TÜM YORUMLAR

CHP'ye destek veren Şahan Gökbakar kendisi eleştirilerine cevap verdi
CHP'ye destek veren Şahan Gökbakar kendisi eleştirilerine cevap verdi
MEDYA
16 Mayıs 2019, 10:25
CHP'ye destek veren Şahan Gökbakar kendisi eleştirilerine cevap verdi
CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nu açık açık desteklediğini dile getiren komedyen Şahan Gökbakar kendisini eleştirilenlere sosyal medyadan cevap verdi. Takipçileri tarafından yoğun bir şekilde eleştirilen Şahan Gökbakar'ın Anayasa Paylaşımı olay oldu.
YORUMLAR 90
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Anayasa'da; terörist cenazelerine gidene destek var mı? Bölücülere destek var mı? Bölücülerle hareket edene destek var mı? Terör örgütüne terör örgütü diyemeyene destek var mı? Beyefendi anlamak istemiyorsunuz ama söz konusu vatan, söz konusu ülke bekası. Bundan haberiniz var mı? Sizin siyasi görüşün bizi ilgilendirmez ama milli konularda ülkenin yanında olun yeter.
  Cevapla
 • kamil 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet böyle sanatçı geçinen sanatçı bozuntularını hep biz şımarttık adamlar o kadar rahat hareket ediyorlarki herşeyi kılıfına çok güzel uyduruyorlar işlerine geline anayasa maddeleri paylaşıyorlar işlerine gelmeyince anayasayı yok sayıyorlar akil sanatçılar meydana çıktığında eleştiri yağmuruna tutanlarda bu sanatçı bozuntuları değilmiydi hata gene bizde bunların şaklabanlık yaptığı filimlere gitmiycez arkadaş
  Cevapla
 • yunus 1 yıl önce Şikayet Et
  adam doğru soyluyor niye kızıyorsunuz ya. herkes safını seçmekte serbest. Uyanık olun gaflete kapılmayın. İçimizde ki halka bakın ne yaptığı ne ettiği belli değil asıl sıkıntı içimiz. Niçin yaratıldığımızı unutmuşuz başıboş bir özgüven hepimiz mal ve keyif derdine düşmüşüz. Camiye gidiyoruz öylesine alışkanlık olmuş gibi. İşe gidiyoruz hak hukuk yok. Haram yok helal yok kimsenin kimseye saygısı yok kibir ukalalık tavan yapmış yanlışı doğruyu göremiyoruz. Kendini kaybetmiş gençlik Çıkarlarımız uğruna her tarafa döner olmuşuz. hep kolay para derdindeyiz eğlence derdindeyiz o yüzden ruhumuzu okşayan her şeyin peşine düşer olmuşuz . Herkez kendini düzeltse bunlara zaten meydan kalmaz.
  Cevapla
 • TespiT 1 yıl önce Şikayet Et
  kimin kayığına bindiğinizi anlayacaksınız ama iş işten geçmiş olacak. bu millet bunları yazdı bir kenara ve elbet ödeme zamanı gelince önünüze koyacak faturayı
  Cevapla
 • Vatann sever 1 yıl önce Şikayet Et
  Retük göreve çocukların ahlakını bozmaya kimsenin Hakkı yok
  Cevapla
 • mehmet 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar sanatcı degil musveddesi şaklabanlık yapmakla sanatcı olumaz bunların alayı proje
  Cevapla
 • Serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Emin olun bu adamın beş para etmez filmlerine en çok giden biz ak partiye oy verenlerdir,uyanım milletim uyanın daha nereye kadar gaflette olacağız hezeyanda bulunacağız
  Cevapla
 • Önce VATAN 1 yıl önce Şikayet Et
  İvedi İrecep; pkk' da destek veriyor. Onlarında gösterisini yapsana. Sizler için özgürlüğün sınırı yok. Külliyede Reise övgüler yağdırıyor iken. Başkanlık sisteminin ne kadar değerli olduğunu anlatıyor iken sorun yok. Şimdi köşeyi döndüm, işimi gördüm ve gerçek yüzüm bu mu. Herhalde bu
  Cevapla
 • Yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  Her sey ....lafi fetönün.pkk da var arkadinda.sen bizden para kazan hainlete destek ver.
  Cevapla
 • kafkas 1 yıl önce Şikayet Et
  düşünce hürriyetine bişey diyen yok herkes özgürdür.sen sanatçısın seyirci grubun sadece chp lilerden oluşuyor diye düşünüyorsan sıkıntı yok ama sende farklı düşünen şeyirci kitlen için bu açıklamayı yapmaman gerektiğini düşünüyoruz.Hiç etik değil kardeşim..
  Cevapla
 • belde 1 yıl önce Şikayet Et
  o Anayasayı herkes kendine yontarak kalkan ederse, ne hukuk kalır ne adalet. anayasa milletten cebini doldurup keyfilikle hareket edin demiyor. anayasa herkesi koruması gerek, parası olanları değil. zaten filmlerini niye izliyorlar onu da anlamış değilim. tamamen argo dolu film serisi. filme verilen isim de faso. birileri önce Şaban ismini bu milletten uzaklaştırdı, Deniz mi olmadık yağmur mu, bir sürü devşirme isimlerle bu milletin kimyası bozuldu. şimdi de Recep, Şaban derken Ramazan ismini de bu işe katıp bu milletin köküne kibrit suyu konuyor. bu da bir eleştiri. ey vatandaş sıralamayı gör üç ayların da gitti geriye ne kaldı ki.
  Cevapla
 • mr spak 1 yıl önce Şikayet Et
  Yahu o kadarmı benzerlik olur mr been vs komdeyenlerden arakladığı espirileri filmlerinde sanat diye kullanıyor
  Cevapla
 • Halil 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın Binali Yıldırımın Fatih Altaylıyla yaptığı teke teki izlesen hiç fena olmaz Şahan bey. Sen bu yollardan gidiyorken bizler ve Binali hocam dönüyorduk. Anlamadığınız şu kimseye görüşünü açıkladı diye hesap sorulmuyor. Ancak tek bir kişi etrafında kümelenip gurupça hareket edip,organize destek vermeniz yakışık almıyor. Örneğin hepinizin "çok güzel olacak sloganını birlikte kullanıp mesaj vermeniz gibi. Bize bi şey olmaz SADECE KENDİ DEĞERİNİZİ DÜŞÜRÜYORSUNUZ.
  Cevapla
 • Serkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Kardeşim bu adamın bir değeri zaten yok aptal saptal ipe sapa gelmez filmler
  Cevapla
 • Kırşehirli 1 yıl önce Şikayet Et
  Sayın yorumcu halil bey, yorumunuzun son satırına cevap veriyorum; zaten değerli degilki değeri düşsün. sanat ; bunların yaptıkları saçmalıkar değildir.bunlara sanatçı demiyelim, zira sanat ve sanatçı artık ayağa düştü.
  Cevapla
 • Abdullah 1 yıl önce Şikayet Et
  Yakında filmi çıkacak gitmeyi verin olsun bitsin. Sanatçılar kendilerini çok üst düzey bir insan zanneder oldu bu ülkede. Bir sanatçı siyasi görüşünü ancak sandıkta göstermeli. Sen her kesime sanat yapıyorsun bunu unutma sayın ivedik.
  Cevapla
 • Aliço 1 yıl önce Şikayet Et
  İşinize gelirse hak hukuk anayasa gelmezse gak guk pırasa öyle mi hırsızlığın ne kadar sanatçı denilen savunucuları varmış
  Cevapla