TÜM YORUMLAR

Erdoğan'dan çok sert uyarı: Bunu böyle açıklamak istemezdim ama...
Erdoğan'dan çok sert uyarı: Bunu böyle açıklamak istemezdim ama...
EKONOMİ
16 Mayıs 2019, 21:57
Erdoğan'dan çok sert uyarı: Bunu böyle açıklamak istemezdim ama...
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, İstanbul'da iç güvenlik birimleriyle buluştuğu iftar yemeğinde bir konuşma yaptı. Erdoğan, TÜSİAD'tan Tuncay Özilhan'ın dün yaptığı konuşmaya çok sert tepki göstererek, 'Bu dolarlar, bu avrolar sizleri kurtarmaz! Bu millet sizi kurtarırsa kurtarır! Bunu da böyle bilin' dedi.
YORUMLAR 97
 • reşit 1 yıl önce Şikayet Et
  eskiden iktidarlar koalisyonlar .tusiad tarafından kurduruluyordu .. chp nin arkasında kim var bu tusiad . chp nin iktidar olmasının peşinde şimdiki aldıkları yetmiyor ülkeyi yutnak istiyorlar . parayı türkiyede kazanıyorlar yurt dışına aktarıyorlar . chp lilerde chp yi sosyal demokrat , Atatürkçü zannediyorlar . daha bilmiyorlarki chp bunlar tarafından yönetilir.
  Cevapla
 • S.şahin 1 yıl önce Şikayet Et
  Eeee bu sözde iş adamının gelirinin büyük bölümü alkol sigara,sen bunların satışını reklamını zorlaştırırsak sana düşman olur bunlar,da bu Milletin ayağa kalktığında ne yapacağını hesaplayamıyor bu zavallı dolar Euro ve şeytanın kölesi güruh.
  Cevapla
 • misafir 1 yıl önce Şikayet Et
  Ümmet olarak, bu zihniyete ders vermek istiyorsak, yaşantımızı gözden geçirmemiz gerekli olduğunu düşünüyorum. Özelikle İstanbul seçimi arefesinde bu zihniyet ekonomik rahatlama olabilecek hiç bir hareket etmezler eminim.
  Cevapla
 • RUHİ 1 yıl önce Şikayet Et
  TÜSİAD dediklerimiz kimler? Aaaah ah. Onlardan ne Vatansever olur ne de Yurttaş. Olsa 5-10 işsize istihdam sağlamaz mıydı? Hazırcı TÜSİAD! Alsalar satsalar...
  Cevapla
 • memo-se 1 yıl önce Şikayet Et
  Muhteşemsin reis. Ölümüne arkandayız.Ne kadar hain varsa Türkiye'ye toplanmış.
  Cevapla
 • can 1 yıl önce Şikayet Et
  helalin var başkan bu kaymak tabaka iyice azıttılar bunları dersini ver yanındayız reis
  Cevapla
 • ekmel 1 yıl önce Şikayet Et
  adamlar değilmiğdi 28 şubatı destekleyen şakşakçılar... şimdide chp yalamalığı yapıyorlar... kes cezasını
  Cevapla
 • TÜRK 1 yıl önce Şikayet Et
  #dahagüzelolacak
  Cevapla
 • hüseyin 1 yıl önce Şikayet Et
  para kimdeyse tüsiad onun yanındadır bu kurulduğu günden beri böyledir. dolayısıyla tüsiad abd,ab ve itrail le ticari işleri olduğundan onları kızdıracak bişye yapamaz. o nedenle kimin ekmeğini yerse onun kılıcını çalması normal.
  Cevapla
 • adil 1 yıl önce Şikayet Et
  kripto yahudi iş adamlarından bişey bekleyemezsinnnnnn. kanun çıkar, 5 kişi daha seve seve alsın. yada o almasın, sen parasını kes ve fona devret. işsizlik fonu iş bulsun işsize. ayrıca şu vergi işine de adam gibi eğilmek lazım. türkiyede doğru dürüst vergi veren yok.
  Cevapla
 • ercano 1 yıl önce Şikayet Et
  Abd ,Ab ekonomisinde böyle kurumlar ben hic diymadim varmidir bilmiyorum amma devletine diklenen bir kurum zaten yoktur,cünki orda sadece isci haklari icin mücadele eden sendiklar var onlarin sesi cikar sadece.bizde tam tersi isverenler vergi ödemez kacirir iscinin hakkini ödmez isciye izin hakki hastalanma hakki tanimazlar milyon dolarlari kazanir ve dövize yatirirlar bu kadar hainlik nasil bizdekilere nerden geldi anlayamiyorum...Ab de bir iscinin izin hakkini verme sigortasini ödeme bak devlet sana nasil ceza kesiyor,bir ögrenseler.Tr. cennetmis yaaa derler.
  Cevapla
 • ogretmen 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu ülkede hep iş adamları servetine servet kattı Cumhurbaşkanımızın yerinde olsam bunlar milleteişe falan almaz vergiyi arttırım bunlardan alır halka veririm.
  Cevapla
 • arif 1 yıl önce Şikayet Et
  dünyadaki yahudi sermayesine kul olanlar özgür konuşamazlar. ya sermaye ortaklarıdır ya da kullarıdır.
  Cevapla
 • emekçi 1 yıl önce Şikayet Et
  bunlar hala eceviti yedikleri Türkiye var zannediyor.
  Cevapla
 • emekçi 1 yıl önce Şikayet Et
  bu tusiad yerli ve millimi acaba,emir aldıkları yerlermi var?
  Cevapla