binmedim marmaray vardıda ben mi geçmedim . ben sizlere en son secimdeki oy oranını verdim. ve doğru olan sonuç .ayrıca gözümüzde açık kulağımızda acık çok şükür. 1 mi? büyük 5 mi ? büyük onuda biliyorum. ben coğunluğa değil doğruya bakarım. çoğunluğun peşinden değil doğrunun peşinden giderim( ALLAH şaşırtmasın ) bence sizde araştırın ona göre doğruyu bulun. lafa değil icaraatlara bakarım. sallamasyon hikayelere karnım tok 2000 öncesinide biliyorum şimdiki türkiyeyi de tevellütünüz yetermi bilmem ama. pamuk bankıda bilirm yahya demirelide cukurova holdingide bilirim. 1995 yılından bu tarafa türkiyede gezmediğim yer çok azdır. o mzna ki yoların haliyle şimdiki yolların halide çok ama çoook iyi bilirim (bolu tuneli, toroslar otobanı vs... ) gerisinide siz araştırın zahmet olacak
  Cevapla
 • kemalettin 6 yıl önce Şikayet Et
  sayın remzi altnky. çok zavallısınız
  Cevapla
 • Remzi Altunkaya 6 yıl önce Şikayet Et
  parasi kimden cikiyor aceba bunlarin. yoruma gerek yok
  Cevapla
 • kemalettin 6 yıl önce Şikayet Et
  sayın MüktesebaT. siz adınızın dahi tanımını yapamıyorsunuz (müktesebat) lütfen doğru mantıklı bigiler toplayın açın gözünüzü gören gözle bakın cihana bukadar millet yalan siz doğrusunuz öylemi adınızın hakkını verin lütfen kimseyi yanılmaya hakkınız yok.
  Cevapla
 • Yılmaz Korkmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  Sizden değiliz MÜKTESEBAT bunu bil yeter... Kim ve neci olduğumu merak etmişsin.. Kutulara para koyanlardan değilim.. onları desteyenlerden de değilim çok şükür. Çıkarlarım için bir partiye sığınıp cebimi dolduranlardan hiç değilim. Bunları bilmen yeterli sanırım.
  Cevapla
 • ahmet 6 yıl önce Şikayet Et
  çok bilmek başka şey çak bilmişlik bam başka. gavur elinde yaşamak nasıl bilmek istiyosanız 1aylığına avrupaya seyahat yapın kimisi üzerine alınıp ekmek bulamıyoz diycek onlarda izan la düşünsün sporda yenilmiş siyasette yenilmiş aşağılanmış soranı sahibi yok yeni yeni göğsünü gere gere bu insanlar avrupa da TÜRKÜM
  Cevapla
 • müktesebat 6 yıl önce Şikayet Et
  ooww çatır çatır Çatlama sesleri geliyor . yılmaz Korkmaz kardeşim markete git bir soda al kendine biri yetmezse 2. yi al benden. TÜrkiyede AKP nin oy oranı % 50 yani 2 kişiden 1'i akp oy vermiş eee kömür de kimse yakmıyor; antalya, adana mersinde bile doğalgaz var. senin mantığınla gidersek türkiyenin yarısı kömüre muhtaç madem kömüre muhtaç o kadar 0km son model arabaya kim binıyor siz aristokratlar mı? arkadaş çözemiyorum bir gün asgari üçretli oluyorsunuz bir gün aristokrat, bir gün amerikancı bir gün milliyetçi karar verin siz kimsiniz ve neysiniz
  Cevapla
 • kemalettin 6 yıl önce Şikayet Et
  HOŞ GELDİNİZ SEFALAR GETİRDİNİZ ANAVATANA. düşünceye bakarmısınız bir tarafta vatanı için okadar yolu gitmeyi göz önüne alan bu zahmete katlanan insanlar bunlaın herhalde birbildiği vardır dışardan daha iyi gözüküyor türkiyenin nereye geldiği ama gelde türkiyedeki akılsızlra anlat bunu bu kadar kuş beyinli olmayalım neymiş r.tayyip erdoğan şöyleymiş böyleymiş neyi varmış adam gibi adam bu gün refah içinde işimiz gücümüz yerli yerinde işten atılma korkusu yok adam gibi çalışana burada memleketin gidişatı söz konusu daha ne olacak ne diyordu atatürk söz konusu vatansa gerisi teferruattır.
  Cevapla
 • hasan alt 6 yıl önce Şikayet Et
  hoş geldiniz kardeşlerim. 11 yılda turkiye nerelerden nereye geldi bunu gurbetci kardeşlerimiz daha rahat görebiliyorlar onun için buradalar hepsine tebrikler
  Cevapla
 • musa sacli 6 yıl önce Şikayet Et
  İNADINA AKP. yılmaz korkmaz çalış seninde olsun onun bunun arabasını düşüneceğine memleketi düşün
  Cevapla
 • Yılmaz Korkmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  Maşallah. X6 lar.. AUDİ A6 lar. İnsan ister istemez düşünüyor türkiyedeki Akp seçmenleri kömüre muhtaç iken .Bunlar neden lüks arabalarla Milli iradaye saygı konvoyu yapıyorlar ..
  Cevapla