TÜM YORUMLAR

Cübbeli: Hapiste bana mesajları o getiriyordu
Cübbeli: Hapiste bana mesajları o getiriyordu
GÜNCEL
11 Ağustos 2016, 23:04
Cübbeli: Hapiste bana mesajları o getiriyordu
Ahmet Mahmut Ünlü, cezaevinde girdiğinde kendisine mesaj getiren kişinin Adil Öksüz olduğunu söyledi.
YORUMLAR 107
 • Terkidünya 5 yıl önce Şikayet Et
  Yüzlerce darbeciyi yakala.binlerce insanı da bunlarla ilişkili diye açığa al.Bahsi geçen adamı ifadesini alıp serbest bırak. Sonra da onun üzerinden medyada senaryolar dolaşsın.Gizemli adam olsun. Olacak iş mi bu.
  Cevapla
 • millet 5 yıl önce Şikayet Et
  hoca hakkın mahremiyet kurallarını uygulamaya çalışıyorsiz ona tedirgin olma diyorsunuz . siz nekadarda özgüven içindesiniz.utanmasanız biz seni koruruz diyeceksiniz.hocalığına saygınız yok bari konuğunuza saygınız olsun.
  Cevapla
 • Coskun 5 yıl önce Şikayet Et
  bunlarin beyinleri yikanmis tekrar rehabilite olmalari imkansiz
  Cevapla
 • Misafir 5 yıl önce Şikayet Et
  Herkes açık , şeffaf, şaibesiz olsun. Para işlerine bulaşan, "karı" işleri kendisine bulaşan, kisvesini öne alıp içindekini saklayan Ortalıktan çekilsin. "Cübbeli" ne demek. Boşlukalrı doldurmaya çalışan cemaat, tarikat, laik, kapıtalist antikapitalist takiyecileri istemiyoruz. Ümmeti olduğumuz. Habibi kibriya yetete. Allah bize yeter.
  Cevapla
 • metiz 5 yıl önce Şikayet Et
  Sen kasetin konusundan haber ver hoca, yüreğin yetiyorsa tabi..
  Cevapla
 • oraloğlu 5 yıl önce Şikayet Et
  nasihatlar : ... imam ı gazali hazretleri^^ bir vaiz, vaiz ederken ağlayıp sızlıyorsa, karsısındakileride aynı duruma sokuyorsa, biliniz ki o kişi gaflettedir....(Gaflet: Allahü Tealanın varlığı ve birliğini tam anlamıyla bilmeyen,farkında dahi olmayan) islam düşmanı olduğu kesin bilinen birinin ölüsüne dirisine dua edenin imanı gider(imam ı nevevi hazreleri)... dini islamda müzik haramdır. yapanda ,içinde bulunanda yandı. hele hele peygamber efendimizde buradaydı dediğin an küfrün tam içine girmiş olursun. Allahü Tealanın huzuruna dini islamdan başka bir din ile sakın olaki çıkmayın. benden söylemesi. nasihat
  Cevapla
 • hoca 5 yıl önce Şikayet Et
  hoca kasedin yüzde yüz gerçek, seni nasıl çıkarttılar içeriden bilmiyorum ama var bunda bir iş. din adamısın madem neden gerçeği söylemiyorsun. kendini savunsana islamda cariye vardır vs diye, ne de olsa sana inananlar var sıkıntı olmaz.
  Cevapla
 • Murat 5 yıl önce Şikayet Et
  Hoca diyor ki; Eğer bu pis işi yapmışsam Allah'ın, meleklerin peygamberlerin ve bütün Müslümanların laneti üzerime olsun ve Allah bana imanla ölmek nasip etmesin diyor, sen ne saçmalıyorsun..
  Cevapla
 • Tuhaf 5 yıl önce Şikayet Et
  Buzamana kadar nerdeydin demezler mi
  Cevapla
 • didimli 5 yıl önce Şikayet Et
  ya hocam sende hapisten çikar çikmaz stv ye koşmuştunn ya !!!!!!!
