TÜM YORUMLAR

İstanbul Valiliği'nden flaş Küçükçekmece açıklaması
İstanbul Valiliği'nden flaş Küçükçekmece açıklaması
GÜNCEL
30 Haziran 2019, 16:33
İstanbul Valiliği'nden flaş Küçükçekmece açıklaması
İstanbul Valiliğinden, Küçükçekmece'de dün meydana gelen olayla ilgili açıklama yapıldı. Valilik, "Olayın görgü tanığı, mağdur olduğu iddia edilen çocuk ve çocuğun anne-babasının ifadelerinde 'konunun yanlış anlamadan kaynaklandığı ve herhangi bir kişiden şikayetçi olmadıklarını' beyan ettikleri anlaşılmış olup, adli ve idari tahkikatı sürdürülmektedir" denildi.
YORUMLAR 7
 • ÜÇ HİİLAL. 1 yıl önce Şikayet Et
  İSTANBULLU BüyükŞerir Belediyesini DEVLETİN VALİSİ'ne it diyecek kadar alçalan birine teslim etti.Bekle istanbul iyi günlerindesin.Daha neler göreceksin.İSTANBUL teröristten geçilmez,yaşanılamaz bir yer halini alması yakındır.İSTANBULLU hak ettiği, rezilliği yaşayacaktır.
  Cevapla
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Sonrasında ben anlamıyorumki Ramazanda oruç yok namaz kılanı yok,buraya esedciler mi geldi anlamadım,Bana göre gerçek inananlar orda savaşta ,buraya gelenler bizim burdaki çapulcu tayfası sanırım,çok azı istisna %
  Cevapla
 • Tsli 1 yıl önce Şikayet Et
  Görmek için namaz vakti camide olmak gerekiyor
  Cevapla
 • fatih 1 yıl önce Şikayet Et
  Ya artık şu tampon bölge olayını yapın doğuda güneydoğuda milyonlarca boş arazi var yap abi zaten avrupa birliği vs para geliyor,orda yaşasınlar tüm ihtiyaçlarını görsünler,ordan şehirlere kaçanıda ülkesine report et bak bir daha kaçan oluyormu,yanlış siyasetti artık dönmek lazım
  Cevapla
 • zafergülten 1 yıl önce Şikayet Et
  Ben şahsen İkitelli Küçükçekmece de oturuyorum,olayı görmedim ama,sağdan soldan duyduğuma göre pekde yanlış anlaşılma değil.ve çevremde görüyorum,çocukların oyun alanı parklargrublar halinde mültecilerden geçilmiyor. sonra mülteci bir insanın küçük çocukla işi ne,biz Türk vatandaşı olup,yanlış anlaşılır diye parkda çocukların olduğu yere otururken tedirginlik yaşıyor,bir çocuğa luzumunda birşey sormaya çekiniyoruz.
  Cevapla
 • Tsli 1 yıl önce Şikayet Et
  İkisi de çocuk
  Cevapla
 • garip 1 yıl önce Şikayet Et
  Muhalefet Mülteciler üzerinden oynuyor buna bi çare bulunsun
  Cevapla