TÜM YORUMLAR

Barzani geri dönmek istiyor! Sürpriz mektup
Barzani geri dönmek istiyor! Sürpriz mektup
Ortadoğu
24 Aralık 2017, 16:38
Barzani geri dönmek istiyor! Sürpriz mektup
IKBY yönetimindeki Barzani'ye bağlı iktidar partisi, Kürdistan Demokrat Partisi (KDP) kente geri dönmek için 8 maddelik öneri hazırladı.
YORUMLAR 22
 • lider 13 4 yıl önce Şikayet Et
  Şimdi yine bahçeli piyasaya çıkar 80 osmaniye 81 düzce 82 kekük 83 waşhingtong
  Cevapla
 • Türkmeneli 4 yıl önce Şikayet Et
  Niye zorunami gidiyo. Sayın Bahçeli nin ağzına saglik diyecek tabi
  Cevapla
 • Özet 4 yıl önce Şikayet Et
  Çekirge bir zıplar , iki zıplar üçüncü de haydi israil e yuva na .
  Cevapla
 • kerkukli 4 yıl önce Şikayet Et
  Men deremki barzaneyi sionustler destekliye ve kerkukun nufusuni yillardir aynin kudusteki kibin degistirmek istirler ibadi bu oyuna uymamalidir
  Cevapla
 • Düzceli 4 yıl önce Şikayet Et
  Kerkük Türktür. Kerkük'ten kaçanlar oraya taşınan,şehrin demografik yapısını değiştirmek için orada tutulan, asalak sürüsüdür. Siyonist dostlarıdır. Ne imiş Bağdat'a gitmeyeceklermiş. Allah aşkına gitmeyin. Önce açlıktan birbirinizi yiyin. Sefiller'e de bu yaraşır. Herşeyin bir bedeli var. Siz ihanetin bedelini ödüyorsunuz.
  Cevapla
 • Düzceli 4 yıl önce Şikayet Et
  Galip olan şartlar sunar; etek giyip kaçanlar şart sunamaz. Bağdat resti çekmelidir. Asla yüz vermemeli. Emin olun bu Siyonist dostları,asalaklar bir haftaya kalmaz birbirlerini yerler. Ne imiş, kenti terk eden halkın geri dönmesine izin verilmeliymiş. Kerküklüler niye vatanını terk etsin; terk edenler sizin demografik yapıyı değiştirmek için sizin oraya taşıdığınız Kürtler olmasın. Asla yüz vermemeli sonra toparlanıp ABD ve Siyonistlerle bir olup Bağdat'a kafa tutarlar. Aynen Türkiye'ye yapmak istedikleri gibi. Bunlar hep bölgede kambur oldular, şimdi Israil'in rolüne soyunuyorlar. Asla asla yüz vermemeli.
  Cevapla
 • esas 4 yıl önce Şikayet Et
  Dur yahu sizin kovduklarınız geri dönemedi daha. Yüzsüz mü desek ne
  Cevapla
 • Satılık 4 yıl önce Şikayet Et
  Deyyüss, hiç utanmıyor.
  Cevapla
 • Ofli 4 yıl önce Şikayet Et
  Kerkük'e girince ilk yaptığınız iş tapu ve nüfus müdürlüğünü yakmak oldu. Sonrada buralar bizimdir diyerek çıktınız ortaya. Irak yönetimi geri dönmenize izin verirse onlarında aklına tüküreyim... yaptıklarınız unutulmadı kerkük'e girdiğinizde arap ve türkmenleri yerinden yurdundan ettiniz mallarına el koydunuz. Ümmetin düşmanlarıyla kol kola oldunuz. Şimdi acınacak durumdasınız. Ne diyeyim ilahi adalet işte.... şimdi de suriyede ki Kürtler sizin yolunuzdan gidiyor ve onlarıda aynı son bekliyor.
  Cevapla
 • ismail özgür 4 yıl önce Şikayet Et
  ne oldu ha yedığiniz kaba tukurdunuzde ne oldu siz Türkıye olmadan ayakta duramazsınız
  Cevapla
 • Mustafa t 4 yıl önce Şikayet Et
  Bağdat bunlara fırsat vermemeli. .hatta ozerkligini iptal etmeli bunların direk Bağdat a bağlamalı kuzey bölgesini. .Bağdat'tan vali atamali bölgeye. ..Bu kdp. .ktb.aynen İsrail gibi nankör ve küstah. ..Bunlardan ümmet e fayda gelmez şahsi menfaatleri için tüm Iraki satarlar. ..Ayrıca etnikci kürt irkcisidirlar. ..Bunlar için siyonizm müslümanlara tercih edilir fikrindedirler. .bunların birliği dağıtılmalı. .Irak. .Iran. .Türkiye. .Suriye bir olmalı bunları pasifize etmelidir. Zaman daralmakta. ..
  Cevapla
 • vatan 4 yıl önce Şikayet Et
  Aynı istilacı arılar gibisiniz biriniz bir yere girdi mi .arkadan sürün üz gelir .ALLAH korusun.
  Cevapla
 • Sado 4 yıl önce Şikayet Et
  Geçti borun pazarı sur eşşeğini niğdeye.
  Cevapla
 • Eyyubi 4 yıl önce Şikayet Et
  Cokta umurumuzdaydi donmezseniz donmeyin. Ama sonra caymak yok. Az biraz adam olsalardi. Turkiyenin arkasindan seytanlarla is tutup gizli toplantilar yapmanin bedelini daha odetmedik az sabredin sira ona da gelecek
  Cevapla
 • vatandaş 4 yıl önce Şikayet Et
  kerkük türkmen yurdudur sonradan türkmenlerin mallarına çökenler kerküke dönemez kürtün ne işi var kerkükde doğma büyüme oralıysa eyvallah yoksa kandilde arsa baksınlar
  Cevapla
 • vatandas 4 yıl önce Şikayet Et
  yaz boza dondu guya devlet olacaklar.
  Cevapla