TÜM YORUMLAR

Demirtaş'ın dehşete düşüren 'askeri baraj' yalanı
Demirtaş'ın dehşete düşüren 'askeri baraj' yalanı
Gündem
31 Temmuz 2015, 12:54
Demirtaş'ın dehşete düşüren 'askeri baraj' yalanı
Sabah yazarı Mahmut Övür, siyaset tarihine "askeri baraj" yalanını sokma başarısını gösteren Selahattin Demirtaş'ın asıl derdini ifşa etti.
YORUMLAR 22
 • Yavuz Sultan Selim 6 yıl önce Şikayet Et
  Kimsiniz ulan siz kim olduğunuz sanıyorsunuz gerilla rahat rahat geçemeyecekmiş derdine bak buradan cumhuriyet başsavcılarına sesleniyorum daha neyi bekliyorsunuz pkk bir oyuncak markasi mi ki hala sesinizi çikartmiyorsunuz selo denen yumurta pkk yi savunuyor çığırtkanlığını yapiyor ve siz bunu demokrasi olarak ı görüyorsunuz sizede yazıklar olsun ..
  Cevapla
 • urfalı kürt: Niyetiniz üzüm yemek değil, ... 6 yıl önce Şikayet Et
  Ayrıca madem amaç barış ve kardeşlik ise;Sizin hükumete minnettar olmanız ve müteşekkir olmanız lazımdı. Çünkü kürt insanına gelen bu hizmetler; Cumhuriyet tarihinde bir ilk, hava yolları, barajlar ve yollar.Ama niyet ve dert başka,ne barışı, ne kardeşliği.? Kime hizmet ettiğinizi ben bir kürt olarak anlayabiliyorum. En azından biz kürtlere hayatı zehir ettiğinizi söylüyorum.
  Cevapla
 • yorumcu 6 yıl önce Şikayet Et
  Hem elektriği bedava kullanıyorsunuz hem de baraj yapılmasın diyorsunuz. Hem işsizlikten şikayet ediyor hem de iş makinelerini tırları yakıyorsunuz. Biraz empati kurabiliyorsanız bu ülkenin büyük bir çoğunluğunun sizlerle ilgili neler düşündüğünü tahmin edersiniz.
  Cevapla
 • erendb 6 yıl önce Şikayet Et
  velevki askeri baraj. selocan bilmelidirki, asker bu ülkenin bağrından çıkar,vatanın LEGAL silahlı savunma-taarruz-asayiş kurumudur. ihtiyaçlarını karşılarken pkk nın hassasiyetlerinimi gözetecekti yani?? senin arkandan gelenlere yazık yav. SİZ HİÇ EMİR ALAN LİDER GÖRDÜNÜZMÜ???
  Cevapla
 • harun 6 yıl önce Şikayet Et
  Bu ermeni diyasporasının uşağına haddinden fazla müsamaha gösterilmiştir...??? açıkça ben vatanı bölmek için dağdaki terörü destekliyorum diyor ve biz hala yok etmiyor birde besliyoruz
  Cevapla
 • zeysu 6 yıl önce Şikayet Et
  devlet sana mi sorcak ne yapacagini adam kendini devletle eş deger tutuyo ya akil var mantik var sen kimsin
  Cevapla
 • Misafir 6 yıl önce Şikayet Et
  Çapulcu, hırsız, katil ve caniler gerillaymış! bak hele şu ifadeye...
  Cevapla
 • mehmet 6 yıl önce Şikayet Et
  Her tarafları yalan dolan beyoglu nısantası akaretler etıler asker polıs ve yargı lojmanlarında hdp ye oy verenler nasıl mutlumusunuz kallesce sehıt. Edılen her askerımızın polısımızın kanı sızınde elınıze bulastı ataturkcu gozukup hdp pkk ya oy verenler bu vatan sızlerden utanc duyuyor..
  Cevapla
 • ikram 6 yıl önce Şikayet Et
  yalan söylemekten daha kolay ne var? insanda utanma yüzü olmadığı müddetçe kolaylıkla söylenebiliyor. hele hele inandırma kabiliyeti varsa. allah tan yalan söylemler ortaya çıkıyor.
  Cevapla
 • ne ayaksınız... 6 yıl önce Şikayet Et
  farzetki askeri amaçla yapılıyor SANANEEEEE HII SANANEEEE.
  Cevapla
 • Zafer Demir 6 yıl önce Şikayet Et
  Yahu gerillanın dağları ovaları geçmesin diye baraj yapıyorlar dediğinde. Dağda ovada gerillanın işi ne diye soran bir Allah ın kulu yokmu, tabiki devlet sınırlarını koruyacak.
  Cevapla
 • Ahmet 6 yıl önce Şikayet Et
  O baraj yapilacakk
  Cevapla
 • mali, 6 yıl önce Şikayet Et
  Bu söylem ilk degilki daha öncede terör partisinin otobüsünde boy gösteren Nuray Mert denilen gazeteci görünümlü vatan ve millet düşmanı şahıs da akp duble yolları kürtleri daha kolay katletmek için yapıyor demişti.
  Cevapla
 • resul 6 yıl önce Şikayet Et
  ulan sanane askeri amaçlı barajsa sana ne oluyorda tutusuyorsun sen barışı istiyorsan bırak Karışma
  Cevapla
 • VATANDAŞ 6 yıl önce Şikayet Et
  TERÖRİSTLERE oy vermeyin, verdirtmeyin.
  Cevapla