TÜM YORUMLAR

FETÖ için en ideal infaz yöntemi Osmanlı'da varmış
FETÖ için en ideal infaz yöntemi Osmanlı'da varmış
Gazeteler
16 Temmuz 2017, 11:40
FETÖ için en ideal infaz yöntemi Osmanlı'da varmış
Devlete başkaldırıp isyan edenler hakkında sorgu, soruşturma, mahkeme vesaire gibi işler ile pek fazla vakit harcanmayıp kararın hemen verildiği günlerden bir infaz örneği.
YORUMLAR 62
 • Beraat kararları 4 yıl önce Şikayet Et
  Beraat kararları verilenler var. Yargısız infazla bu dediğiniz yapılsa masumlar öldürülmüş olacaktı. Yargılama masumları ortaya çıkarmak için yapılır. Suçlular zaten adaletten kaçamaz.
  Cevapla
 • Alparslan Tunç 4 yıl önce Şikayet Et
  Siz müslüman olamazsınız Türk de, sizin zihniyetiniz hangi toprağın ürünü anlamak mümkün değil, Allah cc hesabı çabuk görendir!
  Cevapla
 • Tarık 4 yıl önce Şikayet Et
  Osmanlıda milletin malını çalan hırsızlar nasıl cezalandırılıyor muş acaba
  Cevapla
 • Haklı 4 yıl önce Şikayet Et
  Gözünü kan bürümüş bazı insanlar ortaçağ vahşet ve karanlığının yeniden yaşatma gayretine girmiş. Hani nerde kaldı demokrasi nöbetleri.
  Cevapla
 • Hasan 4 yıl önce Şikayet Et
  Meclise hala idam ile ilgili bir calisma varmi ? Bilmiyorum ama bu saate kadar duydugum bir calisma yok ne bekleniyor anlamis degilim en azindan boyle bir olayda artik sucu belli olur eskiler yati cikacak nasil olsa...
  Cevapla
 • suretiyle 4 yıl önce Şikayet Et
  hah tamam işte bu, Sakallı Nureddin Paşa gibi bir İcraatçıda Lazım
  Cevapla
 • asi ihtiyar 4 yıl önce Şikayet Et
  Bunu murat bardak ci soyluyor sa aslini arastirmak lazim cunku ayet boyle yapmamizi emrediyor..!
  Cevapla
 • deli dumrul 4 yıl önce Şikayet Et
  Bu hain örgüt ile mücadelede hiç kimse REİS kadar çaba göstermiyor. Hiç kimse kusura bakmasın. Hain, tüfekle vatandaşımızı şehit ediyor. Kamera var görüntü var itiraf var. Yargılama bir yıldır sürüyor, her mahkeme gibi bu mahkemeler de 5-10 yıl mı sürecek. Bu yetmez gibi bir de kahraman tişörtleri giyip adliyelere gidiyorlar. Kimin ne kadar mücadele ettiği ortada.
  Cevapla
 • Kardeş Katli 4 yıl önce Şikayet Et
  Osmanlının her yaptığını savunmayınca hain olunuyor sanırım. Bir kişi çıkıp fatih'in kardeş katlinin islam'da yeri var mı yok mu söylesin. Beşikte katledilen boğulan şehzadelerin hesabı verilemeyecek mi öbür dünya da. Peygamber efendimizin kardeş katline sizce bakışı ne olurdu. Bir masumu öldüren tüm insanlığı öldürmüş gibidir.
  Cevapla
 • tachiwaza 4 yıl önce Şikayet Et
  Eğer bu hainlere bir yetkili gelirde, idam etmeyeceğiz besleyeceğiz derse, ben şahsen o yetkilinin hainliğinden şüphe eder, ağirette yakasına yapışırım hakkımıda helal etmem.
  Cevapla
 • kartall 4 yıl önce Şikayet Et
  e tamam işte bu yazıdaki gibi bizde şu eşkiya başını bulalımda idam edelim,hani nerde.fetöyü geç sağ kolu sol kolu bile elimizde değil.üzerinden 1 yıl geçti ve malesef elimizde hiç bir şey yok...
  Cevapla
 • çepni 4 yıl önce Şikayet Et
  böyle bir infz oldğunu sanmıyorum sallama gibi osmanlı veya islam hkuku direk kafa kesmek suretiyle en hızlı şekilde infazı uygularmış. iple asma bile çok nadir ibretlik hadiselerde olmuş. hukuk tarihçileri böyle söylüyor bu bence uydurma olmayan bişeyi kendi isteklerimizle tarihe yamamak iyi değil fetöcü alçaklar ve fetö en adi ölümü hak ediyor o ayrı mesele ama hukuk ve tarihten bahsedeceksek olanı biteni oldığu gibi aktarmalı
  Cevapla
 • Ebu Ömer 4 yıl önce Şikayet Et
  Osmanlı böyle bir şey yaptıysa hata etmiş. İnfaz Resulullah (s.a.v)' in sünnetine uygun olmak zorundadır. İçerisinde eziyet ve işkence olmaksızın öldürerek idam hükmü uygulanır. Allah' tan korkun. Osmanlı İslama çok hizmet etmiştir ancak bir Peygamber devleti değildir.
  Cevapla
 • Gecem 4 yıl önce Şikayet Et
  Ben 15 temmuzu yaşadim.hainlere bu idam şekli bile az ulan.şu yorumcularin bazilarida.neyse.el vermiyor.
  Cevapla
 • bayırbucak 4 yıl önce Şikayet Et
  reis bir an öce kıytırık iki yüzlü fanatik müsaait zaman müslümanı klavye müslümanı yandaş gazeteci yiyici sahte akp lilededen kurtulmalı yoksa hala yüzde 49 u geçemez
  Cevapla