TÜM YORUMLAR

Cem Küçük Mavi Marmara şehitlerine hakaret etti
Cem Küçük Mavi Marmara şehitlerine hakaret etti
GÜNCEL
20 Nisan 2017, 07:55
Cem Küçük Mavi Marmara şehitlerine hakaret etti
Cem Küçük isimli şahıs katıldığı bir televizyon programında Mavi Marmara şehitlerine 'Manyak' dedi.
YORUMLAR 210
 • Deli Dumrul 4 yıl önce Şikayet Et
  Mavi Marmara Şehitlerine ve Gazilerine 'Manyak Tipler' diye hakaret etmek en hafifinden edepsizliktir. Bu sözleri sarfeden ne olursa olsun. Lanetliyorum. İnşallah kutsadığı İsrail zulmü kendisini de bulur.
  Cevapla
 • rizeli 4 yıl önce Şikayet Et
  kimileri adamın manyak demesine yorum yapıp hafif göstermeye çalışmışta adam tüm israil düşmanı siyonizm düşmanı müslüman dindar kimselerin ayıklanıp tasfiye edilmesini tavsiye ediyor. burda bu herif savunanlar müslüman değilmi? yada algınızdamı problem var? bu adamın ne savunulacak nede tutalacak bir tarafı yok bu saatten sonra
  Cevapla
 • Zbu 4 yıl önce Şikayet Et
  Tamam Cem Küçük manyak ve radikal islamcı söylemlerinden dolayı yanlış yapmıştır.Ama bu adam kadar fetöcülerle darbecilerle mücadele edeni görmedim
  Cevapla
 • Şaban 4 yıl önce Şikayet Et
  Konuşmalarına bakıp, kim bu adam, ne cür'etle böyle konuşabiliyor? diye çok sordum kendime. Cem KÜÇÜK, haddini aşmaya başlayalı uzun zaman oldu ama nedense kimse engel olmadı.
  Cevapla
 • uşaklı yaşar 4 yıl önce Şikayet Et
  adam ak parti içinde ne olup bittiğini benden iyi kimse bilmez diye çok kez tv'de dedi, insanlara benden iyi mi bileceksin diye çok çıkıştı. valla bu adamın şahsi düşüncesi mi bunlar yoksa, kamuoyu oluşmak için kullanılan piyon mudur bilmiyorum ama milliyetçi, muhafazakar, İslamcı kimliğini bırakacağa benziyor ak parti önümüzde ki günlerde.
  Cevapla
 • yenice 4 yıl önce Şikayet Et
  bizim davamız cem küçük değil, bizim davamız REİS, RTE dır. buda 2019 da nihayete erecektir. kimse lütfen kıl, tüy demesin. bölünmek yok, parçalanmak yok, düşmana cephane yok, malzeme vermek yok. yapmayın.
  Cevapla
 • yenice 4 yıl önce Şikayet Et
  millet, şimdi sur da gedik açma zamanı değildir. baykal "bu maç daha bitmedi, maçın ikinci yarısı var, ikinci yarısı 2019 da oynanacak" diyor. karşı medya, karşı blok, karşı kesim tam da bunu istiyor. sakın ha. unutma daha 2019 var. bir de fetö, doğan medya ile cem küçük kadar kavga edeni gördünüz mü, yapmayın Allah aşkına, adam özür diledi.
  Cevapla
 • Misafir 4 yıl önce Şikayet Et
  Bu adam referandum sürecinde herkese o kadar hakaret etti ki milleti akparti ve başkanlıktan soğuttu bence yani. Bu ve bunun gibiler hem akparti ye hem de cumhurbaskanimiza zarar veriyor.
  Cevapla
 • 07 ezrak 4 yıl önce Şikayet Et
  En güzel yorumu Deniz hanımefendi yapmış, kendisine teşekkür ederim
  Cevapla
 • Adel 4 yıl önce Şikayet Et
  "En güzel yorumu Deniz hanımefendi yapmış, " demişsiniz de o isimde biri yazmamış =)
  Cevapla
 • tarık 4 yıl önce Şikayet Et
  sayın cumhurbaşkanım bu tarz adamları incele çok farklı bir operasyon yapıyorlar, kraldan fazla kralcıların en son kralı yemesi operasyonu
  Cevapla
 • tarık 4 yıl önce Şikayet Et
  bu adam gibilerinin sayısı artacak ve başta ak parti en çok zararı görecek, bu kişinin gazetecilik kalitesi ortada iken neden bu kadar yaygara yaptığını düşündünüz mü hiç?
  Cevapla
 • kurt 4 yıl önce Şikayet Et
  sizde kendinizi okadar ak pak sanmayin-her isten ders alinir...
  Cevapla
 • Anadolu Parsı 4 yıl önce Şikayet Et
  Doğrusu yakınlarıma bu adama dikkat edin, bundan bir filimler çıkacak demiştim. Sonunda rengini suya verdi.
  Cevapla
 • Okan Cantürk 4 yıl önce Şikayet Et
  Hadi Bakalım bu şehitlere dil uzatan densizin sahibi kim çıksa iyi ....? Hımmm ??? Hiç Yabancı değilmişler. aaaa Yahudi uşaklığına mı soyunmuş yoksa Hiç yakışmadı hiç. Haddini bileceksin;
  Cevapla
 • yorumcu 4 yıl önce Şikayet Et
  Ben cem küçüğü severim her gün takip ederim adamın vermek anlatmak istediği çarptırılmıştır . Ağzından hdsizce bir laf çıkmıştır doğrudur ancak bu şekilde bir linç girişimi doğru değildir . Bir haber okuyup yargısız infaz yapmayın adam 100 tane doğru söylemiş 1 tane yanlış bulup infaz etmeye kalmayın nokta.
  Cevapla