TÜM YORUMLAR

ABD'den Irak'ı bölecek yeni plan
ABD'den Irak'ı bölecek yeni plan
DÜNYA
09 Temmuz 2018, 06:43
ABD'den Irak'ı bölecek yeni plan
ABD, Erbil’de dünyadaki en büyük konsolosluk binasını inşa ediyor. Barzani’nin Eylül 2017’deki korsan referandumunu yöneten Washington’un Irak’ı bölecek yeni senaryo peşinde olduğu belirtiliyor.
YORUMLAR 15
 • Hocam ysf 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu Barzani nin fişi çekilmeli yahudi etkisi Irak ı küçük küçük bölmeye niyetli zamanında adım atılmalı
  Cevapla
 • Karanfil 2 yıl önce Şikayet Et
  Amarika Ortadoğu bölgesinde istikrar bozan bir güç ,bu güç ile çalışan her müslüman devlet zararını mutlaka görecektir. Sudi Arabistan bu devletle dünyayı yönettiğini sanıyor . Saddam da Kuweyite abd nin onayı ile işgale gitmişti ,sonu ne olduysa diğer müslüman ülkelerin akılsız hareket etmeleri aynı oyunla karşı karşıya kalacaklar. Ortadoğu’da istikrar mutlaka geri gelmeli bunu bölgeyi yönetenler kendi aralarında yapmalı. coniler den yardım beklemek kurda kuzuyu ismarlamak denektir.
  Cevapla
 • Avşar 2 yıl önce Şikayet Et
  büyük israil projesi tam gaz gidiyor. onların ve maşalarının Allah belasını versin. iranında neye hizmet ettiğini anlamış değilim.
  Cevapla
 • Kısas 2 yıl önce Şikayet Et
  Türkmen cephesini maddi ve manevi olarak desteklemeliyiz Musul ve Kerkükü peşmergeye peşkeş çeknek isteyen ABDye dur demeliyiz.
  Cevapla
 • Ersoy21 2 yıl önce Şikayet Et
  Irak bölünmedi mi zaten?
  Cevapla
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Eğer oradakiler gerçek Kürtse ki Barzanilerin gerçek Kürt olduğunu hiç sanmıyorum sizde hiç mi akıl yok hiç mi gurur yok hiç mi göz yok? Altına girdiğiniz vebal 3 günlük makam zevkine değer mi? Sonunuz çok kötü olacak çok!
  Cevapla
 • Ahmed Yildiz 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu hareketlerin nereye gittigi belli ... umarim yönetimdeki insanlar bunu görüyor ve buna karsi harekete gecmislerdir bile. en azindan 80 milyon türk bati sirketlerine bir kurus bile yedirmemenin pesinde olmasi gerek su an. UYAN denen kücük kelimenin dünyadan büyük anlami var bizim icin.
  Cevapla
 • Abd Düşmanımız 2 yıl önce Şikayet Et
  Planlarımızı bizde ona göre yapalım...
  Cevapla
 • Gelecek 2 yıl önce Şikayet Et
  İnşaallah kazdığı kuyuya kendisi düşer.ve abd çatırdamaya kısa zamanda başlar.israili koruyacam diye milyonlarca müslümanı yok ettiler,yerinden yurdundan ettiler.bunların sonu inşaallah yakındır.rabbimin belası bunların üzerine olsun.bunların para gücü ellerinden alınmalıdır.silahlarımız daha üstün olmalıdır.devletleri yönetmek için gizli karanlık teşkilatları kurmuşlar.her türlü karanlık işlerde bunlar var.bizde bunların üzerine güneş gibi doğarak gözlerini kör etmeliyiz.inşaallah inşaallah inşaallah.
  Cevapla
 • ihsan 2 yıl önce Şikayet Et
  kalleş terörist katil abd senin allah beolanı versin
  Cevapla
 • Ramazan 44 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah onlara en büyük cezayı onları, kafir, zalim ve münafıklar gurubuna yazmış. Bundan büyük ceza varmı. ZALİMLER için yaşasın cehennem.
  Cevapla
 • Ayhan 2 yıl önce Şikayet Et
  Kasım Süleymani katilinin minderlik yapabildiği yerde Türkmenler de varken biz neden yokuz yada etkin değiliz. Hep gecikerek ve iş işten geçtikten sonraki müdahaleler ya etkisiz yada başımıza bela olabilecek badireler sebep oluyor. Dışpolitikamız Iran ve A.B.D. Israil fitnelerini önceden öngörüp önleyebilecek hızda olabilmeli. Yarın çok geç olabilir. Şüphesiz devlet elindeki doneler bizim elimizde yok. Umarım devletimizi yönetenler her türlü tedbiri alabiliyormuş. Bayrağımızın dinimizin devlet ve milletimizin düşmanı çok tüm vatandaşlar olarak biz de farkındayız.......!!!!!!
  Cevapla
 • Arif 2 yıl önce Şikayet Et
  Amerika kendi sonunu hazırlıyor. Çalma çırpma ile daha fazla bir yer gidemez, o devir bitti artık.
  Cevapla
 • Ayarcı 2 yıl önce Şikayet Et
  ne yaparlarsa yapsınlar her sey Allahin takdirine dogru gidiyor.
  Cevapla
 • muraki 2 yıl önce Şikayet Et
  yani? bildigin bisey varsa paylasta ogrenelim bari ..sence takdir edilen neymis
  Cevapla