TÜM YORUMLAR

CHP, HDP ve FETÖ’den ABD’de ortak panel
CHP, HDP ve FETÖ’den ABD’de ortak panel
GÜNCEL
16 Mayıs 2019, 14:54
CHP, HDP ve FETÖ’den ABD’de ortak panel
Gezi kalkışmasının destekçilerinden New York merkezli Türkiye Araştırmaları Enstitüsü, CHP'nin İBB Başkan adayına destek veren bir panel düzenledi. HDP’nin ABD temsilcisi Giran Özcan, FETÖ firarisi eski CHP milletvekili Aykan Erdemir birlikte konuşma yaptı. CHP milletvekili Sezgin Tanrıkulu da panele Skype ile bağlandı.
YORUMLAR 102
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bunlar bu halde olduğu belli ya bizim güvenlik güçleri mit vb neden bunları alıp sorgulama yapmıyor neden
  Cevapla
 • S.Ahmet 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu haber "Beka sorunu nerde?" diyen vurdumduymazların gözüne girsin. İşte beka sorunu. "Yedi düvelle işbirliği yapıp" Amerikanın Türkiye'ye demokrasi getirmesi için!" lobi faaliyeti yapmışlar. Daha nasıl bekamıza tehdit unsuru olacaklardı sanki.
  Cevapla
 • ihsan 1 yıl önce Şikayet Et
  abd terörist ve darbecidir zalimin başıdıır katildir.
  Cevapla
 • faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  23 haziranda ya hak kazanacak yada şer herkes ona göre hareket etsin
  Cevapla
 • yetkisiz 1 yıl önce Şikayet Et
  Çöplük insanlar düşüncelerini çöplüğe yazar bunların dedeleri de böyleydi hepsi denizde boğuldu sanıyorduk .demek ki birkaçı kalmış.
  Cevapla
 • Vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Türkiye düşmanları ile mi 'Her şey güzel olacak'. Allah bunlara fırsat vermesin.Allah vatanımı korusun. Görmeyen gözler görsün, duymayan kulaklar da artık duysun. Söz konusu ülke bekası. Bu şer ittifakının tek amacı ülkeyi kaosa sürükleyerek lime lime parçalamak. Allah bunlara fırsat vermesin. 15Temmuzda işgal planlarını nasıl bozdu ise yine bozsun.
  Cevapla
 • ulu hakan 1 yıl önce Şikayet Et
  topunuz bir olun ulen hepinizin kökünü kazıyacağız ağababalarınız dahil
  Cevapla
 • GAYSERİLİ 1 yıl önce Şikayet Et
  anlatmaya gerek yok iyi biliriz şer odaklarının nasıl toplantı yapdığını am at gözlüğünden bakanlar var ya sadece önlerini görürler etrafını göremezler çünkü işlerine gelmez gezi zekalılar Allah'ım bu Cennet ülkemizin üstüne kötü emeller taşıyan kişileri kahrı perişan etsin iki cihanda da cezalarını Allah'ım belalarını versin AMİN.
  Cevapla
 • Tülay Tarhan 1 yıl önce Şikayet Et
  Evet bu haber gerçeğin ta kendisidir ve Ülkemizin bekâsına yönelik büyük bir tehditin habercisidir. Herkes ideolojik rahatsızlıklarını bir kenara bırakıp Başkan'ımız Erdoğan'a ve Ak Parti'ye sahip çıkmak zorundadır. Şu anda Büyük İsrâil projesinin önündeki tek engel Türkiye'dir, aklı selim olmazsak ülkemiz elden gider, Haçlılar, namusumuza, mabedimize dokunur!
  Cevapla
 • TURGUT ÖZTAN 1 yıl önce Şikayet Et
  Kim kiminle ortak görünüyorlar görmek istemeyenler görmezden gelirler
  Cevapla
 • vatandaş 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu haberi saadet partisine Istanbulda oy verenler okusun kime yarıyor oylariniz görün
  Cevapla
 • nealaka 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ve bunun gibi Sezgin gibi Tanal gibi siyasi teröristleri cezalandırmazsanız yabancı düşmanların yumruğu hep kalbimizde olur.
  Cevapla
 • OSMANLI TORUNU 1 yıl önce Şikayet Et
  Kendine gel müslüman kardeşim ak parti ye ders vericem diyenler görmüyormusun şer ittifakını zalimleri kafirleri haçlıları lağım farelerini istanbul u ya Osmanlı torunları kazanacak yada bizans tohumları karar seninnn dikkat durum çok ciddiii
  Cevapla
 • erkan 1 yıl önce Şikayet Et
  Beyınlerını satılığa çıkarmış olanlara hiç bır şey anlatamazsınız anlamazlar çunku kıracıdırlar bırgun anlarlar ama iş işten geçtıkten sonra
  Cevapla
 • Fehmi 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu dokunulmazlık ne büyük bir zırh mı? iç güvenliğimizin iç huzurunu bozanlar hakkında işlem yapılamaz mı? Tekrar fezlekeler arşivde istif mi edilecek? Gününde görüşülüp dokunulmazlık kaldırılışa sesler kesilecek. Kaldırılmadığı takdirde iç güvenliğimizi ve huzurumuzun bozukluğu devam edilecektir. DİK Duran iktidardan beklenen bu!
  Cevapla