TÜM YORUMLAR

İnce'nin gafı sonrası Fox TV'den ağır skandal
İnce'nin gafı sonrası Fox TV'den ağır skandal
SİYASET
17 Mayıs 2018, 00:31
İnce'nin gafı sonrası Fox TV'den ağır skandal
Muharrem İnce'nin canlı yayında 'Demirel ve Özal nasıl gittiyse, Erdoğan da öyle gidecek' sözü üzerine FOX Tv hemen ekrana KJ olarak 'Özal nasıl gittiyse Erdoğan da öyle gidecek' yazdı. Bu skandal sosyal medyada da büyük tepki topladı.
YORUMLAR 407
 • hamdi hakan inan 3 yıl önce Şikayet Et
  bunlar değil ülkeyi bir mahalleyi dahi yönetemezler..
  Cevapla
 • hib 3 yıl önce Şikayet Et
  Demokrat geçinen inciler, demokratik yolla chp ye başkan olamıyorlar ondan sonra tutup demokratlıktan bahsedip başkan olacaklarmışşşşş
  Cevapla
 • NECMEDDİN 3 yıl önce Şikayet Et
  Bediüüzzamnın bir sözü var menderes seçildikten sonra risaledede geçer ; Bu millet kendi iradesiyle bir daha Halk Partisini seçmez diye.
  Cevapla
 • AmerikalılarAradı 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah şaşırtıyor işte bunların gafları saymakla bitermi daha ne dediklerinden haberleri yok sonrada ülle yönetmeye talip oluyorlar.
  Cevapla
 • mehmet alp 3 yıl önce Şikayet Et
  muharrem ince bi sülçilisan etti inandık da fox tv bunu ganimet bildi uyanın chp liler bu fox tv mördak sizide satar gavurun ekmeğini yiyen kılıcını sallar aga
  Cevapla
 • Tuncel TURGUT 3 yıl önce Şikayet Et
  Yazık ettin kendine. Biz de seni demokrat sanıp siyasi ortama farklılık katacağını düşünüyorduk. Demek ki yanılmışız. Veya gelecek seçimlere daha iyi hazırlan da gel demek düşer bize. Bekleriz. Güle güle.
  Cevapla
 • fedai 3 yıl önce Şikayet Et
  çok uzatıyorsunuz .. sizde adamın onu kasdetmediğni biliyorsunuz.. iftira atmayın muharrem inceye .. siz doları bi düşürün .. eşim yabancı diye devlete her yıl 80$+72tl para ödüyorum .. 2 çocuk sahibiyim.. defalarca söyledim.. bunlara çözüm getirin...göç idaresinden 1 gün geç randevu aldım diye 50$ ceza kesildi hemen .. bunlara çözüm bulun.. resmi evliyim ama zamanı gelince devlet $ için tepemize çöküyor malesef..doğum parası , süt parası vermeyin istemiyoruz ama böyle haraç da almayın bizden ...
  Cevapla
 • akinci64 3 yıl önce Şikayet Et
  kimse uzatmiyor adam acikca kendi söylüyor Özal nasil gitiyse diye.Esiniz yaban ciymis ben Tütk ve Alman vatandasiyim Esim Polanyali ben 7 yil Esinim sigortasini ödedim her 3 ayda 379 € ve büyük oglumun dogumunda hastaneye 24 saatligina 790 € Ödedim bende Alman devletinden cok bekledim ama hala ayni demekki bizim kendi devletimiz Almanlara bakarak daha insafliymis Sükredin..
  Cevapla
 • Ozdegel 3 yıl önce Şikayet Et
  bedelli isteyerek mi?
  Cevapla
 • Canım Vatanım 3 yıl önce Şikayet Et
  Kasdetmediğini bizde biliyoruz zaten adı üstünde gaf lakin bugün halkına rezil olan yarın birgün uluslarlararası arenadada rezil olur.
