TÜM YORUMLAR

"TIR'ı verin yoksa çatışma çıkar"
"TIR'ı verin yoksa çatışma çıkar"
GÜNCEL
05 Şubat 2014, 07:10
"TIR'ı verin yoksa çatışma çıkar"
Adana'da MİT TIR'larını aratan paralel yapılanma, polis ve jandarmayı çatışmanın eşiğine getirdi. Araçlardan biri Seyhan Komutanlığı'na çekilince 40 kişilik Polis Özel Harekat Birliği karakolun etrafını sardı. 'Verin, yoksa alırız' uyarısı jandarmaya geri adım attırdı.
YORUMLAR 43
 • mehmet sait kandemir 7 yıl önce Şikayet Et
  o tırı durduranları idam etmeli bu devlet. suriyeli kardeşlerimize belki silah belki gıda her ne olursa olsun bu ihanetin en büyüğüdür idam edilmeliler
  Cevapla
 • Murat Kara 7 yıl önce Şikayet Et
  Sultan-ı Yegah!. Yardım demeyip de Suriyeli Türkemenlere silah mı götürüyoruz deseydik! Biraz uluslararası ilişkiler okuyun veya biraz google hazretlerini karıştırıp uluslararası hukuk bilginizi bir miktar artırın! Yeteri kadar aydınlandınız mı?
  Cevapla
 • Haberiyedin 7 yıl önce Şikayet Et
  YİNE HABERİN TA KENDİSİNDEN KOPYALA YAPIŞTIR.. Bu haberi okuyup ta polisi öğen, paralel yapıya yükleyip atan yorumculara sesleniyorum. Allah aşkına siz haberi tersinden mi okuyorsunuz. Bu boş saplantılarınızdan kurtulun yahu birilerini tutmak yada taraf olmak için lütfen yorum yazmayın. Yani şunu anlatmak istiyorum haberi dikkatli okuyun çözersiniz. anlamak için biraz çaba. gerçi haber yapanda farkında değil ki. Şimdi buradan aşağı gazetenin haberi KOPYALA YAPIŞTIR YAPTIM dikkatli okuyun DEVLETİN VE KURUMLARININ NE HALE GETİRİLDİĞİNİ İNŞALLAH ANLARSINIZ. "TIR'ı verin yoksa çatışma çıkar" Adana'da MİT TIR'larını aratan paralel yapılanma, polis ve jandarmayı çatışmanın eşiğine getirdi. Araçlardan biri Seyhan Komutanlığı'na çekilince 40 kişilik Polis Özel Harekat Birliği karakolun etrafını sardı. 'Verin, yoksa alırız' uyarısı jandarmaya geri adım attırdı.
  Cevapla
 • cafer mutlu 7 yıl önce Şikayet Et
  Uzun LAFIN KISASI. suriyeye ve BILHASSA TURKMENLERE yardim Turkiyede birilerince engelendigi icin , Suriyeye ve BILHASSA TURKMENLERE yardim edilemedi.
  Cevapla
 • Paralel Millet 7 yıl önce Şikayet Et
  Ne denir? Ben bilmiyorum.. Diyelimki Tırlarda silah var İnsan yaşadığı ülkeyi ihbar etmeye kalkar mı? O silaha ihtiyacı olanlar gözümüzün önünde hergün vahşice katlediliyor. Hatırlıyormusunuz bir zaman yazarı mümtazer de Başbakanın Japonya dönüşü Nükleer Bomba anlaşması yapıldı demişti. Böyle vatana hainlik olmaz. Ben Ülkemin hiç bir zaman Nükleer Bomba kullanmasını istemem fakat olmasını çok isterim. Ülkemin onların deyimiyle otorite dedikleri otoritesizlere karşı güçlü olması için isterim. İstemeyene hainden başka ne denir? ben bilmiyorum.
  Cevapla
 • Sultan-ı Yegah 7 yıl önce Şikayet Et
  Yardım Tırında Hangi Devlet Sırrı?. Allah aşkına.. Ne dediğinizin farkında mısınız? Yardım tırında devletin sırları deşifre olacakmış mış.. Ne sırrı deşifre olacaktı biri akıl yürütsün de aydınlanalım..
  Cevapla
 • Ersin Kartal 7 yıl önce Şikayet Et
  İsrail kafalılar biraz zor idrak eder Mustafa... Adamın ismine bakınca zihniyetini anlamak mümkün değil mi ? İstiyorlar ki, bütün hristiyan alemi ve pısırık islam ülkeleri gibi Suriye'de işlenen vahşeti Türkiye de seyretsin. Bu durumda Esed zalimiyle mücadele edenlere her türlü yardım farzdır.
  Cevapla
 • Selahaddin Eyyubi 7 yıl önce Şikayet Et
  tırlarda silah olsun diyelim.. . devletin gizli işlerini savcılar ve adamları neden tüm dünyaya duyuruyor.. yetkili merciler ile irtibata geçer, gizli ise görev alanı dışına çıkmaz, herşeye maydanoz olmaz.. işler HİZMETE özel mi olmalı..
  Cevapla
 • Mustafa YILMAZ 7 yıl önce Şikayet Et
  yardım tır ı olması için illa. içinde sağlık malzemeleri ve yiyecek giyecek kolileri mi olması lazım? Oradaki muhaliflere, özelliklede Türkmenlere giden silah ve mühimmatta onların hayatta kalması için en gerekli yardım malzemeleridir.. Anladın sen onu kristo
  Cevapla
 • Monte Cristo 7 yıl önce Şikayet Et
  Yardım Tırı. Şunlara sürekli yardım tırı denmesinide anlamıyorum içinde yardım malzemesi olmadığı çok açık öyle mi olur yardım tırı
  Cevapla
 • Dogukan Batuhan 7 yıl önce Şikayet Et
  Kaynak Yeni Safak. Gulup gecmek lazim
  Cevapla
 • servet serin 7 yıl önce Şikayet Et
  YAZIK BİZE. Her zaman söylüyorum bize kimse bişey yapamaz biz kendi kendimizi bitiririz tarihte de hep böyle olmuştur araştırın bakın hep kendi kendimizi mahvetmişiz ve hala da devam ediyor hiç ders almıyoruz sonuç işte böyle fiyasko yazık çook yazık
  Cevapla
 • HalitBinVelit 7 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun O 40 özel harekatcılara.....ALLAH,ın Aslanları gib..... .....Aldıkları paralar gani gani helal olsun?..İçimizde böyle kahraman evlatlar oldukca Türk,ün sırtı yere gelmez!!!...
  Cevapla
 • Yazıcı 7 yıl önce Şikayet Et
  ESADIN HANESİNE ÜÇ BEŞ PUAN EKLEYECEKLER.... Türkiye'yi dünyada küçük düşürmeye çalışacaklar. ABD sırtlarını sıvazlayacak. Aferin diyecek.
  Cevapla
 • HalitBinVelit 7 yıl önce Şikayet Et
  Bu yapaılanlar açıkca Vatan hainliğine girer!!!!. ...Devletin içindeki bu hainler için çok etkili cezalar olması lazım eğer gezi parkı gibi hepsi dışarıya salınırsa Türkiede kaos bitmez!! Şimdi Hükümetden daha etkili tedbirler istiyoruz! bu hainler derhal cezalandırılmalı Türkiye Cumhuriyeti Vatandaşlığından çıkarılmlı? yoksa aynı gezi parkı hainleri gibi bunlar serbest kalırsa seçimde Oylarınız düşer!...
  Cevapla