TÜM YORUMLAR

Pentagon'da Türkiye brifingi! YPG/PKK diyaloğu damga vurdu!
Pentagon'da Türkiye brifingi! YPG/PKK diyaloğu damga vurdu!
DÜNYA
18 Eylül 2019, 23:48
Pentagon'da Türkiye brifingi! YPG/PKK diyaloğu damga vurdu!
ABD DEAŞ ile Mücadele Görev Gücü Direktörü Chris Maier, Suriye'de Türkiye ile ABD'nin güvenli bölge konusunda mutabık kaldığı alanda, halen terör örgütü YPG/PKK unsurlarının bulunduğunu ve örgütün siperlerini yıkmasının o alanın müdahaleye açık olduğu anlamına gelmediğini söyledi.
YORUMLAR 21
 • YAZIK 10 ay önce Şikayet Et
  bunların hepsi abd tarafından kurgulanan bir tiyatro sahnesi ışit denilen paravan örgüt perde açılıp oyun başladığında düşman rolünde cani bir örgüt perde kapandığında sahne gerisinde stratejik bir ortak bir dost hepsi abd nin çıkarlarına hizmet eden birer oyuncu bizlerde istesekte istemesekte malesef seyirciyiz.
  Cevapla
 • esas 10 ay önce Şikayet Et
  Sana ne güveneceğiz hadi ordan. 1 ABD askerine karşı 2 Türk askeri varsa sebebi birinin Terörsitleri gözlerken diğerinin ABD li askeri gözlemesidir ancak.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  "Suyu neden bulandırdın ?" bahaneleri bunlar? Yıllar önce de kimse İrana silah satmayacak / ticaret yapmayacak diyen ABD değil miydi? Eeee sonra ne oldu? Meğerse ABD'li Yarbay Oliver NORTH İran'a gizli silah satmış ve paraları da Nikaragua gerillalarına yollamış. ??Uydur kaydır ikiz kuleler masalıyla Irak ve Afganistan işgali ? Hani Saddamda kimyasal silah vardı ? Dönemin Genelkurmay başkanı POWEL bile özür diledi utancından insan içine çıkamıyor??
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  Trumpt "Suriyeden çekileceğiz" derken daha Pentagon "İŞİD Suriyede kuvvetleniyor" borusunu öttürmeye başladı. ABD'de davulun tokmağı kimde belli değil. ABD enerji koridorunu hakimiyeti altında tutmak istiyorlar. “PKK’nın Suriye kolu ile Türkiye’yi bir araya getirmek” gibi bir hayalin peşinden koşuyorlar. Amerikalılar Türkiye’yi PYD/YPG-PKK ile muhatap kılmak istiyor.
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  Türkiye Suriye sınırına "ARAP GÜCÜ" masalında SUUDİ, Mısır ve BAE'den sözde barış gücü yerleştirilerek PYD ile Türkiye arasında tampon bölge oluşturulacak, ABD,İngiltere ve Fransa başta koroya İsrail de dahil olup Suriye vurulacak..Güneyde israil rahatlayacak hatta genişleyecek. Suriye ye kara gücü milis gücü olarak "Suudi, MISIR VE BAE milisleri" sürülecek..Araziye Suudi Arabistan'ın desteklediği milis gruplar Suriye arenasına sürülecek.Sunnı Suudilerle Şii İran sahada kapıştırılarak SUNNI Şİİ SAVAŞI çıkartılacak
  Cevapla
 • Hıdır BUDUR 10 ay önce Şikayet Et
  Tüm bunlar; Türkiyenin Körfez krizi sonrası Bağımsız Barzanistana izin vermeyeceğini söylemesi sonrası, Obama tarafından kurulan ve IŞID'i bahane eden ABD'nin " petrol ve doğalgaz güzergahı olarak Irak ve Suriye kuzeyini seçip, Türkiye'yi buradan uzak tutma çabasıdır. Irak'ın 3,Suriye'nın 4 parçaya bölünmesi İsrail projesidir. Suriye su havzalarının %30'u, ekilebilir sahalarnın %50si, enerji kaynaklarının %75'ini, Fırat üzerindeki 3 barajın da kontrolünü PYD vasıtasıyla kontrolünde tutan ABD "ASLA BU BÖLGELERDEN VAZGEÇMEZ"
  Cevapla
 • ortak üretim 10 ay önce Şikayet Et
  ülke olarak F35 lerden çıkarılmanın ardından SU 57 ve Su 35 lerde Rusya ile Türkiye ortaklaşa üretim ortaklaşa arge yapılmasını bekliyoruz. Rusya söz verdi ortak üretim için herhalde abd kadar iki yüzlü değillerdeir aynı şekilde S400 ve S500 lerede söz verdiler onlarıda ortak üretip geliştirecektik. sadece bu iki alanda değil savunma sanayinin her alanında Türkiye ile ortak üretim yapmak yönünde taahütleri oldu rus yönetiminin...
  Cevapla
 • sensin o 10 ay önce Şikayet Et
  sdg diye birşey yok. uydurma kiliflarla teröristleri gizleyemezler.
  Cevapla
 • Amca 10 ay önce Şikayet Et
  Talancısın, yalancısın ve ikiyüzlüsün. Sana GÜ VEN Mİ YO RUZ
  Cevapla
 • Bilo 10 ay önce Şikayet Et
  Bu ABD düsmsnini anlayan varmi? Ne demek istiyor bsna detayli anlatsin birisi. Bizde Meksikadaki ABD düsmanlarina her yardimda bulunalim. Ödesmis oluruz. Düpedüz bizi keriz yerine koyuyorlar dalga geciyorlar.
  Cevapla
 • Ali 10 ay önce Şikayet Et
  Abd ve avrupanın beslediği terördür
  Cevapla
 • Dadas 10 ay önce Şikayet Et
  Conileri vurun.
  Cevapla
 • Ahmet 10 ay önce Şikayet Et
  İstemeyerekte olsa çok taviz verildi. Artık taviz verilmemeli kararlı tutumumuzu gerekirse en sert şekilde göstermeliyiz çünkü tavizin sonu yok...
  Cevapla
 • hjkl 10 ay önce Şikayet Et
  oyalama sürecine davam terör devletini ıraktan sonra 2. adım olarak kurmak istiyorlar
  Cevapla
 • Çavuş 10 ay önce Şikayet Et
  Koca 70yıl boşa gitmiş Türkiye gene var,var olmaya da devam edecek, Demode,yırtılmış artık güven vermiyen müttefikleri çöpe atma zamanı bunlar dost ise düşmana gerek yok.
  Cevapla