TÜM YORUMLAR

Ziya Selçuk imam - hatip ve iktidar düşmanı Dönmez'i başkan atadı
Ziya Selçuk imam - hatip ve iktidar düşmanı Dönmez'i başkan atadı
GÜNCEL
18 Ağustos 2019, 07:10
Ziya Selçuk imam - hatip ve iktidar düşmanı Dönmez'i başkan atadı
İsmail Kılıçarslan, Talim Terbiye Kurulu'na iktidar düşmanlığı tescilli Burhanettin Dönmez'in atanmasını sert bir şekilde eleştirdi.
YORUMLAR 91
 • ahmet1 2 yıl önce Şikayet Et
  işte bu sebeblerden dolayı AKP iktidar ama muktedir değil demek yanlış olmaz sanırım. Herkes kendi ekibiyle çalışsın yaklaşımı doğru ama sorarım AKP kaçtane CHPliyi işten attı?
  Cevapla
 • Doğrucu davut 2 yıl önce Şikayet Et
  Milli eğitim bürokrasisi en az 20 yıl tebeşir tozu yutmuş öğretmenlerden oluşmak zorunda nasrettin hoca eşekten düşünce bana eşekten düşmüş birini bulun demiş Üni koridorlarında ömür tüketmiş insanlar milli eğitime faydalı olamaz ki bugüne kadar olamadılar
  Cevapla
 • rhn 2 yıl önce Şikayet Et
  İmam-hatip liselerinin adı değişmeli... Çünkü oradan mezun olanların hep imam, vaiz ve ölü yıkayıcısı (gassal) olacağı sanılıyor ve imam-hatipli sayısı çok olunca bu kadar imamı ne yapacağız diye ter ter tepiniyorlar... Ayrıca imam-hatip liselerine diğer liselerden çok daha yüksek puanla öğrenci alınmalıdır... Çünkü malum zihniyetin ve meşrebin mensupları zaten imam-hatipleri istemeyecekleri için varsın onların ki o liselerde okusunlar... Ama imam-hatip liselerinde de şimdikinden çok daha iyi eğitim verilmelidir.
  Cevapla
 • RAFET 2 yıl önce Şikayet Et
  Hayreddin Karaman,Mustafa öztürk,Mustafa isyanoğlu,Abdülaziz bayındır vesaire gidiyor kimi sahabelere söver kimi kuranda bazı ayetleri kaldıralım der kimi haçlılara empati yaparsak onlarda haklı der rezilliği saysam buraya sığmaz birazda ilahiyat içerisindeki bidat ehlini sorgulayın
  Cevapla
 • Mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  Sadece 5 yıl ilkokul zorunlu eğitim olmalı, mesleğe yönelme ortaokulda başlamalı, Anadolu Liselerinin sayısı azaltılmalı.
  Cevapla
 • Mustafa 2 yıl önce Şikayet Et
  Bence hiç zorunlu eğitim diye bir şey olmamalı.Çocuk benim ve benim çocuğumu istediğim gibi yetiştirme hakkım var.Onun dünyaya gelmesine vesile olan benim ona bakan benim.Onu büyüten her türlü zorluğa sıkıntıya katlanan göğüs geren benim.
  Cevapla
 • Gazi 2 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle ama derdi olan yok
  Cevapla
 • gercek 2 yıl önce Şikayet Et
  Cocuklar kimi örnek oliyor. Öğretmenleri. Acik sacik etekli dudaklar tirnaklar boyali bayan hocalri. Örtülü olsa o da fetö modeli, kimse kusura bakmasin. Baş örtüsü teferruattır. Koltuklara komunistlerin kızlarimi otursun bizim kızlar okuyup koltuğa otursun. Haydi kızlar okula. Bunlar fetöden bulasanlar
  Cevapla
 • uğur 2 yıl önce Şikayet Et
  İmam hatip liselerinin anadolu liselerinden farkı,birkaç ders fazlası sadece.Yani her ikisi de düz lise.Mezun olan, eğer kapasitesi yerinde ise üniversite yolu açık.Ancak artık bir meslek öğrenme dönemi geride kalmıştır.Özellikle erkekler için.Mealek liselerininönemi burada ortaya çıkıyor.Bir ülke tenik elemanla ileriye gider.Çocukların imanlarını kuvvetlendirecek birkaç dersi bu teknik liselere entegre edebilirsek çok şey kazanabiliriz zannederim.
