TÜM YORUMLAR

Erdoğan: Diplomasi pazarlığı yapıldı
Erdoğan: Diplomasi pazarlığı yapıldı
Dış Politika
21 Eylül 2014, 13:28
Erdoğan: Diplomasi pazarlığı yapıldı
Cumhurbaşkanı Erdoğan konsolosluk görevlilerin kurtarılmasında diplomasi ve siyasi pazarlığın yapıldığını söyledi.
YORUMLAR 11
 • M.Fatih 6 yıl önce Şikayet Et
  barladenizi. 49 kişi sağ salim kurtuldu neyin kafasını yaşıyorsunuz.
  Cevapla
 • Yusuf ERDEMİR 6 yıl önce Şikayet Et
  MAnnis Afiyet olsun. ABD O kadar biliyorduda kendi vatandaşını niye kestirdi. Önce onu teslim alsaydı ya. İşte beyniniz bu kadar basıyor.
  Cevapla
 • Gizemli Şifreci 6 yıl önce Şikayet Et
  Hazımsızlar. Yorumlara baktığımda tek gördüğüm Türkiye'nin yükselişinden rahatsızlık duyan hazımsız arkadaşların varlığı. Merak etmeyin Güçlü Türkiye'de size de yer var. Yoksa iyimserlerin değeri anlaşılmaz.
  Cevapla
 • ahmet uzun 6 yıl önce Şikayet Et
  OPERASYONDA pazarlık olmaz... Pazarlık varsa, diplomatik çözümdür.. Operasyon değildir. Operasyon ise, pazarlık yapılamaz, girilir, alınır ve gelinir. Şayet bir kavram kargaşası yaşamıyorsak, bu durumda geriye, yalan söyleniyor olması ihtimalinden başka bir şey kalmıyor. Ayrıca, bu tür meseleleri her kim iç politika malzemesi yapıyor olursa olsun yanlış yapıyor demektir. Hangi parti olursa olsun... Olumlu manada (övünmek için) olsun, olumsuz manada (eleştirmek için) olsun farketmez.
  Cevapla
 • Ahmet Kaya 6 yıl önce Şikayet Et
  Dün farklı bir iftira, bugün farklı bir iftira. . Siz nereden öğrendinizde bilerek teslim edildi diyorsunuz.. APO'mu zannettiniz ki ABD Kenyada paketler sonrada "alın götürün, sakın asmayın" ha diye emir verir.. At gözlüklerinizi çıkarın insan gözlüğü takın.. Sizin kokunuz çıkmış, sanıyorsunuzki koku başka yerden geliyor.. Aynaya bakın..
  Cevapla
 • mannis 6 yıl önce Şikayet Et
  bizde yedik. abd verdi rehineleri demiyorlar da yok mit operasyon yapmış yok pazarlık yapılmış mış mış mış.ilerleyen günlerde neyin ne olduğu daha iyi anlaşılır diye düşünüyorum.
  Cevapla
 • S. Güven 6 yıl önce Şikayet Et
  NE KADAR KÖTÜ OLABİLİR?. Diplomasi pazarlığı acaba ne kadar kötü olabilir? Aklıma Aponun ülkemize teslim edilmesi geliyor. Önce Ecevit'in başarısı dendi. Sonra diplomasi pazarlığıyla bize teslim edildiği anlaşıldı. O zaman basın neden sormadı; ne karşılığında Apoyu aldık? Pazarlığın en bilinen şartı Aponun asılmaması idi. Bunun için imza atanlar sanki bu durumdan sorumlu değillermiş gibi bir zaman, meydanlarda " apoyu asmaya urganın mı yook!" diye şov yaptı. Şimdi merak ediyorum bu diplomasi pazarlığı ne kadar kötü olabilir... Umarım başbakanım Kasımpaşalı'lığını konuşturmuş, en az zayiatla kapatmıştır pazarlığı..
  Cevapla
 • sedat tas 6 yıl önce Şikayet Et
  twıtter fenomeni yazmadıysa. twıtter fenomeni yazmadıysa bunlara herhalde akşam gelin rehinelerinizi teslim ediyoruz dediler galiba
  Cevapla
 • sedat tas 6 yıl önce Şikayet Et
  kokusu sonra çıkar. bilerek teslim edildiler şimdide ülke olarak ne bedel ödeyeceğiz yakında kokusu çıkar
  Cevapla
 • alat asim 6 yıl önce Şikayet Et
  AMAN GİZLİ ŞEYLERİ CHP 'YE SÖYLEME. meyhanede hepsini herkese söylerler. hatta daha içmeden giderkene.
  Cevapla
 • hasan şahin 6 yıl önce Şikayet Et
  Sayın çumurbaşaknımı gerçeği söylediği için tebrik ederim. İşte asıl korkunç olanda bu gerçek.işid ile yapılan siyasi ve diplomasi pazarlığı içinde ne vardı.kürtlerin yok edilmesinde ortaklıkmı kuruldu.çözüm sürecinde kürtlerin elini zayıfaltmak için işid'in cani saldırılarına destekmi verilecek,rojavada kurulan birlik,barış ve demokratik düzenmi yok edilecek.49 canı kurtarırken binlerce canamı kıyılacak.
  Cevapla