TÜM YORUMLAR

Muharrem İnce'nin namaz kılan öğrenci avı!
Muharrem İnce'nin namaz kılan öğrenci avı!
SİYASET
12 Mayıs 2018, 23:35
Muharrem İnce'nin namaz kılan öğrenci avı!
CHP'nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce'nin, 2005 yılında namaz kılan öğrenci avına çıktığı, öğrencileri camiye götüren öğretmeni 'irticai faaliyet'le suçladığı ve soruşturma açılması, cezalandırılması gerektiğinde ısrar ettiği ortaya çıktı.
YORUMLAR 171
 • FRHT 3 yıl önce Şikayet Et
  çirkin bir durum Muharrem Bey için özür dilemeli Chp nin din karşıtlığı söylemi son bulmalı. biz muhafazakarlarda dinimiz üzerinden bizi aşağılayanla bizleri sömürenlere karşı daha dikkatli olmalıyız değil mi?
  Cevapla
 • snx 3 yıl önce Şikayet Et
  iki yüzlülük bu işte.ama bilen biliyor
  Cevapla
 • vatan 3 yıl önce Şikayet Et
  Bakin bazi ulkeler malesef bu bas belasi guclerin elinde, su an Avrupa nin en guclu ulkekeri bile kendi igadelerini kulanamiyorlar, inanin bu kadar baski Avrupa dan ve amerika dan, bunu isaret ediyor, burda o guclere karsi cikan aydinlar ve sanatcilar, yuzbinlerce avro ceza Arti, mesleklerine yasak, cok buyuk baski altindalar, susturuyorlar ayni o gucler erdogan n'a o yasaklari uyguluyor, iste de turkiye mahkum etmek istiyorlar, ve kotu gosteriyorlar, Aynen dedim ya kendi aydinlarini da Oyle yapiyor lar
  Cevapla
 • Sakaryalı 3 yıl önce Şikayet Et
  Sen benin için yok hükmündesin. "Selonun cezaevinde olmasını doğru bulmuyorum" açıklamalarınla Değil mi ki Şehitlerimin kemiklerini sızlatıyorsun. O teröristin yanında terörist seviciliği yapıyorsun, sen ŞEHİT aileleri ve yakınları için YOK HÜKMÜNDESİN
  Cevapla
 • Hemmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Hiç de samimi görünmüyorsun. Yahu ne olduğunuzu dürüstçe söylesenize. Halk zaten sizin ne olduğunuzu, ne olamayacağınızı çok iyi biliyor. Bu kamuflaj çabasına ne gerek var. Dürüst olun, dürüst.
  Cevapla
 • Hikmet 3 yıl önce Şikayet Et
  yav bu adam bugünler aşırı dine düşgün oldu alim olurda
  Cevapla
 • HalitBinVelit 3 yıl önce Şikayet Et
  Vay anam vay! Bir zamanlar Namaz kılan öğrenci kovalayan İnceye bakın? Elini duaya açmış Masum Müslüman pozunu takınmış? Takiyenin kralını yapıyor?... tabi yersen! :))
  Cevapla
 • Yaw bırakın!!! 3 yıl önce Şikayet Et
  En çok namazı FETÖ kılıyordu! Hemde salya sümük !!!
  Cevapla
 • ELAZIĞ - UNUTMAZ 3 yıl önce Şikayet Et
  Tüm Türkiye halkından rica ediyorum, CHP zihniyetinin bu ülke insanının yaşam inanış ve kültür ve değerleriyle ne kadar ilgisi var bir araştırın . Araştırın da sonucunun nereye ulaştığına DİKKAT edin.
  Cevapla
 • Cafer 3 yıl önce Şikayet Et
  Namaz heryerden kılınabilir ilim tekbiryerde öğrenilebilir oda okul
  Cevapla
 • bulent 3 yıl önce Şikayet Et
  ama cumhur başkanı aday ismi açıklaninca cumaya gider normal zamanda ramazanda içki icer ama dini siyasete alet etmeyin diye ençokta bunlar bağırır
  Cevapla
 • Hasan doğru 3 yıl önce Şikayet Et
  Artık Türk Milleti şunu iyice anlamalı. Milli olmayan, dini olmayan, yerli olmayan ve Türkiye düşmanlarının maşası ve uşağı olan chp ile ittifak ettikleri partilerden bizlere fayda gelmez. Bunların tek amaçları efendilerinin emri ile ülkemizi bölüp parçalayıp yine eskiden olduğu gibi batı emperyalist kan emicilerin sömürgesi haline getirmektir.
  Cevapla
 • mehmet 3 yıl önce Şikayet Et
  Bakanınıza ne oldu ince haklı çıktı dönemin bakanını kim getirdi kime hizmet etti bunları unuttunuz mu yoksa işinize mi gelmiyor.
  Cevapla
 • 5EEEEE 3 yıl önce Şikayet Et
  izmirdeyim ve sokakta muharrem incenin otobsü dolaşıyor ve anneler günü tebriği ve adayımız muharrem ince zübeyde annemiz için dua okumaya gidiyor sizde katılın vs diyerek dolaşıyor vah muharrem vah dua ve bunlar putların karşısında put gibi duranlar daha dün belki kafa arkalarında allah diyeni arabistana sürmekle tehdit edenler ne olduda cami cami dua dua dolaşır oldular
  Cevapla
 • rererara 3 yıl önce Şikayet Et
  Olayı yanlış yere çekme!!!
  Cevapla
 • ASiLBEY_ÇUBUK_06 3 yıl önce Şikayet Et
  İslama ve müslümana karşı olmak her fırsatta gerekli mücadeleyi yapmak CHP nin kuruluş felsefesinde var CHP lilerin beyine kazınmış durumdadır.Seçim zamanı müslümanların oyunu alabilmek için her türlü takiyyeyi yaparlar,ikiyüzlülük yaparlar,sevmedikleri seçmene şirin görünmeye kalkarlar.Bu yüzden samimiyetsiz olduklarını bilem müslümanlarda CHP ye oy vermez.70 senedir CHP nin serbest seçimlerde kaybetmesinin sebebi bu değilmi.Aynı ikiyüzlülüğü şimdide Muharrem İNCE yapıyor.
  Cevapla