TÜM YORUMLAR

İsrail paylaşımı ortalığı karıştırdı!
İsrail paylaşımı ortalığı karıştırdı!
DÜNYA
11 Şubat 2019, 11:36
İsrail paylaşımı ortalığı karıştırdı!
ABD'nin Minnesota Temsilcisi Somali asıllı Demokrat İlhan Omar'ın, sosyal medya hesabından İsrail yanlısı Amerikan-İsrail Halkla İlişkiler Komitesi'nin (AIPAC) İsrail'i desteklemeleri için ABDli siyasilere para ödediğini ifade etmesi Washington'da tartışmaya neden oldu.
YORUMLAR 7
 • Smart 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun kızlar. Sıkıştırın şu kefereleri ama çok dikkat edin. Bunlar insan öğütmesini çok iyi bilir...
  Cevapla
 • Ordulu 1 yıl önce Şikayet Et
  Kafirlere doğruyu söylemen yetmez. Onları kendi tuzakları ile vuracaksın. Amerikan halkı israil 'in kölesi olduğunu çok dan kabullendi. Her filim de mutlaka yahudiler var ve sürekli empoze ediyorlar. Resmen amerikalıları yahudiliğe asimile ediyorlar. O halk çok da zeki değil. Milleti uyuşturucu ile berbat eğitim ile zombilere dönüştürdüler. Filimlerde gösterseler de millet halem anlamıyor.
  Cevapla
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  demokrasi ülkesine bakın hele. dilleri uzamış bu abd lilerin..
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Niye özür dileyecek demekki doğru .Bu yahudiler bu kadar yalan dolanla nasıl yasiyorlar hayatları hep yalan üzerine inşa edilmiş
  Cevapla
 • köylü 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun olsun bacım hersey para onlar için
  Cevapla
 • Erkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Helal olsun Sana Allah cc Raziolsun isini gücünü rast getirsin.ayrica sunu söyleyelim dünyada hickimse katil insanlik düsmani siyonist israil taraftari deyildir.israili kendi icinde bile destekleyen cok kisi yok dünyadada destekleyen rüsvetci satilmis ve tehditle destekleyenler vardir sonunuz yakin insallah lanet israil
  Cevapla
 • Adanalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahina kurban bacim sakın ozür dileme duruşundan tavuz verme sen orada okunus herseyin bilincindesin bizler sadece bir vatandas olarak bile biluyoruz amarikali bazi siyasetcileri satin aldiklarini bunu bilmeyen yok dünya alem biluyor bun.
  Cevapla