TÜM YORUMLAR

Şafak Sezer binlerce vatandaşa tekbir getirtti
Şafak Sezer binlerce vatandaşa tekbir getirtti
GÜNCEL
20 Temmuz 2014, 05:29
Şafak Sezer binlerce vatandaşa tekbir getirtti
Başbakan Erdoğan'ın vizyon belgesi toplantısına katıldıktan sonra haksız eleştirilere maruz kalan Şafak Sezer, Gazze protestosuna katıldı.
YORUMLAR 8
 • Mehmet Çik 6 yıl önce Şikayet Et
  Hiç bir mahsur yok. Nefret ettirmeyin sevdirin!. Mazluma sahip çıkmak herkesin hakkı. İnsanlığımızın gereği. Şafak sezer çıkıp fetva vermiyor. O da müslüman. Gereğini yapıyor. Hem müslümanlığının hem de insanlığının. Niye ses çıkmıyor diye eleştirenler vardı. İslam kucaklayıcıdır. Bir anne kucağı gibi... İsraili protesto etmeliyiz. Gidip savaşmalıyız. Hayatımızı ortaya koymalıyız. Ama kendi vatanımızda bize zimmetli konsolosluğa saldırmamalıyız. Biliyorsunuz İşid'in filistine Irak'a Suriye'ye ve bize verdiği zararı. Uyanık olun.
  Cevapla
 • oku yorum 6 yıl önce Şikayet Et
  mehmet yılmaz . içim soğudu harika bir yorum...
  Cevapla
 • kazım gürler 6 yıl önce Şikayet Et
  müslümanlar uyanın. yaptığı işe karakterine değer verilmeyecek insanlara değer veriyorsunuz sonra onlar küçücük bir menfaat uğruna saf değiştirdiklerinde de hain ilan ediyorsunuz hayata bakışı çektiği filmlerden diziler den görülen bir insan yarın saf değiştirdiğinde hain ilan edersiniz
  Cevapla
 • adem abbasoğlu 6 yıl önce Şikayet Et
  hangi şafak. dün gezide hükümet aleyhine aynını yapanda bu adam değilmiydi...
  Cevapla
 • mehmet yılmaz 6 yıl önce Şikayet Et
  "KİMSE YOK MU". Bu tür organizasyonlarda neden yok? yoksa kimse olmadıkları için mi? -otorite- bu kimselere izin vermedi mi yoksa? bir gün kimsesizler kimsesi "Gerçek Otorite" bu kimselere Filistinli kardeşlerimiz gibi yapayalnız bırakırsa işte o zaman hiç kimse oluverirler. Aklınızı başınıza devşirin birileri. Aloooo! beni duyan yok mu, kimse yok mu?
  Cevapla
 • ahmet 6 yıl önce Şikayet Et
  Budur. Kendisinden allah razı olsun, darısı diğer sanat camiasına bu arada Murat Kekili de oraday dı.
  Cevapla
 • Tkyrkyyldz 6 yıl önce Şikayet Et
  Sanatçi dedigin . Zalime insanligin raconunu keser ..Sanatçı yalnızca kazancından vergı vermez Yuregınınde vergısını öder.. Yurek vergısını ödeyemeyen cıcı dünya kolleksıyoncularına duyrulur ***Yurek vergısı varlık vergısıne hıc benzemez Ruhun vergısıdır ,,o gün renklı kagıt parçalarıyla alışverış yok yanı ..***
  Cevapla
 • Temiz Bey 6 yıl önce Şikayet Et
  ha şöyle ! bu vatanın evladıysanız çoğunluk la bereber olun !. bu çoğunluktan size zarar gelmez ve gelmesinide önler !
  Cevapla