TÜM YORUMLAR

Bahçesinde kenevir bulunan adamdan şaşırtan savunma
Bahçesinde kenevir bulunan adamdan şaşırtan savunma
GÜNCEL
14 Temmuz 2019, 13:08
Bahçesinde kenevir bulunan adamdan şaşırtan savunma
Adana'da bahçesinde 70 kök Hint keneviri ele geçirilen 60 yaşındaki Hasbi S.'nin kendisini savunmak için söyledikleri şaşırttı. Şeker hastası olduğunu öne süern Hasbi S, "Bir doktor iyi geldiğini söyledi. Bu yüzden ektim, kullandım, iyi geldi" dedi.
YORUMLAR 8
 • İLAÇ LOBİSİ Mİ? 2 yıl önce Şikayet Et
  Üretimi ve kullanımı çok az ülkelerde serbest olan Tıbbi kenevirin çiçeklerinin yağı kanser, şeker-diyabet, yüksek tansiyon, eklem ağrıları ve romatizması, epilepsi, alzaymır, demans, ms, otizm, parkinson, kalp damar sistemi, hormon bozuklukları, sara, astım, aids, adet sancıları ve her türlü ağrının dindirilmesi, ve yaygın olarak bilinen 250 hastalığın tedavisinde kullanılıyor, radyasyonun etkilerini yok ediyor. Böyle bir bitki serbest bırakılırsa ortada hasta insan kalmaz, kimse ilaç kullanmaz, dünyadaki ilaç sanayinin hali ne olur bir düşünün. Tıbbi kenevir konusunda bilgi edinin ve hükümetlerden bu kenevirin üretilmesini talep edin veya sürünmeye devam edin.
  Cevapla
 • mert 2 yıl önce Şikayet Et
  ah adana ah ben ne diyeyim sana tabiki abdestinden süpe etmiyenler asla alinmazlar benim bu sözüme
  Cevapla
 • Momedo 2 yıl önce Şikayet Et
  Arkadaşlar bu adam hakkında kararı elbette mahkeme verecek. Ama söylediğinde gerçeklik var. Hamd olsun uyuşturucu içki v.b.lerinden uzağız. Ama esrar kullanıpta şeker hastası olan 1 kişi bile yok bunu doktorlara sorabilirsiniz. Demem oki Doktorlarve eczacılar bunu biliyor neden kenevirden 1 ilaç üretmiyorlar şeker için. İlla uyuşturucu gibimi kullanılması lazım. İlaç olarak üretilemezmi.
  Cevapla
 • Hakkı 2 yıl önce Şikayet Et
  yasak olmasın artık
  Cevapla
 • Yakub 2 yıl önce Şikayet Et
  Doğru iyi geliyor lakin zehirli yeri de gençleri zehirliyor. Sıkıntı burada. Devlette bunu kontrol altında tutmak için Samsun Vezirköprü yü ekim alanı ilan etti. Yıllarca ekilen kenevir art niyetliler tarafından iyi niyetlilere darbe vurdu. Bence bu adamda art niyet yok. Satış yaptığı görüldü mü?
  Cevapla
 • kevser 2 yıl önce Şikayet Et
  aptal
  Cevapla
 • Levrok 2 yıl önce Şikayet Et
  He he tabi
  Cevapla
 • Sas 2 yıl önce Şikayet Et
  Uyuşturucu üretimi yapıyosa nolacak 30 yıl hapis vermeniz lazım
  Cevapla