TÜM YORUMLAR

İBB'de medya çalışanlarına darbe! Hepsi işten çıkarıldı
İBB'de medya çalışanlarına darbe! Hepsi işten çıkarıldı
GÜNCEL
20 Ağustos 2019, 15:03
İBB'de medya çalışanlarına darbe! Hepsi işten çıkarıldı
İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı seçildiği günden bu yana hizmetleri yerine işçi kıyımlarıyla gündeme gelen Ekrem İmamoğlu, Bodrum'da tatilin keyfini çıkarırken dahi belediyedeki kıyıma devam ediyor. Bu sabah İBB Medya A.Ş. çalışanı olan çoğu gazeteci 50 kişi tek tek aranıp 'iş akdiniz feshedildi' denilerek kapı önüne konuldu.
YORUMLAR 190
 • İsminiz 9 ay önce Şikayet Et
  Arkadaşlar bu zatta suç yok peşinen kabul edin. Kim ki chp li olmadığı halde bunun gibilerden medet umup oy verdi ise o dur suçlu. Allah insanı eyt diye chp ye oy verenlerden uzak etsin. ( Ben de eyt liyim ) Az bir dünyalık için bunların peşine gidersen olacağı budur. Yeni işe başlayan birisi hemen izne çıkamaz bu nedir yahu ard-arda izne çıkmak falan hadi bayram tatili eyvallah ama gerisi ne?
  Cevapla
 • adil 9 ay önce Şikayet Et
  CHP'nin yegane işi budur, talan için mümkün olduğu kadar eşek arısı içeri sokmak zorundadır, aksi takdirde tek başına yağma yapamaz. CHP hizmet ile uğraşmaz, hazır yığılmış harmanı bekler, harman oldu hemen saldırıp almaya çalışır. Bizim millet bir türlü bunu anlamaya yanaşmıyor ki.
  Cevapla
 • vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  bir musibet bin nasihattan iyidir derler eskiler, istanbullunun bunu yaşayıp 90 lardaki istanbulu hatırlayıp ders alması gerekiyordu demekki, bu sadece fragman
  Cevapla
 • hüsnü 9 ay önce Şikayet Et
  bütün kabahat meterolojide . yağmurun damlamaya başladığı saati dakikayı önceden belirleyemedi. bu adamda hemen bodrumdan istanbula vaktinde gelemedi . . istanbulu sel getirirken bu adamında tatilde olduğu ortaya çıktı . hadi buraya kadar kabahat meterolojide diyelim saniyesi saniyesine tahmin yapamadı . peki eminönünde afetzedelere gelip endam ettikten sonra tabii bende burda sizinle oturacağım dedin . sonrada gizlice kırmızı yeleğini birilerine verip yine bodruma tatile kaçtın . . darılma siz chp li yöneticilerin alayı böyle .
  Cevapla
 • daha güzel olacak 9 ay önce Şikayet Et
  İBB çalışanları bile bahaneler üretip rey vermemişti AKP ye. Dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmaya başladılar. kandılar chp yalanlarına. ALLAH yardımcıları olsun
  Cevapla
 • Mustafa 9 ay önce Şikayet Et
  Neydi Hak hukuk adalet falan filan. Bir de bunlar gazetecileri çok severdi ben mi yanlış hatırlıyorum. Doğru bunlar malum gazetecileri çok sever hani şu " john dündar" gibi olanları.
  Cevapla
 • Abdullah 9 ay önce Şikayet Et
  Ne hukuki mücadelesi bilmem ne .Bu devletin aslan gibi başı var; Sen kimsin kimi haksız yere görevden alıyorsun.Sen zev-ku sefa içinde eğlenirken insanların ekmeğiyle oynuyorsun BENDE SENİ AZLETTİM.bitti.
  Cevapla
 • ali 9 ay önce Şikayet Et
  BU ADAMIN SURATINDA Kİ BU ALAYCI İFADE NE OLA Kİ? Böyle ekmekle oynanan bir haberde böyle bir ifadeli surat fotosu insanın nefretini arttırıyor. yalandan da olsa üzülmüş surat koyun...
  Cevapla
 • SEVGİ PITIRCIĞI 9 ay önce Şikayet Et
  her şey çok güzel olacak diyenler bunu kastediyordu herhalde. oy veren akılsızlar hiç sızlanmasın. diğer zavallılara oluyor ne oluyorsa. Allah yardımcımız olsun. sevgi pıtırcığı ekrem daha bakalım başımıza ne işler açacak.
  Cevapla
 • vatandaş. 9 ay önce Şikayet Et
  Ey istanbul güzel istanbul yazık oldu sana bu fırıldaklara teslim ettiler.işleri sadece yıkımdır bunların topunu gördü bu aziz milletimiz..
  Cevapla
 • C.Türk 9 ay önce Şikayet Et
  Gayet Şeffaf davranıyor! :))
  Cevapla
 • MERT 9 ay önce Şikayet Et
  chp ve yalanları
  Cevapla
 • ihsan 9 ay önce Şikayet Et
  işte yalanoğlu gördünüz değilmi.
  Cevapla
 • zendır 9 ay önce Şikayet Et
  bu adamın yüzüne bakamıyorum. midemi bulandırıyor.
  Cevapla
 • C.Türk 9 ay önce Şikayet Et
  Aynen! Bakınca İnsanın midesi bulanıyor! .. birde kucakladığını düşünün? :)
  Cevapla
 • BUKADAR 9 ay önce Şikayet Et
  CHP HERZAMAN YIKICIDIR, AKP YAPICIDIR, ama chp ye oyverenler utansın utanma varsa.
  Cevapla