TÜM YORUMLAR

Aliya'nın efsane olan 'devasa haç' cevabı
Aliya'nın efsane olan 'devasa haç' cevabı
Ünlülerin dünyası
21 Ekim 2014, 11:57
Aliya'nın efsane olan 'devasa haç' cevabı
Mostar'ın hakim noktası Hum tepesine dikilen devasa haç ve Aliya'nın bu haç ile ilgili Hırvat komutana verdiği cevap Bosna'da efsaneleşti.
YORUMLAR 6
 • arif kara 5 yıl önce Şikayet Et
  resimde. resimde görüneneden daha büyük bir haç o, islamın kalbine saplanmış gibi, mostar'a girdim ve 10 dk durdum şehri terk ettim, hiç biryerini gezmek istemedim, ama olay ahim de inşallah söküp atacağız onu oradan ve o zaman keyifle mostar ı tekrar ziyarete gideceğim.
  Cevapla
 • nevzat 5 yıl önce Şikayet Et
  DURSUN SULUN???. Haberi tekrar oku... anlama bozukluğun var herhalde? dur ben sana özetleyeyim... boşnak gençler kaldırmak istemiş begoviç izin vermemiş zaten kaldırdık kaldırdılar diyen varmı?????
  Cevapla
 • Ali Gürbüz 5 yıl önce Şikayet Et
  İslam Alimi. Aliya İzzetbeyoğlu İslam Dünyasının 20. Yüzyılda yetiştirdiği istisnasız en büyük devlet adamıdır. ve artısıbir Müslüman Münevver ve değerli bir İslam Alimidir. askerliğimi Bosna Herkes Türk Barış Gücünde Zenitsa'da yapmıştım. Türk askeri ile gurur duymuştum. Çok şükür elhamdülillah. Cenabı Allah orayarı yeniden görmemizi nasip etsin. oralar kıyamete kadar İslam yurdu olarak kalsın.
  Cevapla
 • ercan aykan 5 yıl önce Şikayet Et
  ALLAH(cc) RAHMET EYLESİN, MEKANI CENNET OLSUN..... Herkes bir gün ölür, lakin herkes gerçekten yaşayamaz. Aslolan doğrularla iz bırakmaktır.
  Cevapla
 • alper 5 yıl önce Şikayet Et
  Selam sana.... Mekanın Cennet olsun büyük komutan, selam sana ve senin gibi Allah'ın aslanlarına....
  Cevapla
 • Dursun SULUN 5 yıl önce Şikayet Et
  bırakalım bu avuntuları.... bırakalım bu avuntuları...o haç dün oradaydı,bir kanalda izledim turistlere,kabara kabara gösteriyorlardı..
  Cevapla