TÜM YORUMLAR

Türkiye resmen ilan etmişti! Bir çıkış da Pentagon'dan! Örgüte mesaj
Türkiye resmen ilan etmişti! Bir çıkış da Pentagon'dan! Örgüte mesaj
DÜNYA
25 Ağustos 2019, 10:48
Türkiye resmen ilan etmişti! Bir çıkış da Pentagon'dan! Örgüte mesaj
Pentagon Sözcüsü Sean Robertson: "(Türk ve ABD'li komutanların iştirak ettiği ilk ortak helikopter uçuşu) Bu dönüm noktasına, hafta başında ortak koordinasyon merkezinin kurulmasının ardından gelinmiştir. Bu durum, Türkiye'nin güney sınırına ilişkin meşru güvenlik endişelerine karşılık bulma ve Suriye'nin kuzeydoğusunda güvenliği sağlayarak DEAŞ'ın yeniden ortaya çıkmasını engelleme kararlılığımızı göstermektedir"
YORUMLAR 55
 • Dede 10 ay önce Şikayet Et
  Körden değil, NANKÖRDEN. Yüzsüzden değil,İKİ YÜZLÜDEN. Tipi bozuktan değil, SÜTÜ BOZUKTAN, Korkacaksın.
  Cevapla
 • Silver 10 ay önce Şikayet Et
  Vuranda Vurulanda Allah cc diyor oyun kuruçu ise joniler;))))))....gülsemmi Aglasammı çocukken Irak Kuveyt çatışmasındada şaşırmıştım meersem Akıllanılmamış maalesef
  Cevapla
 • vatan sever 10 ay önce Şikayet Et
  Vuran musluman ama onların ne olduğu belirsiz namazla bile dalga geçen teroristlere acıma yok
  Cevapla
 • Gerçek 10 ay önce Şikayet Et
  Adamlar tuttular ensemizden, kendi kurdukları DEAŞ ile destekledikleri PKK/PYD ile bizle oyun oynuyorlar. Bu oyunun bedelini hem can hem ekonomik olarak biz ödüyoruz.
  Cevapla
 • Temaşagâh 45 10 ay önce Şikayet Et
  Senin düşmanın benim dostum, ona dokumayalım ; gel beraber benim düşmanımı yok edelim. ABD'nin, bize söylemek istediği tastamam bundan ibaret. Allah, idarecilerimize idrâk, cesaret versin!
  Cevapla
 • Ers61 10 ay önce Şikayet Et
  Adamlar Pkk'ya silâh sevkiyatına devam ediyor, bir yandan da bizimle sözüm ona müşterek uçuşlar düzenliyorlar. Helal olsun, be yapıp edip bizi kandırıyorlar her defasında. Samimiyetler ortak operasyon yapalım; bizimkiler bunu söyleseler ya ama nerde...
  Cevapla
 • Bolvadinoli03 10 ay önce Şikayet Et
  Amanda ne bitmeyen pkk deas mis be kimse de cikip demiyor ki sen nasil süper güçsün daha deas ve pkk gibi terör örgütlerinen bas edemiyorsun tabi made in usa olunca olmuyor de mi bagzi saf avrupalilar saniyor ki kendi kendine terör örgütü ortaya cikti silahlar arabalar gökten üzerine yagdi
  Cevapla
 • veli 10 ay önce Şikayet Et
  bizim helikopterle bizim paşayı gezdirip getirmişler. neye yaradı şimdi bu helikopter gezisi?
  Cevapla
 • TÜRK 10 ay önce Şikayet Et
  oyalanıyoruz.abd oyununa gelmeyelimmm
  Cevapla
 • kul 10 ay önce Şikayet Et
  biz boşa ypg,pkk diyoruz.bakın abd halen daeş diyor.aynı abd gibi hareket edip ypg yi daeş ilan etmeli çökmeli tepelerine.abd ne oluyor dedi mi daeşi temizliyorum...bunlar kıvırmadan anlıyor.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  Irak ve Suriye’de açıkça görüldüğü gibi terör örgütü PKK/PYD’ye “Benim kara ordum” diyen ve NATO’yu örtülü olarak kullanan ABD, son dönemde Pentagon'un birden İŞİD bölgede güçleniyor sahte raporları doğrultusunda (Geçmişteki Saddamda kimyasal silahlar varr raporları benzeri) TÜRKİYE İLE PYD/PKK 'YI SÖZDE İŞİD'LE "BERABER MÜCADELE EDEN MÜTTEFİK" kalıbına sokmaya çalışmasının bir başka versiyonu..
  Cevapla
 • Köroğlu 10 ay önce Şikayet Et
  Birlikte uçmak, birlikte gezmek ten farklı mı? Bence aynı. Bunlar hikaye sonuç nedir vatandaş ona bakar. Hem nalına hem mihina vuran bir terör destekçisi ABD var karşımızda. Bizden geçen yüzyılın öcünü almaya çalışıyor.uyanik olmamız lazım.
  Cevapla
 • Gelecek 10 ay önce Şikayet Et
  Açıklamayabak açıklamaya.pkk yı hemen kamuflaj yaptılar.deaşmış.deaşı siz kurdunuz.pkk yıda siz kurdunuz.aklınız sıra pkkyı deaşa karşı kullanarak yanıltma oyununu oynuyorsunuz.pkk yı meşru hale getirme oyunu.zalimler.sanki türkiyenin güvenlik sorunu deaş.mış.sensin sen.senin uşakların.elli türlü oyın oynuyorsunuz zalimler.chp liler duyuyormusunuz.iyi ler duyuyormusunuz.hdp yide bunların arasına aldılar akılları sıra pkk ve deaş gibi bunlarıda şirin gösterme oyunu.bunların eline fırsat geçtiği anda ülkeyi bölme hareketi yapacaklardır.çok dikkatli olmak zorundayız.
  Cevapla
 • Gerçek 10 ay önce Şikayet Et
  İnönü denen gudumusuz getirdi abdyi başımıza bela etti onlarda bizi topaç gibi çeviriyor. Hiç bir tane faydamiza olan işleri yok .çek restibnerden koparsa kopsun köle olmaktansa onurlu ölürüz daha iyi.
  Cevapla
 • uaslan 10 ay önce Şikayet Et
  Adamlar daeş için orda, biz pkk için, nasıl ortaklık bu
  Cevapla
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Bu yakınlaşma Rusyanın idlibte tavır almasına sebep olmuştur belki. Abd ile pek münakaşa ortak iş güvenilir değil
  Cevapla