TÜM YORUMLAR

İmzalar atıldı! Askere yeni eğitim
İmzalar atıldı! Askere yeni eğitim
GÜNCEL
23 Ocak 2019, 06:18
İmzalar atıldı! Askere yeni eğitim
Milli Savunma Bakanlığı ile Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı arasında kadına yönelik şiddet ile mücadele için protokol imzalandı.
YORUMLAR 9
 • Cafer 1 yıl önce Şikayet Et
  çocuklarına şiddet uygulayan anneler için de çalışma yapılsın. kadına şiddette ana sebep onlar.
  Cevapla
 • ÖNERİ-38 1 yıl önce Şikayet Et
  MİLLİ EĞİTİM ve MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA Askerlikte KONUŞMAYA DAYALI yabancı dil eğitimi verilsin. NE FAYDASI OLUR: Gençleri askere gitmeye teşvik eder, asker kaçakları azalır. Gençleri yabancı dil konuşamama kompleksinden kurtarıp özgüvenlerini arttırır. Yurt dışında çalışmayı teşvik eder, işsizlik azalır, döviz girdisi artar. Her konuda içe kapanıklılıktan kurtulup dünya çapında çok daha fazla bilgi kaynağına ulaşmayı sağlar, dünya çapında iletişimi sosyalleşmeyi ve ticareti artırır. Bu da ülke ekonomisini ve imajını güçlendirir.
  Cevapla
 • ÖNERİ-3 1 yıl önce Şikayet Et
  Askerlikte konuşmaya dayalı yabancı dil eğitimi verilsin. Gençleri askere gitmeye teşvik eder asker kaçakları azalır, kendine güven artar. Yurt dışında çalışmayı teşvik eder, işsizlik azalır, döviz girdisi artar.
  Cevapla
 • bozkurt 1 yıl önce Şikayet Et
  ben 1981 yılında askerlik yaptım osmanlıdan kalma beşli tüfekle egitim yaptım nizamiyedengirdim atatürk ilkeleri nizamiyeden çıktım yine aynı savaş sanatıyla ilgili hiçbir şey ögretmediler askerlik egitimi üniversiteler kadar önemli olmalı savaş sanatlarının heps iögretilmeli
  Cevapla
 • Mavi 1 yıl önce Şikayet Et
  Çok sağlıklı bir karar. Çünkü toplumumuzda genel algı askerlikten sonra evlilik oluyor. Bundan dolayı güzel bir çalışma olur. Keşke evlilik konusunun yanında askeriyede dini bilgilerde verilebilse.
  Cevapla
 • muhittin 1 yıl önce Şikayet Et
  Kadına hak vereyim derken, erkeği mağdur etmeyelim.
  Cevapla
 • erbat 1 yıl önce Şikayet Et
  varsa yoksa kadinlar ezilen erkekler birazda bizler icin ugrasin
  Cevapla
 • avciturk 1 yıl önce Şikayet Et
  Bana kalirsa tv lerde de kadina.yonelik siddet uzerine egitim verilip en cok tv izlenme saatinde veya sevilen dizilerin arasinda reklam gibi kisa programlar halinde hazirlanip halki bilinclendirmek iyi olur.
  Cevapla
 • Alibeyköy 1 yıl önce Şikayet Et
  mükemmel bir adım ayakta alkisliyorum. Türkiye şartlarında erkekleri tam olgunluga afin atma yaşında bilinçlendirmek en güzel bu şekilde olurdu. insaĺlah eğitimler başarılı olur.
  Cevapla