TÜM YORUMLAR

CHP'nin vaadi 4 yılda değişmemiş!
CHP'nin vaadi 4 yılda değişmemiş!
Partiler
20 Nisan 2015, 13:02
CHP'nin vaadi 4 yılda değişmemiş!
CHP'nin 2011 yılındaki aile sigortası kapsamında vermeyi vadettiği 600 lira aradan geçen 4 yılda aynı kaldı.
YORUMLAR 43
 • KURTALANLI 5 yıl önce Şikayet Et
  Valla CaHPe iktidar olursa ben işimi bırakıp köyüme dönerim. Kurtalanın bir köyünde 600 TL neyime yetmez..haaaa 600 TL maaş için oy verirmiyim asla. Bana 100000......lira bile verse oyumu veremem. Mahşer de hesabını veremem..
  Cevapla
 • Efkan GENÇ 5 yıl önce Şikayet Et
  yanlışlık yok zaten bir defa verecekler. hatta bir kaç gün sonra her vatandaşa 2 anahtar vaad edecekler, sonra IMF den Para dilenip akabinde vatandaştan misli ile geri tahsil edecekler IMF ye geri ödeme yapabilmek için. sonra SSK ile 1 liralık malzemeyi 100 liraya alacaklar IMF nedeni ile ve tekrar diyecekler emekliye üç dört ay maaş ödeyemeyeceğiz. sonra çöp dağları birikecek, en son olarak bir gecede tüm bankalar hortumlanacak, sonra bir ithal ekonomi bakanı getirip devalüasyon yaptıracaklar. Yaawww biz bu filmi görmüştük!!!
  Cevapla
 • Gurkan 5 yıl önce Şikayet Et
  Yani ekonomi 4 yilda o kadar kotuye gitti ha? ozamanin 600 lirasi bugun 850 etmesi gerekiyor demeniz ekonominin 2.5 kat kotuye gittiginin gostergesidir.Kendi kendinizi ele veriyorsunuz
  Cevapla
 • ismet yavuz 5 yıl önce Şikayet Et
  Ekonominin kötüye gitmesini böyle anlıyorsan çok yazık. 600 TL.den 850 tl.olan artış 4 yıllık olup,Bu artış her yılki enflasyon farkıdır.
  Cevapla
 • Efkan GENÇ 5 yıl önce Şikayet Et
  kimbilir belkide kayıp SSK paraları bulunmuştur:D:D:D
  Cevapla
 • okanx34 5 yıl önce Şikayet Et
  abi senin gibi bol keseden sallayan hesap uzmanı görmedim kemal dervişde pusuda bekliyor birikmiş paraları dışarı nasıl götürsem diye ekmelettin amca sisiyle görüşüyor acaba türkiyeyi mısır yaparmıyız diye bu millet sizden çok akıllı boş vaatlere boş insanlara prim vermez 7 haziranda taşı gedigine koyar merak etmeyin
  Cevapla
 • muşlu 5 yıl önce Şikayet Et
  yunan çiprastan ders almış herhal
  Cevapla
 • bahadır yıldız 5 yıl önce Şikayet Et
  muhalefet liderinde kalite bu olunca maalesef gündem de böyle oluyor.şu alemde kılıçdaroğlu kendini lider zannediyor.millette ister istemez gündeme uyuyor.
  Cevapla
 • HAN 5 yıl önce Şikayet Et
  Aslanım, sayın Kılıçtaroğlu verdin mi böyle vereceksin.Nedir yüzde iki -yüzde üç nasıl olsa vaat etmekle sermayede eksilmez, ver ver verebildiğin kadar.
  Cevapla
 • dede 5 yıl önce Şikayet Et
  ülkemin her alanda gelişmesini istiyorum artık , dünyada söz sahibi olmalı ağırlığı olmalı , mazot 1 tl emekliye ikramiye böyle ülke yönetilmez , artık o dönemler çoktan geride kaldı , uzun vadeli ülke için sağlam ilerleyici projeler lazım , kemale kalırsak sonumuz belli ...
  Cevapla
 • 3 ay 5 yıl önce Şikayet Et
  3 aylik mutluluk icin 13 yillik birikim ve emek cope atilmaz ve sonuctada en az 4 yillik krizler olacaksa.para vermekse mesele haydar bas daha iyi. :)
  Cevapla
 • sendika 5 yıl önce Şikayet Et
  keşke bu hesabı sendikamız yapsaydı.
  Cevapla
 • karagöz 5 yıl önce Şikayet Et
  Oylar Ak Parti'ye...yanlız bir şartımız var..."Taşeron İşçiye Kadro"...
  Cevapla
 • Adem 5 yıl önce Şikayet Et
  Oy namustur. Namus para ile ölçülmez.
  Cevapla
 • eskileri hatırlayan vatandaş. 5 yıl önce Şikayet Et
  mazot 1 tl olacak emekliye 14 maaş... hatırlayanlar bilir cem uzan. ve vaatleri hahaaa aynısını her secimde yapar cehepede paraya gelince kaynak vs.. işin aslı imf tekrar borçlandıracaklar ülkenin 4 senede içine edecekler. sonra gelip başka parti yine kurtaracak. ülke oldugu yerde sayacak bunu istiyor bu cehepe mantığı akıllanmıyorlar. anlamıyorlar eski türkiye değil artık cehalet kalmadı cahil kalmadı herkesin gözü acık..
  Cevapla
 • osman 5 yıl önce Şikayet Et
  CHP nin verdiği bir sözüne heleki Kılıçdaroğlunun sözüne hiç güvenmem, Demirel de zamanında çok vaatlerde bulundu,enken emeklilik sözü verdi sonuç ne oldu ülkeyi batırdı İMF ye teslim oldu, Demirel bir şey oldumu bakın hala lüks hayat sürüyor, borçlarda garibanlerin cebine kaldı, Çiller 2 anahtar sözü verdi ne oldu verdiği sözler siyaset yalandan ibaret, farzedelimki chp koalisyon hükümeti kurduğu zaman verdiği sözler ne olacak?
  Cevapla
 • Abdullah ÖZ 5 yıl önce Şikayet Et
  SSK da hesap uzmanı olur mu? İktisat değil,maliye değil,bankacılık değil,matematikci değil...Neyi hesaplamış SSK da Bay Kemal...Kazan dairesi tadilatını 6 yılda bitirmiş...bina fiyatına mal olmuş kazan dairesi...ben bu hesabı yırtar atarım...Alkışlamam,yırtar atarım...Savcılığa da suç duyurunda bulunurum...
  Cevapla