  Cevapla
 • CAN TÜRKİYEM 5 yıl önce Şikayet Et
  Bi üst düzey yetkili çıkıp bunların Cemaat oldukları Tarikat olmadıklarını Menzil veya Mahmut Efendinin bunlardan ayrı tutmak gerektiğini neden anlatmıyorlar şaşırıyorum...
  Cevapla
 • yorumm 5 yıl önce Şikayet Et
  fetö hangi sünnet-i seniyye kaidesine uymuş ki diğer cemaatlerle aynı kefeye koyacaklar. bakalım fetö ne yapmış: faizcilik onlarda, milletin günahını ifşa etme onlarda, masum insanlara kumpas onlarda, çeşitli yollarda devlet malına çökme onlarda, röntgencilik onlarda, yüzünü hergün kazıtan kendini bir şey zanneden adam onlarda,masum insana gözünü kırpmadan kurşun sıkmak onlarda, vatana ihanet onlarda...uzar gider. sünnet-i seniyye ye uygun hayat tarzını benimsemiş diğer cemaatlerle bunları karşılaştıran ne büyük gaflettedir belki de hıyanettedir vesselam...
  Cevapla
 • metiz 5 yıl önce Şikayet Et
  herkes bunların dini ticarete devşiren şarlatanlar olduğunu biliyor dert etme
  Cevapla
 • cevat 5 yıl önce Şikayet Et
  Ahmet hoca her zaman dinler arası diyolog ile ilgili reddiyeler yazdı,sohbetlerinde de fazlası ile bu tür konulara değindi..her cemaati bu vatan hainlerinin torbasına koymayalım..gerçekten islam a hizmet eden , Allah rızası peşinde olanlar var!!
  Cevapla
 • trabzonlu 5 yıl önce Şikayet Et
  FETÖ darbe yiyince ortalık ucuz kahramandan geçilmiyor,peki siz daha önceleri neredeydiniz?......
  Cevapla
 • emre 5 yıl önce Şikayet Et
  hapisteydi
  Cevapla
 • aynisiniz 5 yıl önce Şikayet Et
  hepiniz aynisiniz bizim eksikliklerimizden faydalanip aginiza dusuruyorsunuz ve kendinize gebe birakip kullaniyorsunuz. Insanlar ibadetlerini kendileri evlerinde camide yapmalilar. Bunlarin hepsinin biryerlerden gudumleri var, hesaplari var, hedefleri var. O hedefe ulasmak icin dini ve sizi kullanmaktan hicbirisi cekinmiyor.
  Cevapla
 • Ahmet Toprakci 5 yıl önce Şikayet Et
  Ayni kanidayim.Bunlar Allahtan korksalar dinin uzerinden siyaset ve ideallerine giden yolu secmezler.
  Cevapla
 • CAN TÜRKİYEM 5 yıl önce Şikayet Et
  Şunu baştan söyliyeyimde ben Cübbeliyi ALLAH C.C İÇİN seviyorum.Fakat bu hapisteyken bana kitap getirdi haberini zerre kadar takmıyorum.Neden mi be Hocam be Mübarek medyayı sizde takip ediyorsunuz.Adam ben tarla bakmaya gelmiştim dediğinde niyeee nedennn medyaya çıkıp onu brakmayın bana hapisteyken bile falan filan gelmişti diye demediniz.İş işten geçince hiçbir değeri yok...
  Cevapla
 • soner 5 yıl önce Şikayet Et
  Adamın ne zaman tutulup, ne zaman bırakıldığından senin anında haberin oluyormu ki bunu hocaya soruyorsun. Hoca, kimi yakaladılar kimi serbest bıraktılar diye oturmuş takip mi ediyor sandın. Alim adam, işi gücü ilimle, fitneyle fesatla değil.
  Cevapla
 • musti34 5 yıl önce Şikayet Et
  bırakın şimdi bu boş çamurlarıda darbe tutsaydı işin siyasi bakanları kimlerdi onlara neden dokunulmuyo tık yok hala
  Cevapla