TÜM YORUMLAR

Soylu'dan PKK saldırısı sonrası HDP'ye telefon
Soylu'dan PKK saldırısı sonrası HDP'ye telefon
GÜNCEL
26 Haziran 2018, 23:22
Soylu'dan PKK saldırısı sonrası HDP'ye telefon
Ağrı'nın Doğubayazıt ilçesinde köy bakkalının PKK'lı teröristlerce katledilmesinden sonra İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun HDP'li Pervin Buldan'ı arayarak "Sizi CHP bile kurtaramayacak” dediği öğrenildi.
YORUMLAR 236
 • Gercek 2 yıl önce Şikayet Et
  Sayın bakanım bu vatanın bir evladı olarak doğuda zor bir askerlik görevi yapmış 15 temmuzda sokaklarda yatmış biri olarak vatanını bayrağını ezanini canindan önde tutan biri olarak yapmış olduğun tüm söylemler gönülden destekliyor benim be benim gibi vatanını sevenlerin duregini oksuyorsun sen bu güne kadar neredeydin sayın abim seni başkanımızın en yakın makamında görmek istiyoruz böyle olduğun sürece tüm guzelliklere layıksın özel takipçinim artık.
  Cevapla
 • İdo 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun
  Cevapla
 • fehmi 2 yıl önce Şikayet Et
  adamsın
  Cevapla
 • TAYFUN YILDIRIM 2 yıl önce Şikayet Et
  Ben kısas istiyorum, bu mazlumun kanına kim girmişse aynı şekilde ölümü hak etmiştir.Sayın BAKAN ın gereğini yapacağına inanıyorum , gerisi boş laf.....
  Cevapla
 • vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  doğuda hala %70 oy hdp ye çıkıyorsa onlara musa değil saddam layık.. hele ki vanda..
  Cevapla
 • kerem 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun şehit olmuştur inşaALLAH. Terörist (hdpkk) suçlu da, teröriste destek veren (chp) suçlu değil mi? Fetö ile mücadele edildiği gibi hdpkk ile de mücadele edilmelidir. Devletten maaş alan, devletimizin imkanlarından yararlanan teröristler olmamalı. Teröre destek veren herkes en azından bu imkanlardan mahrum bırakılmalı. Terörist memur olmamalı, hiblerden, teşviklerden, desteklerden yararlanmamalı.
  Cevapla
 • Hasan 2 yıl önce Şikayet Et
  24 Haziran gösterdi ki evlerini altından yapsan kanı bozuklar katilden terörden vazgeçmeyecek. Abdülmetin Hoca vefat etmeden onları öldürün yaralı dahi bırakmayın şehirdekinide dağdakinide demişti. O Hocanın kırklardan olduğu söylenirdi. Artık size af yok alçaklar yaralı bırakmakta. Hele Diyarbakır yazıklar olsun.
  Cevapla
 • doğruları konuşan 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunları meclise CHP sokmadı. Kim bunların pusulada olmasını sağladıysa, o soktu. Nokta.
  Cevapla
 • Hadi lahn 2 yıl önce Şikayet Et
  Pusulada diye oy mu verecen
  Cevapla
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Devletin sorunu farklı siyasi görüşü olan vatandaşlarımızla değil.Terör ve terörristler ile.Buna dikakt etmek lazım. PKK Provokasyonu var.Aman dikkat...
  Cevapla
 • misafir 2 yıl önce Şikayet Et
  Sayın SOYLU'nun terör ve terörrist ile mücadelesini sonuna kadar destekliyorum ve takdir ediyorum.Ama acizane bir uyarım var.Güvenlik güçlerimiz ve yetkililer bu mücadeleyi yaparken soğukkanlılığını mümkün mertebe elden bırakmamalı.Hukuk içerisin de gereken mücadeleyi sonuna kadar sürdürmeli.Ayrıca yanlış anlamalara sebebiyet verebilecek ifadelerden de kaçınmak lazım.HDP Bakan soylunun "taş üstün de taş kalmayacak"ifadesini kullandığını iddia ediyor.Telefon açmaya muhatap almaya gerek yok.Devlet hukuk içerisin de ama kararlı bir şekild e katilleri ve yataklık edenleri bulacak devlet ve millet tarafı kürt kardeşlerimizin haklarını ve can güvenliğini sağlayacaktır.
  Cevapla
 • Vatandaş 2 yıl önce Şikayet Et
  Ağzına sağlık, Allah yolunu açık etsin, bunlar ancak bu dilden anlar.
  Cevapla
 • Ayvaz 2 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar namussuz bunları barajı geçirenler gün yüzü görmesin insallah
  Cevapla
 • Tez vakitte.. 2 yıl önce Şikayet Et
  Amin amin amin
  Cevapla
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  eyyyyy bir sözümde sana karamollaoğlu destek verdiklerini gör tarih sizleri milletin kalbinden sildikten sonra bir kara leke olarak yazacak allah öbür tarafta sorgunuzu kolay getirsin
  Cevapla
 • salim 2 yıl önce Şikayet Et
  Sayın bakan konuşma, bitir işlerini as direklere faillerinin leşlerini elini öpmeye gelelim.Onların anlayacağı hukuku uygula. Bunlar insan değil ki hukuktan anlasın.Abd yem verince yer dağda köpek gibi yaşar ABD ısır dedi mi ısırır, öl dedi mi ölür.Yani aklı yotur.
  Cevapla
 • ahmet 2 yıl önce Şikayet Et
  hdp ye oy verenler chp deki oyunu hdpye atanlar bu katil sürüsünün her yaptığından sizde sorumlusunuz vicdanınıza bir sorun rahatmısınız rabbim diğer tarafta bunların hesabını sorar allah sorgunuzu şimdiden kolay getirsin chp olarak artık bu terör uzantıları ile kol kola yan yana olmaktan kurtulunda rahmetli atamızın izinden gidinde onunda kemikleri sızlamasın yeter artık bu partiyi hepten çizgisinden çıkardınız kurulduğundaki ilkeleri ile şuandaki ilkeleri arasında icraatta uçurumlar kadar fark var yazıklar olsun bu duruma getirenlere
  Cevapla