TÜM YORUMLAR

 Melih Gökçek'ten istifa sonrası ilk tweet
Melih Gökçek'ten istifa sonrası ilk tweet
GÜNCEL
29 Ekim 2017, 14:52
Melih Gökçek'ten istifa sonrası ilk tweet
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığı’ndan dün istifa eden Melih Gökçek istifa sonrası ilk tweetinde istifa konuşmasının videsounu paylaştı.
YORUMLAR 10
 • Ahmed 2 yıl önce Şikayet Et
  Ankara'nın kurtuluşu herkese, her kesime hayırlı olsun.
  Cevapla
 • tahmin 2 yıl önce Şikayet Et
  rte nin etrafinda guclu vekiller lazim.2019 secimlerine guclu girmesi lazim.guvenilir adam ariyor yanina.melih bey bence 2019 da yeni goreviyle karsimiza cikacak.
  Cevapla
 • yorumsuz 2 yıl önce Şikayet Et
  ilginç...
  Cevapla
 • Metin Y. 2 yıl önce Şikayet Et
  Melih Gökçek... bir çok konuda farklı alanlarda yaptıklarınla hiç unutulmayacaksın. Adapazarılılar da seni hiç unutmayacak. 99 depreminde yıkılmışız, kıyamet kopmuş adeta.. Sabahın ilk ışıklarıyla Ankara Büyükşehirin arabaları ekmek getirmişti bize.. Şehir merkezinde kurduğu büyük aşevi 24 saat yemek verdi herkese.. bir sene sürdü bu.. Ankara Büyükşehir su ekibi depremin ikinci günü bizim buradaydı.. tüm şehrin yıkılmış su şebekesini onardılar.. suyumuzu akıtıp öyle gittiler. Sayelerinde yıkandık-temizlendik ve su içtik tekrar. Unutulmaz bunlar. Sadece bir siyasetçi olarak değil Melih bey'i bir baba, ağabeyimiz gibi çok seviyoruz ve saygı duyuyoruz.
  Cevapla
 • evet_isyan 2 yıl önce Şikayet Et
  İman rumuzlu arkadaş, bütün belediyelerdeki veya kurumlardaki paralar bizim. BU vergileri diğer hükümetler de topluyordu, bütün belediyeler bu ödenekleri alıyordu önceden onlar neden hizmet yapmıyordu? Yapılan eksik vs diyebilirsin ama daha öncekiler yapmazken yapana yapacak tabi benim param dersen nankör yada ideolojik körsün demektir. 1999 depreminde vergiyi toplan hükümet 3 günde varamamıştı deprem bölgesine ama Melih sabahına yetişmiş bak. Yazıklar olsun sizin gibilere.
  Cevapla
 • Iman 2 yıl önce Şikayet Et
  Beleeiyenin butcesine bak.Senin paralarin onlar.Binde biri donuyor sana.
  Cevapla
 • Hüseyin 2 yıl önce Şikayet Et
  hayırlı uğurlu olsun değişiklik iyidir o da emekliliğinin keyfini çıkarsın
  Cevapla
 • adaletin tecellisi 2 yıl önce Şikayet Et
  davası için makamını terketti,kıymetini gözler önüne serdi,teşekkür ler Başkan
  Cevapla
 • hulusi 2 yıl önce Şikayet Et
  Kadir topbaş istifa etti vagarlı bir şekilde köşesine çekildi halk nezdinde çok buyüdü gökçek 23 yıldır görev yapmış yeter artık teşekkür ettik mahkeme kadıya mülk değildir.
  Cevapla
 • var mı alternatif 2 yıl önce Şikayet Et
  alternatifsiz tekamül olmaz.
  Cevapla