TÜM YORUMLAR

Ruslar yazdı! PYD/PKK'dan Esed'e olay teklif
Ruslar yazdı! PYD/PKK'dan Esed'e olay teklif
Ortadoğu
29 Ocak 2018, 12:08
Ruslar yazdı! PYD/PKK'dan Esed'e olay teklif
Rusya'da yayımlanan İzvestiya gazetesi, terör örgütü PKK/PYD'nin Afrin'i Esed rejiminin kontrolüne verme yönünde görüşmeler gerçekleştirdiğini öne sürdü.
YORUMLAR 29
 • osman 3 yıl önce Şikayet Et
  Esad ile anlaşırsak Suriye sorununu çözeriz.Bu durumdan en karlı çıkan Türkiye olacaktır.
  Cevapla
 • Selahattin 3 yıl önce Şikayet Et
  Esad ile anlaşma sağlamaktan başka çaremiz yok. Zira amerika zaten karşımızda en azından Rusyayı Esadla birlikte yanımıza alabiliriz. Başka çaremiz de yok maalesef.
  Cevapla
 • Hasan 3 yıl önce Şikayet Et
  Suriye diye bir devletin olduğuna inanan var mı? Esed de bir terörist. Aynı PKK, PYD, YPG DAEŞ gibi. Velhasıl Suriye denilen yer tam bir kurtlar sofrasına döndü. Tabi bu kurtlar aralarında bir arslan istemiyor. Ama o arslan Afrin'den giriş yaptı. Bütün kurtlar panikte, kaçışta, dağılışta. Bu gidişle yalvarışa geçecekler.
  Cevapla
 • hafız 3 yıl önce Şikayet Et
  esad çaresizlikten rusyaya sığındı bu yamyam ile sartlı bir anlaşma yapıp birlikte hareket edebiliriz kamuoyu baskısı kesilir böylece
  Cevapla
 • Almanya 3 yıl önce Şikayet Et
  Esad ön plana atılmayacaktır. İnşallah. Zaten sıkışmış Merkeze odaklanmış o bölgeyi istese bırakıp gitmezdi..esadın istediği üzerine gelmesinler.. Türkiye ile de sorunu yok..sonuçta hepsi amerikanın oyunu olduğu anlaşıldı..
  Cevapla
 • Levrok 3 yıl önce Şikayet Et
  Yok , burada yüzde yüz anlasma saglanacak zira Afrinde binlerce Terörist ve Silahli Halk bekliyor ve bunlarin hepsini vurmamiz gerekiyor ve BATININ bekledigi Propaganda aleti bu. Rusya PYD ye kapiyi acik birakti ve ABD den ayril dedi. Simdik Rusya PYD ye sunu diyecek. Silahlari birakacaksin ve bütün bölgeleri Essad a vereceksin. Size sadece Irak Suriye sinir bölgesinde Toprak birakacagiz. Türkiyeyede Münbic i birakacaksiniz. Vede Idlib Türkiye yani ÖSO ya gececek.
  Cevapla
 • gençosman 3 yıl önce Şikayet Et
  Kim kime nereyi veriyor ? Türkiye afrin'de. Esadın buna gücü yetmez.
  Cevapla
 • ŞEHZADE. 3 yıl önce Şikayet Et
  Esedin de durumu kritik.Şamar oğlanı olmuş.Her an tarihin tozlu raflarına gömülebilir.Kelin ilacı olsa başına sürerdi.
  Cevapla
 • selami 3 yıl önce Şikayet Et
  türkiye saldırmadan neden suriye ye topraklarını teslim etmedi işgalci pyd
  Cevapla
 • Cekinmeyin 3 yıl önce Şikayet Et
  Onlarla da savaşırız.herkes gözü kara olduğumuzu biliyor.olmasakta blöf yapin,yerler.iciniz rahat olsun
  Cevapla
 • VaTaN EvLaDı 3 yıl önce Şikayet Et
  farketmez esad mesat. o bölgede önünüze eli silahlı kim geliyorsa indirin. cehennem yolcusu kalmasın orda.
  Cevapla
 • TCan 3 yıl önce Şikayet Et
  Rusya onay vermeden Esad en ufak adım atamaz. Sadece Ypg ve destekçilerini karşısına almamak için atarlı söylemlerde bulunur ,etkisiz ılımlı iç savaş politikası yani.
  Cevapla
 • zemheri41 3 yıl önce Şikayet Et
  Bütün bu zerzevatın ayrı hareket ettiğinimi düşünüyordunuz. Abd kuklalarıyla istediği gibi oynuyor.
  Cevapla
 • Aydın 3 yıl önce Şikayet Et
  Bukadar müslüman ülke biraraya gelip sorunlarını çözemiyorsa orta sorun var demektir. Hırıstiyanlardan medet umarak bölgedeki sorunlar çözülmez. İran, suriye ve Irak merkezi hükümeti ruslara güvenerek ateş püskürüyor. Pkk’ lı Kürtlerde amerikaya güvenerek horozlanıyor. Tüm müslüman ülkeler biraraya gelmekden acizler. Yazıklar olsun. Bir müslüman diğer müslümanı amerika ve rusyanın silahıyla öldürüyor. Hırıstiyanlar ve musevilerde fitne ve silahlarıyla bölgeyi daha çok istirardan uzaklaşıtırıyor. Anlamayana yazıklar olsun.
  Cevapla
 • kadir 3 yıl önce Şikayet Et
  bu saatten sonra değil esed abd gelse afrinin alınmasını engelleyemez esed sıkarsa afrine girip orayı korumaya kalkar o zaman hedef afrin değil şam olur...
  Cevapla