TÜM YORUMLAR

'Türkiye, S-400'leri NATO işgaline karşı aldı'
'Türkiye, S-400'leri NATO işgaline karşı aldı'
GÜNCEL
25 Temmuz 2019, 10:16
'Türkiye, S-400'leri NATO işgaline karşı aldı'
Siyaset felsefecisi Lütfü Özşahin, Türkiye'nin Rus S-400'lerini almaktaki ısrarının altında, NATO'nun Türkiye'ye yönelik olası bir işgal planına hazırlığın yattığını savundu.
YORUMLAR 139
 • Füze şart 2 yıl önce Şikayet Et
  Derhal,2000km'lik uzun menzilli füzemiz olmalıdır. Ayrıca hava sahamızı güçlü bir hava savunması ile güçlendirirsek,kimse bize yan gözle bile bakamaz. Yerli uçak ve tankta önemli tabiki...
  Cevapla
 • Türk C* 2 yıl önce Şikayet Et
  Bende benzer şeyler düşünüyorum Nato bizim için Tehdit Kendimizden başkasına güvenemeyiz...
  Cevapla
 • 2002 2 yıl önce Şikayet Et
  Balyoz ve ergenekon yok diyenlere gelsin bu haber. Bu cuntalar bal gibi gerçekti. Ne yazık ki fetöcüler bu davaları sulandırdı ve kendi amaçları için kullandı.
  Cevapla
 • Dayı 2 yıl önce Şikayet Et
  Mehmetcik tarihin en ünlü şahsiyetidir. Çünkü ona ebedi hayatın ve ebedi muzafferiyetin sırrı bahşedilmiştir. Sıkar biraz
  Cevapla
 • Atlantis_431 2 yıl önce Şikayet Et
  4 kimsenin ortada görülmediği anda kendini ortaya koyan bir komutanın liderin zekai aksakallı büyüğümüzün ; tv ye canlı yayında telefonla bağlanarak : " ordunun %5 'ini bulan hain , kalleş , korkak vs. fetö kalkışmasının kontrol altına alındığını " ilan etmesi OYUNU BITIRDI.
  Cevapla
 • Atlantis_431 2 yıl önce Şikayet Et
  3 tavşan kaç tazı tut oyununun başlaması için bir ( fettullahcı ) askeri yetkilinin akşam üzeri ' sözde ' darbeyi haber vermesi gerekiyordu.tavşanın havalanması için gereken sürenin sağlanması maksadıyla onu paketlemekle görevlendirilen timler örgüt emriyle buna uygun süre boyunca bekletilerek planda ilerlendi.havalanan tavşanın istenen istikamete yönlendirilmesi için figüran olarak kullanılan fettullahçı hava kuvvet unsurlarının gösterileri buna hizmet ettirildi.tutsaydı new york adliye binasında gözleri açıldığında karşısında savcı Preet Bharara duruşmana hoşgeldin diyecekti.
  Cevapla
 • Atlantis_431 2 yıl önce Şikayet Et
  2 komple atılmamak için bazı önemli mevkilerdekilerden feragat edilmek amacıyla ya tutarsa üzerine oturtulan planlamayla 15 temmuz sahnesi kurgulandı.herşey devlet başkanı tayip erdoğan'ın türkiyeden ayrılmasıyla almanya hava alanında abd yetkilileri tarafından derdest edilerek almanya transit geçişle abd ye nakli ( 2. Dünya savaşından sonra abd ve almanya arasında imzalanan gizli ve özel madde uyarınca ; abd her türlü şahsı almaya sınırları içinde paketleme operasyonlarında bulunarak alabilme hakkına sahip ) üzerine oturtulmuştu.
  Cevapla
 • Atlantis_431 2 yıl önce Şikayet Et
  1 'Millennium Challenge' doğu roma topraklarını tekrar işgal misyonunun günümüze uyarlanmış savaş planlamasının bazı gücellemelerle ordudaki fettullahcı 5. kol mason örgütlenmesiyle gerçekleştirme imkanlarından çok uzak değiller.en son casusluk iddaanemesinde sahte delil yarattıkları ortaya çıkan fettullahçı amiral ve generallerin yurtdışına firar etmesiyle ( örgütün üstyönetimin emriyle ) örgütün organizyonu devletçe akıllarda en ufak bir şüpheye yer bırakmayarak deşifreye uğramıştı.bunun üzerinden gidilerek tasfiyeye uğrayacaklardı.
  Cevapla
 • mevlüt 2 yıl önce Şikayet Et
  Millennium Challenge-2002, Abd'nin kendi topraklarında düzenlediği en yüksek katılımlı tatbikattır. Ancak bu tatbikatta da 96 saat içerisinde söz konusu işgali başarıya ulaştıramamışlar, tatbikat akim kalmıştır. 96 saat yani 4 gün Türkiye'nin (net söylemeyeyim söylersem inanmazsınız) milyonlarca sivili çatışma alanlarına sevk edebilecek askere alım süresidir. 2002'de denenen bu senaryo, günümüz itibariyle gücünü katlamış bir Silahlı Kuvvetler, Abd ve Ab'nin Türkiye düşmanlığı hususunda netleşmiş halk ve kurum kararları itibariyle uyanık ve çarpışmaya hazır bir devlet ile baş etmesi mümkün değildir.
  Cevapla
 • ottomans 2 yıl önce Şikayet Et
  Birakin dunyayi evrende dahi isgal edilmesi mumkun olmayan tek ulke ve millet turkiye ve turk milletidir lan gerizekali nato siz ne ictinizde kafa acayip sekilde bi milyon olmussunuz aklinizimi yitirdiniz naptiniz gerci sizde akilda yok cunku beyni olmayanin aklida olmaz.
  Cevapla
 • Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Iste mükemmmel yerinde analiz. NATO ABD öncülügünde Türkiyeyi isgal etmek istemektedirler. Bunu herkes bimeli. Türkiye gecde olsa bunu gördü ve iceride ve disaridaki hamlelerini yapti ve yapmaktadir. Tüürkiye vatanini savasarak ancak korur. Türkiye bunun icinde S 400 leri aldi. Bunlarla Bati emperyalizmin ülkemizi olasi ani isgaline karsi savunma amacli dost Rusyadan temin etti. Türkiye icin en büyük tehtid kesinlikle NATO ve onun basi ABD dir. Firat kalkani acilen yapilmali. aksi taktirde gec kaliriz.
  Cevapla
 • Zafer Arslan 2 yıl önce Şikayet Et
  Allah Türk Milletinin ve Türkiye'nin yardımcısı olsun.2023 veya 2024'te Türkiye'ye vuracaklar. Bugünden tezi yok Türkiye yüzbin zehirli yılan ve yüzbin akrep yetiştirmelidir. Nedenini düşünürseniz bulursunuz.
  Cevapla
 • Ahmed 2 yıl önce Şikayet Et
  Nato'nun bir ülkeyi işgal etme yetkisi mi varmış?
  Cevapla
 • Batman 2 yıl önce Şikayet Et
  kılıçdaroğlu dört gözle bunun gerçelkleşmesini istiyor ve bunun için çalışıyor.
  Cevapla
 • Ülkem 2 yıl önce Şikayet Et
  Nato nun hedefi Türkiye değil aslında onların asıl hedefi hilal
  Cevapla