TÜM YORUMLAR

 İmamoğlu - Küçükkaya görüşmesi için ilk yorum
İmamoğlu - Küçükkaya görüşmesi için ilk yorum
SİYASET
18 Haziran 2019, 13:57
İmamoğlu - Küçükkaya görüşmesi için ilk yorum
AK Parti İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı adayı Binali Yıldırım, CHP adayı İmamoğlu ve İsmail Küçükkaya'nın açık oturum öncesi otelde gizlice buluşması için "Yüz yüze buluşma gayriahlaki bir durumdur. Bu felakettir "dedi.
YORUMLAR 343
 • osmanlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bırakın papazoğlu kazansın, saadetlilerle ipli ülkücüler dünyanın kaçbucak olduğunu görsünler. Yani papazoğlu kazandığı zaman cezasını benden çok onlar çeker. Kendi davasına ihanet eden bizede ihanet eder diye en başta onlar yok olur.
  Cevapla
 • Mert 1 yıl önce Şikayet Et
  Genel seçimler sonrası insanlara attığınız iftiraları görünce sitenize girmez olmuştum. Siz iyice değerlerinizi kaybettiniz. Engellemenin bir yolunu bulacağım. Neresi gizli bu görüşmenin. Güvenlik kamerası görüntüsü ile verip gizli izlenimi uyandırılmış. İstanbul'un göbeğinde ve İmamoğlu'nun orada olduğunu herkes biliyor. Basın toplantısı var. Gazeteciler orada . El insaf.
  Cevapla
 • dagdaki coban 1 yıl önce Şikayet Et
  Allahtan kork be!! Binali Yıldırım i soru istemekle sucladiniz iftiracilar kalkip katmerlisini yapip utanmadan normal bisey gibi cevap yaziyorsun buraya. sizi yalanlayan ismaili otel de tehdit de etmediyseniz hic birsey bilmiyorum...
  Cevapla
 • yusuf 1 yıl önce Şikayet Et
  MERT adın gibi mert değilsin,yavuz hırsız ev sahibini bastırırmış.söyle bakalım varsa tabi vicdanın,çocuğun sınava girecek ama sınav soruları diğer öğrenciye verilmiş ama senin çocuğa bilmediği sorular soruluyor.sen ne düşünürsün?Sizin gibi düşünen insanlaryüzünden hak eden hak ettiği yerlere gelemiyor bi gidin ya nereye gidiyorsanız gidin ama bizim güzel Ülkemizi kirletmeyin.vesselam..
  Cevapla
 • nuri 1 yıl önce Şikayet Et
  neden Binali Beyin ve danışmanlarının yalanlamasını neden söylemiyorsun.Basın toplantısı değil bu sen de ekrem gibi yalan uyduruyorsun.Yalancılık ruhunuza işlemiş.Küçükkaya yıldırıma ve danışmanlarını da davet ettim dediydi ya.Tabi ortaya çıkınca öyle diyecek.Kılıçtar efendinin de böyle gizli görüşmeleri vardı ya hani sonradan ortaya çıktı.Yalan içinde yalan var 3-4 dk diyor 45 dk görüşme var.Yalancının mumumu yatsıya kadar yanarmış.Artık yatsıyı bulmuyor.Söyler söylemez resmi belgelerle yalanlama geliyor.
  Cevapla
 • serdar 1 yıl önce Şikayet Et
  hem de otel odasında !!!
  Cevapla
 • Yozgatlı 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu CHP zihniyeti hep böyledir yalan sahtekarlık nitelikli dolandırıcılık imamoğlunda hepsi mevcut.Küçük kaya nın da sahtekar bir gazeteci tv ci olduğu ortaya çıktı net bir şekilde.
  Cevapla
 • Şimal Kartalı 1 yıl önce Şikayet Et
  Beraber Antrikot yemişlerdir otelde.
  Cevapla
 • Ali 1 yıl önce Şikayet Et
  Bir musibet bin nasihatten iyidir. Birakin Istanbul layigini secsin.
  Cevapla
 • Ordulu 1 yıl önce Şikayet Et
  ismail in son reyting rekoru kiran programi bu olacak.. kaçak tv kanallarında bal reklami yaparken gormek istiyorum kendisini.
  Cevapla
 • Adem 1 yıl önce Şikayet Et
  Soruları beraber hazırlamışlar açık ve net ne soru sorarsalar adam grafik çıkarıyor
  Cevapla
 • Alisman 1 yıl önce Şikayet Et
  Bu gazeteci kendini bitirdi ???
  Cevapla
 • Ahmet Kır 1 yıl önce Şikayet Et
  Şimdi kişiden CHP li seçmen İstanbula hizmet bekler mi acaba. Binali Yıldırım Allah inancı olan, müslüman bir insan. CHP lileri hadi geçelim. Ya SAADET ' lilere ne demeli. Kafam bir türlü almıyor. Çok yazık. Ne pkk, ne hdp, ne chp onları nasıl oluyor da hiç rahatsızetmiyor. İslamla ve imanla hiç bağdaşmıyor. Yazıklar olsun SP lilere!
  Cevapla
 • Ahmet Kır 1 yıl önce Şikayet Et
  Çünkü bunlar için hedefe ulaşma uğrunda her yol mubahtır. Kafa batı kafasıdır. Yani maddeci bir kafa. Ahlak, edep saygı veya hakkaniyet gibi kavramlar sadece dünya çıkarları için vardır. Bunlarda ahiret inancı yoktur. Varsa da Müslümanca değildir.
  Cevapla
 • Gutbetci 1 yıl önce Şikayet Et
  ister inanin ister inanmayin ama bence fetö gene is basinda bir dolaplar dönüyor ama Mevlam tuzak kuranlarin en hayirlisi onlarin bir plani varsa Mevlaminda bir plani var Rabbim hak ehli kim ise onu galib etsin amin
  Cevapla
 • Ahmet Kır 1 yıl önce Şikayet Et
  6 gün önce, ikinci olarak da bunu yazmıştım; Ahmet Kır 6 Gün Önce Şikayet Et DIKKAT; Imamoğlu çok rahat bir şekilde Küçükkayadan soruları da alabilir, hatta birlikte de hazırlayabilirler. Küçükkaya aynı mahalleli olduğu Imamoğlunu ifşa etmez. Böylece hile ile ballı böreği Imamoğluna, kuru ekmeği de Binali Yıldırıma yedirirler VESSELAM!
  Cevapla
 • sadi 1 yıl önce Şikayet Et
  fetö taktiği- canlı yayının sorularını da çalmışlar
  Cevapla
 • Ahmet Kır 1 yıl önce Şikayet Et
  6 gün önce "Her yarım saatte bir yalan " manşetli haberinizin altına bakın ne yazmışım; Ahmet Kır 6 Gün Önce Şikayet EtSiz bunların yalanlarını görüyorsunuz ama esas görmeniz gereken bu yalanlar değil. Yalanların ortaya çıkacağını biliyorlar. Buna zoka yutturmak denir ki, asıl bu yalanın arkasında nasıl bir hile yapacaklar. Bunların uzmanlık alanı hile, dümen, düzendir. Bu yalan ithamdan sonra Binali Bey istese de artık Küçükkaya ile hiç bir irtibat kurma teşebbüsünde bulunumaz. Çünkü artık Imamoğlunun yalan iddiası onu şüpheli konumuna getirdi. Imamoğlu için böyle bir sorun var mı, yok. O halde; DIKKAT!
  Cevapla