TÜM YORUMLAR

Bülent Arınç: Anlayışla karşılıyoruz, restore edilecek
Bülent Arınç: Anlayışla karşılıyoruz, restore edilecek
SİYASET
21 Ağustos 2019, 16:22
Bülent Arınç: Anlayışla karşılıyoruz, restore edilecek
Cumhurbaşkanlığı hükümet sisteminin yeni bir sistem olduğunu ve aksaklıkların normal karşılanması gerektiğini belirten Cumhurbaşkanlığı YİK Üyesi Bülent Arınç, "Sistemin verimsiz alanları restore edilecek" dedi. Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın AK Parti'ye yeniden genel başkan olmasının hazmedilemediğini kaydeden Arınç, "Bu anayasa oylaması ile oldu. Geçmişte örnekleri var" diye konuştu.
YORUMLAR 7
 • bozok 9 ay önce Şikayet Et
  dünyada uygulanmış en kötü sistem bile denebilir. restore ile olacak iş değil. bu sistem yanlış ve ülkemize hiç bir zerre katkısını görmedik.
  Cevapla
 • Cihangir 9 ay önce Şikayet Et
  Sen nerde yaşıyorsun birader. Hep cebini düşünmeyi bırak. Ülken özgür güçlü olmazsa senin de cebin olmaz.
  Cevapla
 • Murat TANER 9 ay önce Şikayet Et
  Efendim, yeni sistemin ne kadar gerekli olduğu, Sayın Cumhurbaşkanımız dan sonra gelecek yeni başkan döneminde net olarak anlaşılabilecektir. Nitekim, reisimiz bunu zaten şahsı için değil, kendisinden sonra gelecek devlet başkanının koalisyona muhtaç olmaması ve selameti için dolayısıyla bu millet için refere etmiştir. İşte bunu anlamamız lazım. Allah reisimizden razı olsun.
  Cevapla
 • bence sorun yok 9 ay önce Şikayet Et
  sistem harika işliyor sadece denetimde sıkıntı var biraz
  Cevapla
 • tek bayrak 9 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanlığı sistemi bize çağ atlatacak öyle mükemmel bir sistemki aksayan veya zamana uydurulması gereken yerleri hemen düzeltilebiliyor.eski sistemde milletvekilleri bürokratların elinde oyuncaktı.şimdiki sistemde arada engelleyiciler yok.bakan bakan yardımcısı ve direk genelmüdürlüklerle işler hızlanıyor
  Cevapla
 • Konya ..42 9 ay önce Şikayet Et
  Cumhurbaşkanlığı,partili gen. başkanlığı sistemini hazmedemeyenlere tavsiyem Türk kızılay sodasıdır..Her şey , TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ için..
  Cevapla
 • vatandaş 9 ay önce Şikayet Et
  Beypazarı daha güzel :)
  Cevapla