TÜM YORUMLAR

Köşk seçimi öncesi çirkin provokasyon
Köşk seçimi öncesi çirkin provokasyon
GÜNCEL
16 Temmuz 2014, 07:55
Köşk seçimi öncesi çirkin provokasyon
Gaziantep ve Kahramanmaraş'ta Suriyeli sığınmacılara yapılan saldırıların ardından Adana'da da benzer bir olay yaşandı.
YORUMLAR 10
 • Abdullah Kuloğlu 7 yıl önce Şikayet Et
  biz seni bu sebeple seviyoruz zaten uzun adam. gezizekalılara karşı olan sert tepkin, paralelcilere karşı önlemlerin ve Suriyelilere karşı insani tutumun. işte biz seni bu sebeple seviyoruz....
  Cevapla
 • suat su 7 yıl önce Şikayet Et
  YAPMAYIN. bu ülkede suç da var suçluda.ama kimse onlara saldırmıyor istisnala r dışında.devlet kucak açtı çünkü ölümden kaçıyorlardı.yaşaduıkları şartlardan dolayı birşey bilmeyebilirler cahil olabilirler kaba ve kötü hareketlerde bulunabilirler.yaşam şartlarının getirdiğibir durum.biz kalkıp gidin ülkenize dersek onların zamanında rus askerlerine teslim edilen azerbaycan askerlerinden farkı kalmaz sonları ölüm olur.daha anlayışlı ve müslümanlığın getirdiği merhametle yaklaşın.merhamet görmesekte.allah herşeyi görür..
  Cevapla
 • Süleyman Mavuş 7 yıl önce Şikayet Et
  Misafir kendi rızkını yer. TÜrkçülükle meseleye bakınca çözümü rüyanızda bile göremezsiniz.. Allah razı olsun devletten, hükümetten zulme uğrayana, kendine sığınana, kaçana, mazluma kaypak da olsa gerçek malum da olsa kucak açtı. Planlamada sıkıntılar var ama kimsenin SATIRLARLA insanlara saldırmasını gerektirecek bir haklılık yok. Onlar olsada olmasada ekmeğinizi yiyeceksiniz, yiyiyoruz. Bir Müslümana yakışmayacak en son şeyi yapıyor birileri, buradan da onlara çanak tutmaya gerek yok. Artvinde IHH-nın sosyal hizmet anlayışıyla verdiği iftarı sabote eden sözde sosyalistlerden ne farkı var bu maskeli eli satırlı provakatörlerin. Ben Akpartiliyim laflarına karnımız tok. Gerçek Akpartili davasının gereğine sabredendir.
  Cevapla
 • Mustafa YILMAZ 7 yıl önce Şikayet Et
  müslüman olmak ve şükretmek! işte tüm mesel bu!. Müslüman her zaman yukarılara değil kendinden daha zor şartlarda olana bakmalı.. bakın filistine,orada yaşayan insanlara,memleketini terketmek zorunda kalan Suriyeliler..mağdur olan kim? İşi getirir türklüğe dökerseniz işte bu provokasyondur!Müslüman olarak azıcık sıkıntıyı bile göze alamıyoruz.
  Cevapla
 • gürkan özkan 7 yıl önce Şikayet Et
  suriyeliler. en kısa zamanda batı bölgelerden alınmalı toplanmalı hepside.sınır bölgelerde kamplar çoğaltılmalı türkiyenin heryerinden toplatılmalı bir bir..türk halkı kiralık ev ve iş bulmakta zorlanıyor..provakasyon felan deyil.biraz türk olarak bakın türkiyeye fransızlaşmayın lütfenn ..
  Cevapla
 • osman öztürk 7 yıl önce Şikayet Et
  Sen ki Osmanlı Payitahtının veliahtı, Devlet-i Aliyye-i Osmâniyye ve Recep Tayyip Erdoğan! Hak ve Batılın Savaşı!. ,,BAKIN LOZAN,DA Türk heyetinin karşısında oturan LORD CURZON, Lordlar Kamarası'nda "Türkler'e özgürlük verdin!" diye topa tutuldu! "Dünya sahnesinden silinmek üzere olan Türkler'e neden bu hakkı tanıdın!" diye üstüne yüründü! Herkes CURZON'un ne yapacağını düşünürken o "Herkes konuşsun ben sonunda toptan cevap vereceğim" dedi... Lordlar eteklerindeki taşları dökünce o sahneye çıktı! Herkese net olarak okuyabileceği belgeleri uzattı! Sonra kürsüye çıkıp şöyle konuştu: "Evet baylar. Onlara istiklal verdim. Fakat buna karşılık, tüm maneviyatı ellerinden aldım! Hilafetin kaldırılması, Tevhid-i Tedrisat Kanunu, şapka giydirilmesi, Latin harflerinin kabulü, Kuran-ı Kerim'in mekteplerden kaldırılması ve okutulmaması, kadınların memur, mebus, avukat olması, aile idaresinin erkeklerden alınıp kadına verilmesi, her içkinin ve fuhuşun serbest bırakılması, futbolun sahneye çıkması gibi daha nice değişiklikler kabul edildi,,
  Cevapla
 • HisYazar 7 yıl önce Şikayet Et
  ne provakasyonu ya. ben ak partiliyim ve gaziantepte yaşıyorum her şeye provakasyon demeyin. bir de bu bölgede yaşayan insanları anlamaya çalışın her yerdeler 1 milyonluk şehirde 300 bin suriyeli var hepsi trafik canavarı plakasını okuyamıyorsun, ben ortalama bir evde 1000 TL kira ile oturuyorum, reva mıdır. provakasyon kesinlikle değildri bu bölgenin halkı mağdur.
  Cevapla
 • Mersinlee 7 yıl önce Şikayet Et
  RAMAZAN AYI'NDA ÜLKEMİZE SIĞINANLARA YAPILANA BAKIN. Bu saldırıları yapanların Ramazan ayına da hürmeti yok. Bu sığınmacılar ülkemize keyfinden gelmiş sanki. Tabiki sığınmaya gelen insanlar içerisinde yanlış hareketler yapanlar vardır. Ama bütün sığınmacıları hedef almak müslümanlığa sığmaz diyecem ama muhtemelen sığınmacılara saldıranların çok da umrunda değildir müslümanlık.
  Cevapla
 • Mustafa Kara 7 yıl önce Şikayet Et
  Muhacire böylemi davranılır?. Nasıl müslümanlık böyle ya ben hiç bir zararlarını görmedim. Dileniyorlar iyide karşına çıkıp bıçakla para istemiyor. Dileniyor gönlün zenginse verirsin yada vermezsin. Ama onlar bizim misafirimiz rabbim bizi sınava tabi tutuyor.
  Cevapla
 • osman öztürk 7 yıl önce Şikayet Et
  EIindeyse zamana, dur, geçme diye dayat.! Bir sigara içmekten daha kısa bu hayat. Necip Fazıl Kısakürek.. Benimki benim,seninki de senin! Bu şeriattır.. ‘Seninki senin,benimki de senin! .. Bu tarikattır. Ne benimki benim ne de seninki senin..herşey AIIah’ın! Buda hakikattır!! Necip Fazıl Kısakürek,
  Cevapla