TÜM YORUMLAR

Katliamda flaş gelişme! Başkan Erdoğan Türklerin isimlerini açıkladı
Katliamda flaş gelişme! Başkan Erdoğan Türklerin isimlerini açıkladı
DÜNYA
15 Mart 2019, 15:38
Katliamda flaş gelişme! Başkan Erdoğan Türklerin isimlerini açıkladı
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, Yeni Zelanda'daki saldırıda 2 Türk vatandaşının yaralandığını açıkladı. Türklerin hayati tehlikesi olmadığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da saldırıda 3 Türk'ün yaralandığını duyurdu.
YORUMLAR 50
 • gaga 1 yıl önce Şikayet Et
  benim icin orada sehit olanlarin irki hic önemli degil Allah rahmet eylesin kardeslerimize, o adi köpekde hem bu dünyada hemde ahiretde cezaninin görülmemis en agirini ceksin insallah
  Cevapla
 • ahmet candan 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu tarzda vahşice hareket ederek insanların canına kıyan caniye idam cezası vermezlerse yazıklar olsun Yeni Zelendaya
  Cevapla
 • hakan gardas 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar büyük savasin ayak sesleri...
  Cevapla
 • Mehmettt 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet içim yandı, rabbim şehadetlerini kabul etsin şehitlerimizin,ama rabbim ne buyuruyor, şer bildiğinizde hayır, hayır bildiğinizde şer vardır, nasıl peygamberimiz Mekkeli müşriklerle yapmış olduğu hudeybiye antlaşması şer gibi gözükse de sonradan bu antlaşma Müslümanların hayrına dönüştüyse, bu teröristin yapmış olduğu katliam belki islama olan ilgiyi daha da artırıp fevç fevç islamla şereflenenlerin sayısının artmasına sebebiyet verecektir. İslam ümmetinin uyanışına ve yeniden dirilişine vesile olması dileğiyle Allah'a emanet olunuz.
  Cevapla
 • Erse 1 yıl önce Şikayet Et
  Peygamber efendimiz müslümanlar kardeşitir buyurmadımı birgece rahatımızı bozalım teheccüde kalkıp kardeşlerimiz için Rabb'imize yalvaralım dua ordusu kuralım
  Cevapla
 • oyuna hazırlık 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu videolar oyunlarda kullanılacak yazıyorum buraya. binlerce kafirde o oyun alıp oynayacak. sonuç korkunç önlem alınmalı
  Cevapla
 • Kamil 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah rahmet etsin.Mekanları cennet olsun.
  Cevapla
 • müslüman 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya orda ölen müslüman müslüman ırkı fark edermi.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Artık AB' ye üye başvurumuzu geri çekme zamanı geldi. Bukadar enerji kaybına uğruyoruz. Zaten çoğu ülke çıkmak istiyor. AB içinde eski refah yok. Kendi halkları bile rahatsız.
  Cevapla
 • Yast tutuyorum. 1 yıl önce Şikayet Et
  Devlet buyuklerimiz soyleyemeyebilir siyasi olarak, ana muhalefet zaten icler acisi pkk ve teror yandasi, ama ben vatandas olarak soyleyecegim. "Bu bir hiristiyan terorudur, vahsetidir ve katliamidir" Islamofobi artik zalimligin, terorun? vahstin ve dahi barbarligin da otesindedir... 21 yuzyilin katilleri yine midelerinde ki kinlerini kan ve katliamlari ken di pis agizlarindan Muslumanlarin ve Baris dini olan Islamin uzerine kusmustur. Bu 21 yuzyilin insan haklari ve demokrasiyi savunanlarin gercek yuzunu gostermistir.
  Cevapla
 • cesaret 1 yıl önce Şikayet Et
  ÜMMETE ÇOKÇA HİZMET eDEN BİR ZATIN SÖZÜ: ''HİÇBİR AMELİME GÜVENMİYORUM FAKAT ALLAH DÜŞMANLARINA DÜŞMANLIĞIM VAR''. İSLAM DÜŞMANLARI, ALLAH SİZLERDEN İNTİKAM ALACAK, MÜSLÜMANLARIDA VESİLE KILACAK. ÇOK AZ KALDI ÇOK AZ. ADIM ADIM GELİYORUZ
  Cevapla
 • serdar 1 yıl önce Şikayet Et
  Zalimler için yaşasın cehennem..
  Cevapla
 • tsk 1 yıl önce Şikayet Et
  idammmmm
  Cevapla
 • oğuzhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Yeter artık. Allahım !!! tez zamanda ümmeti Muhammede bir sahip gönder ve islam karşıtı haçlıları yeryüzünden silelim. Dünyada İslam dinini kabul etmeyen bir canlı kalana kadar , kanımın son damlasına kadar milletim ile savaşmaya hazırım elhamdülillah.
  Cevapla
 • Şahin 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunların incilden ayet okuduğunada kanmayalım. Hiristiyan olduklarıda şüpheli. Fitneci bunlar! Kaos ile milletleri birbirine düşüren satanistler oldukları kanaatindeyim!
  Cevapla