TÜM YORUMLAR

Başkan Erdoğan'dan flaş Ali Babacan açıklaması
Başkan Erdoğan'dan flaş Ali Babacan açıklaması
SİYASET
10 Temmuz 2019, 01:00
Başkan Erdoğan'dan flaş Ali Babacan açıklaması
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Bosna Hersek'teki temaslarının ardından Ankara'ya dönüşü sırasında, gazetecilere gündeme ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Başkan Erdoğan, Ali Babacan'ın AK Parti'den istifasıyla ilgili soruya cevap verdi.
YORUMLAR 240
 • Analız 1 yıl önce Şikayet Et
  Reıs haklı eskı gunlere donup bır bakmalılar omuz vermelıler bu davaya tum cemaatler tum mıllıyetcıler menfaatsız karsılıksız ılk zamanlardakı gıbı ınsanlar zamanla degısıyor maalesef !
  Cevapla
 • Cahalet34 1 yıl önce Şikayet Et
  Hala halai insan okumasa bazi bilgi belgeletden cok uzak ve Cahill kaliyormus aynen ben. Ben simdiye kadar akp bir hizmet ve siyasi Parti diye biliyormusum meger ummet imis umed haberimiz yokmus..
  Cevapla
 • Faruk 1 yıl önce Şikayet Et
  Erdoğan karşıtlarından bir cacık olmaz. Sadece mide bulandırırlar.
  Cevapla
 • Mahmut 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis daha düne kadar adı sanı bilinmeyen insancıklar diyorum ben artık onlara, senin sayende adam oldular ama nefislerine yenik düşüp dünya hayatına meylettiler. Şer güçler ile ittifak yaptılar. Onların kaygıları Türkiye değil, ümmet değil kendi nefisleri. Dünyadaki Müslüman mazlumların ve bizlerin duaları seninle ve seninle birlikte olanlarındır. Allah yar ve yardımcınız olsun. Sayın Devlet Bahçeli reisim ve ona gönül vermiş ülküdaşlarımıda Allah iki cihanda aziz eylesin inşallah. Mevlam ahirette sizlere ve bizlere rahmetiyle muamele eylesin. Bu ülkenin altını oymaya çalışanlara ve bizden görünüp şer güçlere hizmet eden tüm münafıklara da gazabıyla muamele eylesin inşallah.
  Cevapla
 • fatih Küçük 1 yıl önce Şikayet Et
  Haset ve İhanet bu iki şeytani vasıf kardeşi kardeşe, babayı oğula hasım yapar. Ama Allah ihanet edenleri de haset edenleri de sevmez. Halkın Reise olan muhabbeti onları ihanet ve haset içerisine sürükledi. Ama şunu unutmasınlar Lider sonradan olunmaz Liderlik vasfı doğuştandır.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 1 yıl önce Şikayet Et
  JAPON ATASÖZÜ : "--- Pirincin içindeki siyah taşdan değil de, BEYAZ TAŞ (?) dan korkun" der...
  Cevapla
 • Tek Gerçek Allah 1 yıl önce Şikayet Et
  Reis biz seni çok seviyoruz sonuna kadar Recep Tayyip Erdoğan diyoruz giden gider biz seninleyiz Reis
  Cevapla
 • Zaim 1 yıl önce Şikayet Et
  Cumhuriyet gazetesi ve sosyal medyaya çöreklenmiş terör örgütüne mensup olanlar bile Babacan i kullanmaya çalışıyor... Bu ayrılıkçı ekip hayatının şokunu yaşayacak. Ümmet inşaallah parçalanıp İslam dusmanlarini sevindirmeyecek... Hdpnin iyipartiye attığı fırçalar ve Ekrem İmamoğlu, Mansur Yavaş için kullandığı ifadeler herşeyi anlatıyor... Yolumuz açık olsun.
  Cevapla
 • Ömer Karakus 1 yıl önce Şikayet Et
  Allah hepsini ıslah etsin reis. onlar senin tırnağın olamazlar. Rabbim yar ve yardımcın olsun ve senin sahsinda butun islam alemini birlikte ve guclu kilsin insallah.....
  Cevapla
 • Can Polat 1 yıl önce Şikayet Et
  Biz Turkiye olarak butun guzellikleri reisle yasadik, abd ye avrupaya israile her turlu terore haddini reisle bildirdik, savunma sanayimizi reisle şahlandirdik, universitelerde, kamuda basortusu serbestligini reisle kazandik, eksikliklerimiz mutlaka vardir, Dunya donmeye devam ediyor daha yapacak cok sey vardir elbette sag duyu evladi olarak bize dusen Cumhur ittifakinda beraber olmak, bunun aksi chp hdp abd demek, bu ittifaka ait degilseniz gidin parti kurun iktidar olamayacaginizi bile bile hic degilse Ak Partinin oyunu boler chp hdp ye faydaniz olur bir ise yaramis olursunuz.
  Cevapla
 • muammer 1 yıl önce Şikayet Et
  ah reis bey ah.senin adam ettiklerinin had ve hesabı yoktur.kadir kıymet bilmeyenler kötü duruma düşsünler de görsünler.biz seninleyiz reis.Allah yar ve yardımcın olsun inşallah.
  Cevapla
 • Kayseri 1 yıl önce Şikayet Et
  MHP'den İP'i koparttılar...Saadet'i kendi saflarına çektiler,HDP'dersen zaten dış mihrakların kuklası..CHP'yi Nesrin Baytok ve Deniz Baykal kumpasıyla ve şantaj kasetiyle,misyonundan uzaklaştırıp, kendilerine hizmetkar ettiler...Şimdi de AKPARTİ'den de büyük bir parça kopartıp MHP ve AKPARTİ'yi hükümet kuramaz noktaya getirtme projesi...Adamlar adım adım stratejiyi uyguluyorlar...Sonrası mı? ALLAH'ın taktiri...Lakin bu işe alet olan; başta Hemşerim,Sayın GÜL, DAVUTOĞLU ve BABACAN size de yazıklar olsun ki,kimlerin değirmenine hangi kandırılmışlıklarla su taşıma çabasındasınız...ALLAH'ım size de,sizi kandıran baronlarınıza da fırsat vermesin,inşaallah siyaseten yüzünüz gülmesin.
  Cevapla
 • yakup 1 yıl önce Şikayet Et
  başkanım biz ne zoruklarla ugraştığınızı biliyoruz ben şahsım adına tüm samimiyetimle bir kardeşiniz olarak yanınızdayım.her insanın hataları olabilir bizim sıkıntımız Ülkemizde herkez her konuy ahakim malesef bilmeden yorumlar falan siz gidince iyi olacak sanıyorlar yazık geçmişe dönüp baksınlar ders alsınlar bir tayyip giderse ülke daha iyi olmaz çünkü gerçekçi elle tutulur hir bir icraat programları yok örnek ortada .
  Cevapla
 • Osman 1 yıl önce Şikayet Et
  Davasını satanı bu millette satar. Erdoğan'ın sayesinde göremeyecekleri makamlara oturdular. Gel görki nefislerine yenilip islama müslümanlara yapmadıkları zulüm kalmayanlarla beraber olmaktan çekinmediler. Kayserili olarak hakkımı helal etmiyorum. Pazara kadar değil, mezara kadar reisleyiz.
  Cevapla
 • YAZICI 1 yıl önce Şikayet Et
  Ölmek var dönmek yok REIS. Sen yürü millet gelir arkandan.
  Cevapla