  Cevapla
 • Mehmet Fatih 2 yıl önce Şikayet Et
  İman dersle kuvvetlendirilmez kardeşim. Önemli olan ailedir aile
  Cevapla
 • Alper 2 yıl önce Şikayet Et
  Burhanettin Hocanın bir dönem doktara derslerine katılmış biri olarak yanıldığınızı söyleyebilirim sayın yazar. Burhanettin Hocanın bilim adamalığı ve adaleti tartışılmaz. O koltuğu temsil edecek liyakat fazlasıyla var
  Cevapla
 • Mehmet Fatih 2 yıl önce Şikayet Et
  Kesinlikle katılıyorum liyakatinden şüphe yok.
  Cevapla
 • LKOT 2 yıl önce Şikayet Et
  Bu göreve madem biri atanacak Türkiye de hiçmi doğru düzgün biri yok yav... 28 Şubatçıyı atıyorlar..
  Cevapla
 • bekir cizmeci 2 yıl önce Şikayet Et
  Saniyorum turnusol kagidi bir kere daha islevini tekrarliyor..Percem kesildi zuluf onumuze dustu amma neden bir hareket bereket yok anlamak mumkun degil.
  Cevapla
 • M. Ali 2 yıl önce Şikayet Et
  Geçenlerde İmamoğlu Akp ye yakın birini atamıştı, chp ve medyası tepki gösterince anında görevden aldı. Aynı duyarlılığı sayın MEB bakanımızdan bekliyoruz..
  Cevapla
 • Neler oluyor?? 2 yıl önce Şikayet Et
  Akparti'yi iktidardan düşürmek için darbe denediler, kalkışma denediler, iç savaş denediler, ekonomik saldırı denediler her yolu denediler baktılar olmuyor, şimdi bu yöntemi deniyorlar heralde. Kadroları birer ikişer muhalefet yanlılıları ile değiştirdin mi ülkenin kontrolu milletin oyuna rağmen muhalefetin eline geçti demektir. Buna da en post modern darbe diyelim.
  Cevapla
 • imam hatipli 2 yıl önce Şikayet Et
  Reis halleder
  Cevapla
 • fatih akman 2 yıl önce Şikayet Et
  herşeyi ondan bekliyoruz. bilmem nereye yetişecek o da Allah ın kulu
  Cevapla
 • Merttt 2 yıl önce Şikayet Et
  İşini iyi yapanlar gelmeli..adamcılık son bulmalı..
  Cevapla
 • Duyarlı 2 yıl önce Şikayet Et
  4+4+4 eğitim sisteminin tutmadığını görüyoruz. O halde 5+3 zorunlu, son 4 yani lise isteğe bağlı olmalı. LGS sınavlarına ortaokulda ŞÖK (şube öğretmenler kurulu) kararı ile mezun olanlar ile diploma ortalaması 75 in altında olanlar girememeli.Bunlar serbest bırakılmalı. TTK Başkanı atamasına ise; Sayın Reis haberdardır. Ondan habersiz böyle önemli atama yapılamaz. Bekleyip göreceğiz.
  Cevapla
 • Mehmet Fatih 2 yıl önce Şikayet Et
  Kardeşim mesleğin ne merak ettim eğitimcimisin
  Cevapla
 • hayirdir 2 yıl önce Şikayet Et
  5+3 niye zorunlu oluyor kardes. Ilk okul zorunlu olsun yeter. Hatta zorunluluga gerek yok. Zorla cocuklari okulda tutmaya gerek yok. Isteyen zaten okutuyor cocugunu
  Cevapla