TÜM YORUMLAR

Ayasofya meydanında sabah namazı
Ayasofya meydanında sabah namazı
GÜNCEL
31 Mayıs 2014, 09:20
Ayasofya meydanında sabah namazı
Anadolu Gençlik Derneği, "Seccadeni al da gel" sloganıyla "Sabah Namazında Ayasofya Camii'nde buluşuyoruz" etkinliği düzenledi.
YORUMLAR 14
 • mert akgün 7 yıl önce Şikayet Et
  boşuna olabilir.. fitne ve fesatlık bitmediği müddetçe ibadetler kabul değildir.o yüzden türkiye ilerleyemiyor.
  Cevapla
 • Mustafa KORKMAZ 7 yıl önce Şikayet Et
  Cümlelerimize Dikkat Edelim.... Öncelikle böyle bir mananın oluşumu için, kimler ön ayak olmuşsa Rabbim, Kur'an-ın harfleri adedince milyonlar haseneler yazdırsın. Amin. Amin. Amin. Şimdi bu güzel mananın üzerine kimileri dikkatleri başka yerlere çekerek siyaselleştirmek gayretinde olanlar var. (iyi ki varsin milli görüs gibi). Onun için lütfen yorumlarımıza dikkat edelimki ehli imanın muhabbetini kazanalım. Yani Allah'ımız bir, peygamberimiz bir, kitabımız bir... gibi sonsuz birlerimiz dururken, dikkatleri başka yerlere çekerek ehli imanın nefretini kazanmayalım. Vesselam..
  Cevapla
 • adem celiktas 7 yıl önce Şikayet Et
  iyi varsin milli görüs . rabbim milli görus den milyarlarca sonsuzz razi olsun insallah bu millet birgün yeniden milli görusu anlayacaktir care milli görus kurtulus milli görus kopyalarindan sakininn
  Cevapla
 • ali celik 7 yıl önce Şikayet Et
  Allahın adının anılmasının yasaklanması. Allah’ın mescitlerinde onun adının anılmasını yasak eden ve onların yıkılması için çalışandan kim daha zalimdir. Böyleleri oralara (eğer girerlerse) ancak korka korka girebilmelidirler. Bunlar için dünyada rezillik, ahirette de büyük bir azap vardır.Bakara 114 İzzete refaha huzura kavuşmak rezillikten kurtulmak istiyorsak.Ayasofya ibadete açılmalı.Müslümanlar bilet alıp değil abdest alıp Ayasofya ya girebilmeli.Hükümet diğer sıkıntılarından kurtulmak istiyorsa Ayasofyayı açmalı.Çünkü Allah Ayasofya gibi ulu bir mabette adının yasaklanmasına rahmetle değil gazapla bakar.İçerde dindar sofi müslümanlar veduaları olmasa Türkiyeye çok daha ağır belalar verirdi.Allah Kafire karşı başı dik olanı sever ve yardım eder.Ellerini ovuşturup efendim açarsak ne derler korkusu çekenlere yardım etmez.Sen aç onlar senle uğraşacakken Allah onlara öyle bir sıkıntı verir ki senle uğraşamazlar.
  Cevapla
 • Mehmet Akif 7 yıl önce Şikayet Et
  Üstadın buyurduğu gibi. Bu millet sahaları doldurduğu gibi sabah namazlarında camileri doldurduğu gün kurtuluşa erecektir.
  Cevapla
 • erdal 7 yıl önce Şikayet Et
  chp burdaki kalabaligin yarisi kadari ile ulkede isyan cikartmak icin ugrasiyor. bu adamlarin allerinde bukadar kalabalik gucu olsa ulkeyi yakar yikarlar
  Cevapla
 • metinistanbul 7 yıl önce Şikayet Et
  Allah razı olsun Milli Görüşten ve Agd'den muhteşem kalabalıktı. Rabbim Milli Görüş teşkilatlarından razı olsun namazda oradaydık yüzbinler alana sığmadı. Açılsın Ayasofya artık
  Cevapla
 • Bahane 7 yıl önce Şikayet Et
  Ecdadimin ettigi o Beddua yeter. Ayasofya camidir, onu kapatanin yada degistirenin ne bu dunyada nede ahirette yuzu guler..Yandi bitii onlar benden soylemesi..
  Cevapla
 • mubinkoçal 7 yıl önce Şikayet Et
  emanet. dunyada dunyaya tarih yazmış çağ kapatıp çağ açan ecdadının emanetine hiyanetlik eden başka bir topluluk yoktur ,inşallah yahudi siyonistlerın elimizden aldığı bu emanete bir gun sahip çıkarız ,turk halkının bu hukumetten temenniside budur ,
  Cevapla
 • metinistanbul 7 yıl önce Şikayet Et
  Rabbim Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Görüşten razı olsun. Rabbim Anadolu Gençlik Derneği ve Milli Görüşten razı olsun süper atmosfer vardı açılsın ayasofya.
  Cevapla
 • Asabi Adam 7 yıl önce Şikayet Et
  müslümanlar olarak öncelikle hepimiz namazlarımızı ihmal etmemeliyiz.. . ayasofyanın açılabilmesi için tüm müslümanlar namazlarını hakkıyla eda etmeli, işte o zaman şartlar kendiliğinden olgunlaşacaktır.. provakasyona uygun bir zemin çünkü..
  Cevapla
 • selami yolaç 7 yıl önce Şikayet Et
  BİZ FATİH'TEN AKILLI MIYIZ?. Neden ayasofya müze oldu bizim camilerimiz yabancı ülkeler yıkdı harap etti veya gazinoya çevirdiler. Zaman bu zamandır ayasofya camiye cevrilmelidir. Ayasofyayı müze yapanların ALLAH cezasını versin.
  Cevapla
 • murat bakırdöğen 7 yıl önce Şikayet Et
  Zamanı geldi Allahın cc. izni ile . Yol onun, varlık onun, gerisi hep angarya: Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya!
  Cevapla
 • Temiz Bey 7 yıl önce Şikayet Et
  işte arzuladığımız Türk gençliği . temiz saf vatanına faydalı olmasını bilen, yakıp yıkmayan , birde CHPninkilere bakalım !
  Cevapla