TÜM YORUMLAR

Almanya'da deprem etkisi yapan istifa!
Almanya'da deprem etkisi yapan istifa!
DÜNYA
16 Kasım 2018, 13:02
Almanya'da deprem etkisi yapan istifa!
Almanya İçişleri Bakanı aynı zamanda Alman hükümetinin koalisyon ortağı Hristiyan Sosyal Birliği partisi (CSU) lideri Horst Seehofer, 19 Ocak'ta partisi CSU'nun liderliğini bırakacağını açıkladı.
YORUMLAR 6
 • Vatan 3 yıl önce Şikayet Et
  Bizdeki yenildikce koltuğa yapişanlara duyrulur tabi kulaklari gözleri varsa
  Cevapla
 • osmanoğlu2023 3 yıl önce Şikayet Et
  almanlar bir asır önce sinsilikle Osmanlıyı yıktıkları gibi (osmanlı sancağıyla alaman donanması russahillerini vurdu!) bugün yine düşmanlarımıza (fetö pdy pkk chp ermenisoykırımı uydurması) gibi konulara sahip çıkıp bizi arkadan hançerlemek istiyor... fakat son halife buna müsade etmediği için almanyada siyasi çalkantıların yaşanacağı aşikar! ne demişler : başkasına kuyu kazan kendi düşer!
  Cevapla
 • Polat 3 yıl önce Şikayet Et
  Agızı olan konusuyor.... Almanyayı Hükümet yönetmiyor .... Alman Basını yönetiyor... Gündemi onlar belirliyor Almanyanın dostunu düşmanını onlar belirliyor .... Refah düzeyi yüksek olabilir ama Aclık ve gelir düzeyi her gecen gün kötüleşiyor almanyada ... Seehofer, mülteci ve yabancılar üzerinde prim yapmak istedi olmadı Halk bunları yutmadııııııı Cevapını aldılarrrrrrr Almanya gündemi bu kadar
  Cevapla
 • üzgünüm 3 yıl önce Şikayet Et
  almnaların siyasetle ilgilendiğini sanmıyorum çünkü orda sistem oturmuş herkesin refah düzeyi yüksek adamalar yaşıyor şu istifa etmıi bu istifa etmiş alman halkı için farkende bir şey yok çünkü iktidara kim gelirse gelsin onalr halkı için milleti için çalıcak bunu biliyorlar bizdeki gibi şu şuna şunu ded bu bununla ittifak yaptı şu şurdan geçti andımız kaldıralımmı kalsınmı sanki milletin derdi bunlarmış gibi yazık
  Cevapla
 • Hakan ALINAK 3 yıl önce Şikayet Et
  Hadi oradan, Almanya'yı sadece sen biliyorsun değil mi? Ya Fetöcü'sün ya da gavurun teki, biz senin gibilerini 15 Temmuzda gömdük! Hadi başka kapıya!
  Cevapla
 • aspnetturkiye.com 3 yıl önce Şikayet Et
  abd alayını hoplatıyor boş beleş ülkeler sizi
  Cevapla