TÜM YORUMLAR

HIV skandalıyla ilgili başhekimden açıklama!
HIV skandalıyla ilgili başhekimden açıklama!
GÜNCEL
02 Ocak 2018, 08:17
HIV skandalıyla ilgili başhekimden açıklama!
Diyarbakır Dicle Üniversitesi Hastanesi’ndeki HIV skandalıyla ilgili Başhekim Prof. Ali Kemal Kadiroğlu, bölüm hocalarını ‘kumpas’la suçladı.
YORUMLAR 8
 • nasibim1 4 yıl önce Şikayet Et
  bir insana haddinden fazla değer verirsen maalesef o nun kudurmasına sebep olursun. doktorları paraya boğarsaan sonuçlar nice bunun gibiler. işini aşkla yapanlar hariç olan asistana olmuş Allah şifa versin. hasta insan rapor alamazken sağlam doktor lar rapor alıyor binada şaşmamak lazım. sonuçta burası Türkiye
  Cevapla
 • leventk 4 yıl önce Şikayet Et
  böyle doktor mu olur, ne demek işi reddetme hakkı var dokturun... o zaman her memur da kafasına göre riskli gördüğü bir işi , kendisine zarar gelmesin diye yapmasın, o zaman ne olur, ortada devlet kalmaz, millet kalmaz can kalmaz, ibreti alem için kanunlara uymayan bütün görevliler en ağır cezaya çarptırılmalıdırlar. Ayrıca hepsi birer memur olan bu çalışanlar, bu cesareti nereden alıyorlarmış sormak lazım
  Cevapla
 • Misafir 4 yıl önce Şikayet Et
  sağlık bakanlığı el koymalı ! bu sağlam doktorlar nasıl rapor alıyor! Belimin ağrısından be eğilip be doğrulabiliyorum, beyin cerrahı sizin raporluk durumunuz yok dedi ve şaka yapıyor zannettim! Sağlık bakanlığına ve Bimere şikayet ettim, bekliyorum! ameliyata girmeyen doktorların lisanslarını iptal etsin bakanlık! Bunlar Hipokrat yemini ettiler doktor olurken!!!!!
  Cevapla
 • muammer 4 yıl önce Şikayet Et
  türkiyede asgari ücretle ev geçindiren nice aileler varken,aldığı maaş yetmiyormuş gibi hastanenin imkanlarıyla para karşılığı ameliyat yapan hekimleri kınıyorum.sizi Allah doyursun diyorum.empati yapın bakalım nasıl olacak.bu kadar paracı olmak iyi değil.bu devlet ,bu millet hepimizin.
  Cevapla
 • hayAli 4 yıl önce Şikayet Et
  önlemini alıp özel giysilerle ameliyatını yapmak, tecrübene tecrübe katmaktır. ayrıca yemininide tutmaktır. kimse girmek zorunda değil demesin. o hiv li kadının yerinde sizde olabilirdiniz, o girmem diye burnunu sürüyen doktorda olabilir. bu doktoru devlet memurluğundan uzaklaştırmaları gerek yoksa doktorlar hasta seçme hakları olduğunu düşünüp pek çok hastanın maduruyetine sebep olucak. bu hasta Allah korusun gün gelir sizde olabilirsiniz bizde .
  Cevapla
 • rkg 4 yıl önce Şikayet Et
  girmek zorunda degil
  Cevapla
 • escel 4 yıl önce Şikayet Et
  Kim ne derse desin hocaların ameliyatı reddetme hakkı var.Burdan konuşması kolay.Kendiniz olsa ne yapardınız.Ama olan asistana olmuş...
  Cevapla
 • Oğuz 4 yıl önce Şikayet Et
  Yahu saygı değer doktorlarımız Size rica ediyorum herşeyi para olarak görmeyin biraz da insani olarak yaklaşın. Tamam 6 yıl okumak zor ama bunun hıncını neden insanlardan çıkarıyorsunuz ki!
  Cevapla