TÜM YORUMLAR

Metrobüs ile minibüs kafa kafaya çarpıştı
Metrobüs ile minibüs kafa kafaya çarpıştı
Trafik Kazaları
17 Kasım 2014, 01:14
Metrobüs ile minibüs kafa kafaya çarpıştı
E-5 Karayolu'nun Merter kesiminde, kontrolden çıkarak metrobüs yoluna giren minibüs, Avcılar yönüne giden metrobüsle kafa kafaya çarpıştı.
YORUMLAR 8
 • Analiste 5 yıl önce Şikayet Et
  İstanbul'a yeni geldin sanırım be yıllardır o yolu kullandım E5 2000 yılından bu yana kapalı, özel aracım yok benim suçum ne, milletin zevki için trafikte mi kalacam, gerçekçi ol biraz.
  Cevapla
 • kadir tartar 5 yıl önce Şikayet Et
  metrobüs yolunun altına metro yapılacakmış umarım en kısa sürede yapılır.çünkü çok rahatlatacak bu yolu. tabi bu güzergahlara otoparkta yapılmalı.kazlıçeşme marmarayda millet arabasını otoparka bırakıp marmarayla geçiyor karşıya.zengin insanlar bile kullanıyorlar .
  Cevapla
 • Gürsoy 5 yıl önce Şikayet Et
  Gecenin bir yarısında hangi araç sıkıştırmış merak ediyorum doğrusu. Minibüs şoförlerinin bir kısmı çok kötü araç kullanıyor. Hiçbir trafik kuralını tanımıyor. Bariyerleri parçalayıpda metrobüs yoluna girecek kadar ne kadar hızlıydı onuda düşünmek lazım. Minibüsle makas atanlar, başkasının önüne kıranlar, ışıkta durmayanlar, öndeki aracı sıkıştıranlar, takip mesafesi bırakmayanlar...
  Cevapla
 • Mehtap 5 yıl önce Şikayet Et
  yani trafiğin normali iyimiymiş
  Cevapla
 • Analist 5 yıl önce Şikayet Et
  Asrın projesi bu, Avrupa ödüllü proje, adamlar bize hayranlıklarını gizleyemiyorlar bu projeden dolayı(!)Başından beri söylüyorum: Dünyanın en kalabalık şehirlerinden birinde bu şehrin atardamarı olan bir yolun her iki istikametinden birer şerit çalarak, zaten sıkışan trafiğin emniyet şeritlerini de ortadan kaldırmak suretiyle trafik akışının tersi istikamette giden ve bundan dolayı en ufak bir sapmada karşı şeritten gelen araçlarla kafa kafaya çarpışacak olan saçmanın da ötesinde bir projeyi ödüllü diye yutturdunuz bu millete. Yapılan pek çok güzel hizmeti takdir eden bir vatandaş olarak söylüyorum bunları.
  Cevapla
 • beceriksiz analist 5 yıl önce Şikayet Et
  Canım benim bu proje avrupanın bütün büyük şehirlerinde var. Buna toplu ulaşım deniyor. Sen uyanınca çaldır balığa gidelim olur mu?
  Cevapla
 • Analist 5 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle var, kesinlikle, kesinlikle...
  Cevapla
 • istanbul 5 yıl önce Şikayet Et
  daha iyi bir çözümünüz var mı?
  Cevapla