  Cevapla
 • murat 3 yıl önce Şikayet Et
  senin tek derdin kendi kesen birader ilin gelmiyorsa git kesene uygun devlette yaşa.
  Cevapla
 • anti kmnst 3 yıl önce Şikayet Et
  Sen kendin için yaşarsın biz millet için ölürüz.
  Cevapla
 • ömer 3 yıl önce Şikayet Et
  Ya hu.. bu soyadı ince ama adabı kabadayı tavırlı adaycık Kemal başkanının kurtulmaya çalıştığı sıradan biri. Zaten ince de seçilemeyeceğini biliyor ama piyasada chp başkanlığı için puan toplamaya çalışıyor. Piyasadaki adayların hiçbirinde R.T.E nın yanına yaklaşacak birikim yok. Sayın Cumhurbaşkanımız açık ara farklı bir lider. O son zamanların Dünya lideri. Bunu dost düşman herkes kabul ediyorda, işte o kabul eden düşmanlar hırs ve kinlerinden tersini yapıyorlar. Çatlasanızda patlasanızda 24 Haziranda Recep Tayyip Erdoğan'ı Başkan seçeceğiz. Vesselam
  Cevapla
 • Bamsı Beyrek 3 yıl önce Şikayet Et
  Fox kanalı. ABD kanalı,CIA kanalıdır.Çalışanlar da türlü türlü CIA eleme metotlarından geçip sonra işe alınıyordur. Önce ABD menfeatleri diyen bir kanal ve bir çalışanlar topluluğu ...Her programını ,her haberini bu çerçevede değerlendirmek lazım..
  Cevapla
 • K.yildirim 3 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar ilkesiz,ülkesiz ve gölgesiz insanlar.
  Cevapla
 • son osmanlı 3 yıl önce Şikayet Et
  aynen katılıyorum bunlarda vizyon, gelecek için yatırım planı yok sadece Recep Tayyip ERDOĞAN' ı devirmek var ötesi yok, daha dün siyasi arenaya birbirlerinin tezgahına lahana soğan koyarak girenlerden ne beklenirki
  Cevapla
 • Alpaslan 27 3 yıl önce Şikayet Et
  özal seçimle gitmedi ey kardeşlerim bu na soylu adam yanına azılı kanal çalışanlarını alınca coşup belaltı şekilde sayın cumhurbaşkanımızı tehdit etmektedir. savcılar nerede.
  Cevapla
 • Alpaslan 27 3 yıl önce Şikayet Et
  Allah'ın da bir planı var ince efendi
  Cevapla
 • MUSTAFA 3 yıl önce Şikayet Et
  Halktan oy alarakta iktidara gelinebiliyor ince efendi
  Cevapla
 • Şanlıurfa 3 yıl önce Şikayet Et
  Urfa camileri satan kimdi chp unutulmaz
  Cevapla
 • Fatih 3 yıl önce Şikayet Et
  O kadar kotuye yorumlanacak bir yorum degil.,hemen baska yonlere cekmeyin.Kaybeden gidecek diyor.Demirel nasil 6 kere kaybet ti gitti geldi diyor,Ozal nasil kaybet ti diyor.Gerci Ozal supheli bir olumle vefat etti onun yerine Anavatan Partisi gitti deseydi daha dogru olurdu.Yorum sadece Tayyip Erdogan nin gitmem demesine cevap.,suclanacak bir durum yok ortada.
  Cevapla
 • Çakırkoçlu 3 yıl önce Şikayet Et
  Tencere kapak misali geldiler yan yana, tın tın edip duruyorlar. İçlerinde gizlediklerini açığa vurmuşlar bu sefer. Sustuklarında adam zannedilenlerin konuşunca aslında cudam (görgüsüz kimse) oldukları anlaşıldı. Geçin bu cudamları.... Allah bunların karşılarındaki adam gibi adama uzun ömür versin.
  Cevapla